Divizní fotbalisté Šardic si připsali čtvrté vítězství v řadě a postoupili již na desátou příčku soutěže. Kdo se opozdil a přišel až v závěru první půle neměl čeho litovat. Neboť do té doby ani jedno z mužstev neukázalo kloudnější akci. Právě až ve 43. minutě potěšil šardické ochozu pěknou střelou do protivanovské šibenice Zbyněk Toman, 1:0. „Trochu mě z toho bolí hlava. Nevím, jestli se na hráčí podepsala únava.

Myslel jsem, že předvedeme lepší výkon,“ nebyl domácí kouč Valdemar Horváth spokoje s úrovní hry svých svěřenců. Ve druhé půli se úroveň hry zvedla a domácí začali zahazovat šanci za šancí. Od 57. do 70. minuty promarnili Šardičtí několik příležitostí. V první šanci prováhal Bubeníček, střela Zbyňka Toman šla nad bránu. Další možnost po centru Tesaříka a koncovce Bubeníčka a Štose skončila na břevně. Podobně skončila příležitost Tesaříka a Štose. „Měli jsme hrát trpělivě ze zadu. S tím, že se pokusíme o brejky. Ale nedokázali jsme se dostat do žádné výpadu,“ řekl k dění na hřišti hostující trenér Lubomír Brázdil. Na druhé straně měl jedinečnou šanci Pászto, ale s jeho střelou si bez problémů poradil Dragon.

Domácí tak uklidnil až 88. minutě Bubeníček. Míč z jeho kopačky zamířil k pravé tyči hostů. „Rozhodl asi gól do poločasu. Pak jsme chtěli hrát na brejky. Několik příležitostí jsme nedokázali dotáhnout. Poté to na sebe vzal Bubeníček a tím pádem ten zápas rozhodl. Dneska to bylo o vůli, o krvni, o srdíčku. Přesto jsem si myslel, že budeme hrát líp,“ zhodnotil včerejší duel Horváth. Také hosté nebyli spokojení s předvedenou hrou. „Dnes jsme podali velmi špatný výkon. Dá se říct mizerný. Takový výkon jsme v této soutěži ještě nepodali. Jsme rozladěni,“ uzavřel protivanovský lodivod. Další zápas sehrají šardičtí fotbalisté v sobotu v brněské Líšni. „Máme těžké rozlosování,“ dodal šardický kouč.