Záložník Svatobořic Petr Kyněra měl hlavní podíl na jasné výhře Spartaku 3:0. Jednadvacetiletý fotbalista popravil domácí Radějov dvěma góly. „Výsledek je jednoznačný,“ říká hrdina dohrávaného zápasu.

Svatobořice po nešťastné prohře v Ježově zabraly a po velmi dobrém výkonu získaly další tři body. „Snažili jsme hrát fotbal po zemi, i když na hrbolatém terénu to zrovna moc nešlo. Ale dali jsme celkem rychlé dva góly, které nás uklidnily. V prvním poločase nás podržel brankář Čermák,“ pravil Kyněra.

Bývalý záložník Hodonína se ve 23. minutě postavil na značku pokutového kopu a střelou k levé tyči překonal brankáře Měchuru. „Trošku to na drnu skočilo, ale nakonec to skončilo v síti,“ uvedl šťastný střelec.

Aktivní Kyněra byl na trávníku vidět i po změně stran. „Do druhého poločasu jsme šli s cílem neinkasovat a naopak vstřelit třetí branku,“ sdělil Kyněra. Hosté nakonec skórovali až v samotném závěru. Po precizně zahraném rohu hlavou skóroval právě Kyněra. „Svolal jsem si kluky na penaltu a řekl jim, ať každý jde na své místo. Tak jsme to splnili,“ usmíval se nejlepší hráč zápasu.

Svatobořice nastoupily do zápasu i s uzdraveným Pekárkem. V závěru se na trávníku objevil i Žandovský. „Na to, že to bylo středa, tak jsme se celkem sešli,“ liboval si Kyněra.

Spartak tak jednoznačně dokráčel k jednoznačnému vítězství.