Velké Pavlovice - Rohatec 1:0 (1:0), Šabata. Hosté se stejně jako po jarním zápase cítí poškozeni. Rohatečtí tak přezimují na druhém místě tabulky I.A třídy, sk. B. Na vedoucí béčko Šardic ztrácí sedm bodů.

Rohatec byl v prvním poločase jasně lepším týmem. Velké šance Mikésky a Mašiny zůstaly nevyužity. Mikésku vychytal domácí brankář Piták, Mašina hlavičkoval zblízka nad. Avšak udeřilo na druhé straně. Podle názoru Rohateckých se z metrového ofsajdu prosadil Šabata.

Po změně stran tempo hry opadlo. Domácí se soustředili hlavně na ubránění jednogólového náskoku. Hráči Pavlovic tak po většinu druhé půle spíše zdržovali a polehávali, než hráli fotbal. Největší šanci Rohatce na vyrovnání měl Mikéska. Ten sice obešel domácího brankáře, který jej však přidržel a v pádu trefil rohatecký útočník pouze tyč. Blízko vyrovnání byl v samotném závěru také Korbel. Ani jeho průnik však brankou neskončil.

Hosté doplatili hlavně na neproměňování šancí a na nepřízeň trojice rozhodčích.