„Neřekl bych, že by moje akce zápas rozhodla, ale určitě nás uklidnila,“ řekl Rezek, který v týmu Slavoje zná všechny hráče, zápas s Rohatcem moc neprožíval. „Já to ani tak neberu. Byl to prostě další zápas, který jsme chtěli zvládnout,“ řekl obránce Kyjova.

Ten se s bývalými spoluhráči a kamarády před utkáním nepopichoval. „Možná někoho překvapím, ale nijak jsem se s nikým nehecoval,“ sdělil Rezek.

Lídr první A třídy vyhrál před týdnem v Rohatci 3:0, odveta měla být jen formalitou. Kyjov dal v neděli brzy gól, ale ve zbytku utkání se spíše trápil. Hra favorita diváky rozhodně nenadchla. I když výsledek 5:0 mluví za vše. „Nedařila se nám kombinace, ani terén nám příliš nepomohl. V závěru jsme ale potvrdili svoje kvality,“ uvedl Rezek.

Jeho třicetimetrový průnik domácí příznivci ocenili potleskem. „Já se chodím na kluky z Rohatce pravidelně dívat a vím, že Roman Zicho už je starší hráč. Tak jsem zkusil projít a vyšlo to,“ pravil Rezek.

Kyjov splnil předsezonní cíl, po podzimní části vede tabulku. „Určitě můžeme být zatím spokojení. I když jsme některé zápasy nezvládly podle našich představ, uděláme si nějakou rozlučka, na které se pobavíme a všechno rozebereme,“ dodal.