Ani jeden z druholigových celků své země nedokázal vyzrát na obranu soupeře, třebaže více příležitostí měli domácí hráči.
Tu největší spálil Stýskala, který trefil z úhlu tyč.
Trenér Slovácka Ladislav Jurkemik rozdělil hráče širšího kádru, kteří se neustále intenzivně připravují dvakrát denně, na dvě jedenáctky, které se v poločase vystřídaly.

První zápas v dresu Slovácka si zahrál střední záložník Jan Berger.
Po ostrém zákroku protihráče utkání nedohrál, ale poraněný kotník podle všeho není vážně zraněný. „Během dvou tří dnů bych měl být v pořádku,“ věří Jan Berger.

Další přípravné utkání sehraje Slovácko ve středu od 10.30 hodin ve Slatinicích proti HFK Olomouc.

Výsledek: 1. FC Slovácko – AS Trenčín 0:0. Rozhodčí: Ondo 600 diváků. Slovácko – 1. poločas: Kovář – Němčický, Šimáček, Hrotek, Ineman – Gonda, Randa, Berger (7. Stýskala), Ondřejka – Kerbr, Matůš. 2. poločas: Marek – Kubáň, Hrotek, Formánek, Lysoněk – Šturma, Stýskala, Perůtka, Filipský – Chmelíček, Psohlavec.