Výsledky soutěže 1. OP muži

21. kolo
141 Sokol Tv.Lhota - Sokol Radějov 0 : 0
142 Sl. Moravany - Sokol Kněždub 2 : 1
143 Baník Mikulčice - Sokol Sobůlky 3 : 1
144 KEN Veselí n.M. - Vlast Ježov 2 : 6
145 Agro Vnorovy - Svatobořice A 0 : 0
146 Zemas Hovorany - Sokol Těmice 6 : 0
147 Dr.St.Poddvorov - Sokol Kostelec 1 : 1
Tabulka soutěže 1. OP muži

1. Sokol Kněždub 20 13 5 2 42 : 22 44
2. Agro Vnorovy 20 10 7 3 34 : 19 37
3. Vlast Ježov 20 11 4 5 36 : 23 37
4. Sl. Moravany 20 11 3 6 49 : 37 36
5. Svatobořice A 20 10 5 5 43 : 26 35
6. Dr.St.Poddvorov 20 9 5 6 26 : 21 32
7. Zemas Hovorany 20 10 1 9 41 : 31 31
8. Baník Mikulčice 20 7 4 9 35 : 35 25
9. Sokol Sobůlky 20 7 4 9 27 : 28 25
10. Sokol Radějov 20 7 3 10 31 : 38 24
11. Sokol Tv.Lhota 20 7 3 10 27 : 35 24
12. Sokol Těmice 20 6 4 10 33 : 44 22
13. KEN Veselí n.M. 20 4 1 15 23 : 55 13
14. Sokol Kostelec 20 2 3 15 20 : 53 9

Výsledky soutěže 2. III.tř.muži sk. A

21. kolo
323 TJ D.Bojanovice - Sokol Čejč 3 : 0
324 Sokol Strážovice - Kovo Ždánice 0 : 2
325 Mor.Násedlovice - S. Dambořice 1 : 3
326 S. Bohuslavice - Sokol Nenkovice 3 : 1
327 Baník Lužice - Baník Dubňany B 4 : 1
328 Agro Milotice B - Sokol Želetice 1 : 0
329 TJ Prušánky - Sokol Uhřice 1 : 2
Tabulka soutěže 2. III.tř.muži sk. A

1. S. Dambořice 20 17 3 0 61 : 15 54
2. Kovo Ždánice 20 15 3 2 57 : 17 48
3. Sokol Uhřice 20 14 6 0 49 : 19 48
4. Baník Lužice 20 11 3 6 39 : 22 36
5. Sokol Strážovice 20 10 3 7 41 : 24 33
6. Mor.Násedlovice 20 9 4 7 33 : 32 31
7. Sokol Nenkovice 20 7 3 10 34 : 40 24
8. S. Bohuslavice 20 8 0 12 31 : 44 24
9. TJ Prušánky 20 6 3 11 23 : 32 21
10. TJ D.Bojanovice 20 5 4 11 23 : 34 19
11. Sokol Želetice 20 5 4 11 26 : 46 19
12. Agro Milotice B 20 4 6 10 20 : 42 18
13. Baník Dubňany B 20 3 2 15 17 : 48 11
14. Sokol Čejč 20 3 2 15 20 : 59 11


Výsledky soutěže 3. III.tř.muži sk. B

21. kolo
505 SK Sudoměřice - Sokol Petrov 2 : 3
506 ZD Hr.Vrbka - FC Mor.Písek 0 : 5
507 Sokol Lipov - FK Suchov 1 : 5
508 Velká n.Vel. B - Sokol Domanín 6 : 1
509 Sokol Žeravice - Slovan Bzenec B 3 : 1
510 SK Kozojídky - Sokol Hr.Lhota B 2 : 1
511 Nesyt Hodonín - Jiskra Strážnice 1 : 0


