Okresní přebor

Radějov – Moravany 1:3 (0:2), Janouškovec (p.) – Vlachovský 2, Zbořil, ČK: Gajda (R).

Tvarožná Lhota – Mikulčice 4:1 (0:1), Holiš 2, Holubík, Janík (p.) – M. Král.

Kněždub – KEN Veselí 3:0 (3:0), Grabec, Káčerek, Němeček.

Sobůlky – Vnorovy 0:0. Ježov – Hovorany 1:0 (1:0), R. Voříšek.

Svatobořice – Starý Poddvorov 3:2 (3:0), Koch 2, S. Pekárek – Bařina, Bohun.

Těmice – Kostelec 3:2 (1:2), Vajdík 2, Janás – Rotrekl, Horák.

1. Kněždub 6 4 2 0 8:2 12

2. Vnorovy 6 3 3 0 6:0 12

3. Ježov 6 3 3 0 8:5 12

4. Tv. Lhota 6 3 2 1 9:6 11

5.Hovorany 6 3 1 2 11:7 10

6. Radějov 6 3 0 3 11:10 9

7. Svatobořice 6 2 2 2 12:10 8

8. Moravany 6 2 2 2 10:9 8

9. Sobůlky 6 2 2 2 8:9 8

10. Mikulčice 6 2 1 3 10:10 7

11. Kostelec 6 1 2 3 7:9 5

12. Těmice 6 1 2 3 11:15 5

13. St.Poddvorov 6 1 1 4 4:8 4

14. KEN Veselí 6 0 1 5 3:18 1

III. třída, skupina A

Čejč – Strážovice 4:3, Daněk, Procházka, Buchta, Miklík – P. Ždánský, Markus, Vaňkát, ČK: Koliba (Č).

Dolní Bojanovice – Násedlovice 0:1 (0:1), Baják.

Ždánice – Bohuslavice 2:1 (1:0), Beker, Kotík – Gažák.

Dambořice – Lužice 0:0.

Nenkovice – Milotice B 6:2 (2:1), Fr. Kuchař 3, Stehno, Pospíšíl, Seďa – Kotásek, Kundrata.

Dubňany B – Prušánky 0:1 (0:0).

Želetice – Uhřice 2:2 (1:0), S. Kolaja, Fr. Marada – T. Valihrach, Nedoba, ČK: Křůmal (Ž).

 

1. Dambořice 6 4 2 0 14:6 14

2. Uhřice 6 4 2 0 13:7 14

3. Ždánice 6 4 1 1 15:7 13

4. Nenkovice 6 4 0 2 16:7 12

5. Násedlovice 6 3 3 0 8:5 12

6. Bohuslavice 6 3 0 3 9:10 9

7. Lužice 6 2 2 2 9:8 8

8. Strážovice 6 2 1 3 10:8 7

9. Prušánky 6 2 0 4 5:12 6

10. Želetice 5 1 2 2 7:12 5

11. Čejč 5 1 1 3 6:10 4

12. Dubňany B 6 1 1 5 5:9 4

13. D. Bojanovice 6 1 1 4 4:8 4

14. Milotice B 6 0 2 4 4:14 2

 

III. třída, skupina B

Petrov – Hrubá Vrbka 3:1 (1:0), Bilický 2 (1 z p.), vlastní – P. Polášek.

Sudoměřice – Lipov 1:1 (1:0), Novák – Petrucha.

Moravský Písek – Velká nad Veličkou B 6:2 (0:1), D. Bahula 3, P. Vrána 2 (1 z p.), Lacina – Horák, Bárta. ČK: P. Jurena (M).

Suchov –Žeravice 2:1 (0:0), Švrček, Sup – R. Lacina.

Domanín – Kozojídky 1:4 (0:1), Polák – Vorálek 2, Smetka, Domanský.

Bzenec B – Nesyt Hodonín (2:1), J. Hanák 2, Kuchař, Ingr – Maňák, ČK: Homola (H).

Hroznová Lhota – Strážnice 1:1 (0:0), J. Strachota (p.) – Čech.

 

1. Strážnice 6 4 1 1 19:8 13

2. Sudoměřice 6 4 1 1 17:10 13

3. Petrov 6 4 1 1 15:11 13

4. Kozojídky 6 4 0 2 20:13 12

5. Hr. Lhota B 6 3 2 1 10:2 11

6. Bzenec B 6 2 2 2 13:16 8

7. Domanín 6 2 1 3 16:18 7

8. Lipov 6 2 1 3 10:13 7

9. Suchov 6 2 1 3 5:14 7

10. Hr. Vrbka 6 2 0 4 17:12 6

11. Mor. Písek 6 2 0 4 14:12 6

12. Žeravice 6 2 0 4 8:9 6

13. Nesyt Hodon. 6 2 0 4 10:21 6

14. Velká B 6 2 0 4 7:18 6

 

IV. třída

Žarošice B – Svatobořice 1:1 (1:1), V. Matula – V. Kolbel.

Bukovany – Nová Lhota 0:1 (0:1), Mikéska.

Vnorovy – Lovčice 1:2 (0:0), Jančík (p.) – Zajdák, Bednařík.

Terezín – Archlebov 1:0 (0:0), Morava.

Lipov B – Věteřov 1:4 (1:2), Šmehlík – Pintera 3, Musil.

Vřesovice – Uhřice B 5:2 (1:0), Roter 2, V. Výstup, Jakubíček, M. Výstup – M. Punčochář, D. Strmiska.

 

1. Žarošice B 6 3 1 2 16:9 10

2. Bukovany 6 2 3 1 9:8 9

3. Lipov B 5 3 1 1 9:11 9

4. Vnorovy B 6 2 1 3 9:9 7

5. Svatobořice B 4 2 1 1 7:4 7

6. Uhřice B 6 2 0 4 10:12 6

7. Věteřov 5 2 3 0 10:6 9

8. Archlebov 5 2 0 3 5:6 6

9. Vřesovice 5 2 1 2 11:9 7

10. Lovčice 5 2 1 2 9:15 7

11. Nová Lhota 4 2 0 2 7:9 6

12. Terezín 5 1 1 3 3:8 4