Sokol Žádovice - Baník Mikulčice 0:2 (0:1), L.Urbánek 2, 80 diváků

Domácí dokázali držet se soupeřem krok pouze v úvodu utkání. Hosté z Mikulčic přehrávali svého soupeře hlavně ve středu hřiště. Vedoucí branku hostí vstřelil Luděk Urbánek. Domácí se sice snažili,ale hosté si náskok v pohodě hlídali. Ani ve druhém poločase se obraz hry příliš nezměnil. Pojistku v podobě druhého gólu přidal opět zkušený Urbánek.

Svatobořice-Mistřín - Sokol Tvarožná Lhota 3:2 (1:0), Staňa 2, Procházka – Kašný, Durna, 100 diváků

Výsledek sobotního duelu zcela odpovídá postavení obou týmů v tabulce. Domácí Spartak poslal do vedení Staňa. Hosté dokázali v průběhu druhého poločasu brankami Kašného a Durny zápas otočit ve svůj prospěch. Domácí inkasované branky nepoložily. Nejprve srovnal Staňa a na konečných 3:2 upravil Procházka. Vyrovnané utkání tak skončilo těsným vítězstvím domácích.

Starý Poddvorov – Žarošice 3:0 (1:0), Vránek, Novák, Cupal, 150 diváků

Utkání hrané ve svižném tempu rozhodla úvodní branka domácího Vránka. Do té doby se hrála otevřená partie. První vážnější šanci měli hosté. Domácí však zachránila tyč. Obrat nastartoval kuriózní brankou domácí Vránek, který překonal hostujícího brankáře ze třiceti metrů. Tlak domácích dál sílil, ale vytvořené šance nedokázali domácí proměnit. Žarošice ve druhém poločase téměř nic nepředvedly. Domácí dokázali vedení zvýšit Novákem, který po přihrávce Zavadila přeloboval hostujícího brankáře. Třetí branku přidal Cupal, který nechytatelnou střelou z 25 metrů uzavřel brankový účet.

Uhřice – Vnorovy 2:2 (0:2), Valihrach T., vlastní – Motyčka, Svoboda, 100 diváků

V prvním poločase byli hosté jasně lepším týmem. Domácí Uhřice přehrávali kombinační hrou. Domácí byli bezradní. V prvním poločase šli hosté do dvoubrankového vedení. Ve druhém poločase domácí vyrovnali hru. Po hodině hry dokázali Tomášem Valihrachem vstřelit kontaktní gól. Hosté měli i dál převahu. Domácí několikrát podržel brankář Mokrý. Vnorovy ztratily vyhraný zápas pět minut před koncem, kdy si jeden z hostujících hráčů vstřelil vlastní gól. Uhřice si tak připsaly velmi cenný a hodně šťastný bod.