Tabulka soutěže 3. III.tř.muži sk. B

1. SK Kozojídky 20 14 2 4 51 : 22 44
2. SK Sudoměřice 20 12 3 5 63 : 29 39
3. Sokol Petrov 20 11 4 5 36 : 26 37
4. Sokol Hr.Lhota B 20 10 5 5 39 : 24 35
5. Sokol Lipov 20 10 2 8 36 : 35 32
6. Jiskra Strážnice 20 9 1 10 46 : 33 28
7. ZD Hr.Vrbka 20 8 1 11 38 : 44 25
8. Sokol Žeravice 20 7 4 9 25 : 35 25
9. FK Suchov 20 8 1 11 34 : 47 25
10. Velká n.Vel. B 20 8 1 11 33 : 56 25
11. FC Mor.Písek 20 7 3 10 38 : 36 24
12. Nesyt Hodonín 20 6 4 10 35 : 56 22
13. Slovan Bzenec B 20 6 3 11 31 : 47 21
14. Sokol Domanín 20 5 4 11 41 : 56 19

Výsledky soutěže 4. IV.tř.muži

21. kolo
689 Svatobořice B - Agro Vnorovy B 5 : 0
690 FK Nová Lhota - Sokol Terezín 1 : 1
691 Sokol Lovčice - Sokol Lipov B 3 : 0
692 Sokol Archlebov - Sokol Vřesovice 2 : 4
693 Sokol Věteřov - SK Uhřice B 1 : 1


Tabulka soutěže 4. IV.tř.muži

1. Svatobořice B 16 12 1 3 54 : 19 37
2. Sokol Lovčice 17 11 2 4 40 : 29 35
3. Dr. Bukovany 17 8 5 4 43 : 25 29
4. SK Žarošice B 16 8 3 5 39 : 25 27
5. FK Nová Lhota 17 8 3 6 29 : 23 27
6. Sokol Terezín 17 6 5 6 25 : 26 23
7. Sokol Vřesovice 17 7 1 9 35 : 48 22
8. Sokol Věteřov 17 4 9 4 23 : 22 21
9. Sokol Lipov B 17 6 2 9 19 : 32 20
10. Sokol Archlebov 18 6 1 11 22 : 43 19
11. Agro Vnorovy B 18 5 3 10 24 : 35 18
12. SK Uhřice B 17 2 3 12 15 : 41 9


