Hráčky Nesytu tak navázaly na dobré výkony z předchozích kol a vlastní příznivce potěšily výborným výkonem a šesti brankami. „Z utkání jsem měl obavu. Přerov má totiž kvalitní tým a i když skóre vyznívá jasně pro nás, pořád máme k soupeři respekt,“ řekl domácí kouč Richard Dobeš. „Holky ale zahrály opět fantasticky. Věřím, že nám forma vydrží do dalších kol,“ doplnil.

Atraktivní zápas byl rozhodnutý za necelou půlhodinu. Hodonín poslal do vedení v 9. minutě Lokajová, který hlavou zakončila rychlou akci Jančová, Blahová a centrující Fritzová. Lokajová hrála hlavní roli i při druhé brance Nesytu. Na konci druhé desetiminutovky prostřelila domácí útočnice hostující brankářku a bylo to 2:0. Na rozdíl tří branek zvyšovala po přihrávce Lamáčková kanonýrka Blahová.

Střelkyně Nesytu přidala v závěru prvního poločasu i čtvrtou branku. Blahová proměnila penaltu nařízenou za faul na Fritzovou. „Z naší strany to byl vynikající výkon, hostující tým jsme prakticky k ničemu nepustili. Celý tým bojoval, vítězství je zasloužené,“ uvedla domácí středopolařka Markéta Koplíková. V 65. minutě unikla po pravé straně Fritzová a přichystala lahůdku pro Blahovou, která završila hattrick. Účet zápasu uzavřela sedm minut před koncem po akci Blahové a Maršálkové Fritzová.

V závěru se prosadily i hráčky Přerova, ale jejich dvě šance zneškodnila po zbytek zápasu nudící se gólmanka Nesytu Němcová. „Pokud budou hrát holky jako v posledních zápasech, nemusíme mít o další výsledky obavy. Jsem moc rád, že se nám daří střelecky a že se o branky dělí více hráček,“ pronesl Dobeš.

Jeho tým zajíždí v neděli dopoledne do Ostravy, kde se utká s tamním Slovanem. Zápas začíná v 11.00.

Nesyt Hodonín – 1. FC Přerov 6:0 (4:0)
Branky: 9. a 20. Lokajová, 24., 42. z penalty a 65. Blahová, 83. Fritzová
Nesyt: Němcová – Šťastná, Bílíková, Dřímalová, Jančová – Lamáčková (56. Hlaváčová), Koplíková, Fritzová, Podrazilová (75. Lysáková) – Lokajová (68. Maršálková), Blahová.