V sobotním utkání nejprve svěřenci trenéra Ondrůška remizovali s Hlukem 0:0, v neděli dopoledne deklasovali Podluží 11:0!

V prvním utkání, které se hrálo za mrazivého počasí a na těžkém terénu, dominovala pozorná obrana hostí. Šardice nastoupily do utkání se třemi nováčky. První poločas odehráli na pravé straně sestavy obránce Vavruša, před ním operoval Crha. Střední záložník Jan Dohnal si v průběhu utkání oblékl oba dresy. Hluk totiž přijel do Šardic pouze s jedenáctkou fotbalistů.

„Terén byl opravdu velmi těžký. Vázla nám souhra. Je vidět, že teď je to vyloženě o běhání a získávání kondice. Přípravné zápasy jsou takovým zpestřením zimní přípravy,“ oznámil šardický kouč František Ondrůšek.

A co se náročnému domácímu kouči nelíbilo? „Vytknul bych jim spoustu nepřesných přihrávek. Chyběla také větší vůle po vítězství,“ řekl Ondrůšek, kterému svěřenci udělali radost až ve druhém zápase.

Domácí nedali Podluží žádnou šanci a vyhráli rozdílem několika tříd. Čtyři branky vstřelil útočník Kučera. Do střelecké listiny se zapsali i nováčci Crla s Dohnalem.

FK Šardice - Spartak Hluk 0:0
I.poločas:Chromek-Vavruša, Holub, Špaček, Janík- Burša, Vacula, Dohnal, Crla – Kučera, Ondryáš.
II.poločas: Štěpán- Kopčil,Holub,Štěpanovský,Sukup- Bulva, Malušek, Zapletal, Burša- Dorotík,Macháň
FK Šardice - Sokol Podluží 11:0 (6:0)
Branky: Kučera 4, Dorotík 2, Zapletal, Crla, Macháň, Dohnal, Špaček.