Výsledky soutěže 5. OP dorost
21. kolo
869 B. Ratíškovice - Sokol Petrov 4 : 0
870 FC Vracov - FC Mor.Písek 2 : 3
871 B. Mikulčice A - Agro Milotice 4 : 3
872 KEN Veselí n.M. - Velká n. Vel 2 : 0
873 Baník Lužice - Dr.Blatnice 1 : 4
874 Agro Vnorovy - Sokol Hr. Lhota 3 : 0
875 Dr.St.Poddvorov - Sokol Vlkoš 2 : 0
Tabulka soutěže 5. OP dorost
1. B. Ratíškovice 20 17 2 1 90 : 20 53
2. Agro Vnorovy 20 16 2 2 80 : 22 50
3. Dr.Blatnice 20 10 5 5 52 : 36 35
4. B. Mikulčice A 20 11 1 8 49 : 44 34
5. Sokol Petrov 20 10 3 7 48 : 28 33
6. Agro Milotice 21 10 2 9 55 : 39 32
7. KEN Veselí n.M. 20 9 2 9 36 : 38 29
8. Dr.St.Poddvorov 20 8 3 9 23 : 30 27
9. FC Vracov 20 8 1 11 65 : 77 25
10. Velká n. Vel 20 8 0 12 37 : 43 24
11. FC Mor.Písek 20 7 2 11 23 : 38 23
12. Sokol Hr. Lhota 21 6 1 14 32 : 74 19
13. Baník Lužice 20 5 0 15 28 : 78 15
14. Sokol Vlkoš 20 4 0 16 34 : 85 12
Výsledky soutěže 6. III.tř.dor.sk.A
13. kolo
971 Sl.Moravany - Sokol Sobůlky 6 : 0
973 Sokol Věteřov - Dr.Bukovany 1 : 2
974 TJ Prušánky - Sp.Svatobořice 3 : 2
975 Sokol Kostelec - Sokol Želetice 2 : 6
Tabulka soutěže 6. III.tř.dor.sk.A
1. Sokol Želetice 12 12 0 0 66 : 15 36
2. Dr.Bukovany 12 7 2 3 24 : 24 23
3. Sl.Moravany 12 6 2 4 37 : 17 20
4. Sp.Svatobořice 12 6 0 6 29 : 21 18
5. TJ Prušánky 11 5 2 4 29 : 26 17
6. Sokol Věteřov 11 5 1 5 21 : 26 16
7. Sokol Sobůlky 12 3 0 9 14 : 38 9
8. B.Mikulčice B 11 2 2 7 9 : 35 8
9. Sokol Kostelec 11 1 1 9 13 : 40 4
Výsledky soutěže 7. III.tř.dor.sk.B
13. kolo
1 061 ZD Hr. Vrbka - Vlast Ježov 1 : 0
1 062 Sokol Lipov - Sokol Tv.Lhota 7 : 1
1 064 Sokol Žádovice - Slovan Bzenec 0 : 7
1 065 Jiskra Strážnice - Sokol Těmice 2 : 6
Tabulka soutěže 7. III.tř.dor.sk.B
1. Slovan Bzenec 12 11 1 0 55 : 8 34
2. Sokol Lipov 11 10 0 1 42 : 11 30
3. Sokol Žeravice 10 6 0 4 29 : 14 18
4. ZD Hr. Vrbka 12 6 0 6 15 : 24 18
5. Sokol Žádovice 11 5 0 6 23 : 23 15
6. Jiskra Strážnice 11 4 1 6 21 : 27 13
7. Sokol Těmice 11 3 1 7 18 : 37 10
8. Vlast Ježov 12 3 1 8 14 : 36 10
9. Sokol Tv.Lhota 12 1 0 11 16 : 53 3
Výsledky soutěže 8. OP starší žáci
13. kolo
1 151 Jiskra Strážnice - FK Mutěnice 1 : 1
1 152 Sp.Svatobořice - TJ D. Bojanovice 2 : 0
1 153 Sl. Rohatec - Kovo Ždánice 5 : 1
1 154 FC Mor. Písek - Slovan Bzenec nesehr.
1 155 M.Vacenovice - Sokol Hr. Lhota 2 : 1
Tabulka soutěže 8. OP starší žáci
1. FK Mutěnice 13 11 1 1 50 : 9 34
2. FC Mor. Písek 12 10 2 0 53 : 7 32
3. Sp.Svatobořice 13 10 1 2 62 : 23 31
4. Slovan Bzenec 12 6 2 4 49 : 13 20
5. Kovo Ždánice 13 6 0 7 24 : 36 18
6. TJ D. Bojanovice 13 5 1 7 27 : 51 16
7. Sokol Hr. Lhota 13 4 1 8 19 : 42 13
8. Jiskra Strážnice 13 3 2 8 51 : 43 11
9. Sl. Rohatec 13 3 0 10 31 : 56 9
10. M.Vacenovice 13 1 0 12 9 : 95 3
Výsledky soutěže 9. OP mladší žáci
13. kolo
1 151 Jiskra Strážnice - FK Mutěnice 1 : 3
1 152 Sp.Svatobořice - TJ D.Bojanovice 9 : 1
1 153 Sl. Rohatec - Kovo Ždánice 2 : 2
1 154 FC Mor.Písek - Slovan Bzenec nesehr.
1 155 M.Vacenovice - Sokol Hr.Lhota 0 : 2
Tabulka soutěže 9. OP mladší žáci
1. FK Mutěnice 13 11 1 1 68 : 13 34
2. Sokol Hr.Lhota 13 11 0 2 53 : 21 33
3. Sl. Rohatec 13 10 1 2 67 : 15 31
4. Kovo Ždánice 13 6 4 3 62 : 36 22
5. Sp.Svatobořice 13 5 1 7 31 : 33 16
6. Slovan Bzenec 12 5 1 6 29 : 31 16
7. Jiskra Strážnice 13 5 1 7 22 : 30 16
8. FC Mor.Písek 12 2 1 9 13 : 47 7
9. TJ D.Bojanovice 13 2 0 11 9 : 69 6
10. M.Vacenovice 13 1 2 10 19 : 78 5
Výsledky soutěže Okresní soutěž žáci sk.A
17. kolo
1 277 SK Žarošice - Sokol Terezín 4 : 1
1 279 Mor.Násedlovice - S. Dambořice 8 : 2
1 280 Sokol Lovčice - FK Prušánky 3 : 0 kont.
1 281 Baník Lužice - Sokol Želetice 0 : 5
1 282 Dr.St.Poddvorov - SK Uhřice 5 : 2
Tabulka soutěže Okresní soutěž žáci sk.A

1. Mor.Násedlovice 14 14 0 0 86 : 10 42
2. Sokol Želetice 15 13 0 2 81 : 18 39
3. Baník Lužice 15 9 2 4 76 : 34 29
4. Sokol Lovčice 14 8 3 3 57 : 28 27
5. Dr.St.Poddvorov 15 7 1 7 72 : 47 22
6. SK Uhřice 15 6 2 7 56 : 33 20
7. S. Dambořice 15 6 0 9 40 : 66 18
8. SK Žarošice 14 4 4 6 23 : 38 16
9. Sokol Terezín 14 2 4 8 22 : 57 10
10. FK Prušánky 15 1 2 12 12 : 77 5
11. Sokol Čejč 14 1 0 13 18 : 135 3
Výsledky soutěže Okresní soutěž žáci sk.B
13. kolo
1 372 Sl.Moravany - Sokol Sobůlky 0 : 2
1 373 S. Bohuslavice - Sokol Vlkoš 2 : 1
1 374 Agro Milotice - Dr. Bukovany 6 : 1
1 375 Sokol Domanín - Sokol Věteřov 4 : 1
1 376 Sokol Kostelec - FC Vracov 0 : 7
Tabulka soutěže Okresní soutěž žáci sk.B
1. Agro Milotice 13 13 0 0 112 : 4 39
2. FC Vracov 13 12 0 1 87 : 17 36
3. Sokol Domanín 13 8 2 3 47 : 17 26
4. Sokol Kostelec 13 5 3 5 19 : 42 18
5. Dr. Bukovany 13 5 2 6 31 : 39 17
6. Sokol Sobůlky 13 5 0 8 14 : 24 15
7. S. Bohuslavice 13 4 1 8 18 : 45 13
8. Sokol Vlkoš 13 4 1 8 20 : 50 13
9. Sokol Věteřov 13 4 1 8 14 : 61 13
10. Sl.Moravany 13 0 0 13 8 : 71 0
Výsledky soutěže Okresní soutěž žáci sk.C
13. kolo
1 458 Dr. Blatnice - Agro Vnorovy 2 : 1
1 459 Sokol Lipov - Sokol Petrov 7 : 2
1 460 KEN Veselí n.M - Sokol Kněždub 3 : 0 kont.
1 461 Sokol Žeravice - Vlast Ježov 0 : 16
1 462 Sokol Radějov - Sokol Těmice 4 : 1
Tabulka soutěže Okresní soutěž žáci sk.C
1. Sokol Radějov 13 12 0 1 67 : 11 36
2. Sokol Lipov 13 10 1 2 48 : 15 31
3. Dr. Blatnice 13 9 1 3 65 : 9 28
4. Agro Vnorovy 13 8 1 4 59 : 15 25
5. Sokol Těmice 13 7 3 3 46 : 16 24
6. Sokol Petrov 13 4 2 7 24 : 53 14
7. Vlast Ježov 13 4 1 8 40 : 32 13
8. Sokol Kněždub 13 4 0 9 31 : 52 12
9. KEN Veselí n.M 13 1 2 10 11 : 60 5
10. Sokol Žeravice 13 0 1 12 5 : 133 1
Výsledky soutěže OP přípravka sk.A
17. kolo
1 585 FK Šardice B - TJ D. Bojanovice 13 : 0
1 586 B.Mikulčice A - S.Dambořice 12 : 0
1 587 Zemas Hovorany - SK Svatobořice A 4 : 4
1 588 FC Kyjov A - FK Šardice A 0 : 6
1 589 FK Mutěnice - Baník Dubňany 0 : 3
Tabulka soutěže OP přípravka sk.A
1. FK Šardice A 14 13 1 0 149 : 4 40
2. FK Šardice B 14 13 1 0 153 : 10 40
3. B.Mikulčice A 14 11 0 3 104 : 27 33
4. Zemas Hovorany 15 9 1 5 41 : 74 28
5. FK Mutěnice 15 8 0 7 46 : 42 24
6. FC Kyjov A 14 7 1 6 40 : 48 22
7. Baník Dubňany 14 6 2 6 23 : 43 20
8. TJ D. Bojanovice 14 3 1 10 28 : 80 10
9. Kovo Ždánice 14 2 2 10 16 : 81 8
10. SK Svatobořice A 15 0 3 12 22 : 93 3
11. S.Dambořice 15 1 0 14 10 : 130 3
12. volno 0 0 0 0 0 : 0 0
Výsledky soutěže OP přípravka sk.B
17. kolo
1 716 Sokol Vlkoš - Sokol Želetice 1 : 4
1 717 FK Šardice D - SK Ratíškovice 8 : 1
1 718 B.Mikulčice B - Agro Milotice 4 : 1
1 719 SK Hodonín - SK Svatobořice B : nesehr.
1 720 Baník Lužice - FK Šardice C 1 : 9
1 721 FC Kyjov B - Sokol Kostelec 2 : 1
Tabulka soutěže OP přípravka sk.B
1. FK Šardice C 16 15 1 0 191 : 7 46
2. B.Mikulčice B 16 15 0 1 140 : 11 45
3. Sokol Kostelec 16 10 2 4 71 : 37 32
4. Sokol Želetice 16 7 3 6 40 : 46 24
5. Baník Lužice 16 8 0 8 59 : 77 24
6. SK Hodonín 15 7 2 6 72 : 51 23
7. FC Kyjov B 16 7 0 9 26 : 47 21
8. Agro Milotice 16 6 1 9 39 : 67 19
9. SK Ratíškovice 16 6 1 9 41 : 89 19
10. FK Šardice D 16 5 2 9 42 : 50 17
11. SK Svatobořice B 15 2 0 13 20 : 139 6
12. Sokol Vlkoš 16 1 0 15 20 : 140 3

Výsledky soutěže OP přípravka sk.C

17. kolo
1 848 Velká n.Vel. - Sokol Domanín 15 : 1
1 849 Dr. Blatnice - FC Veselí n. M. 0 : 14
1 850 Sokol Lipov - Agro Vnorovy 5 : 0
1 852 Jiskra Strážnice - Sokol Hr. Lhota 4 : 2
1 853 Sl. Rohatec - FC Mor. Písek 9 : 2
Tabulka soutěže OP přípravka sk.C

1. FC Veselí n. M. 14 13 1 0 122 : 15 40
2. Sokol Hr. Lhota 15 11 0 4 89 : 31 33
3. Sl. Rohatec 15 11 0 4 104 : 53 33
4. Sokol Lipov 15 9 2 4 67 : 32 29
5. Velká n.Vel. 14 7 1 6 63 : 48 22
6. Dr. Blatnice 14 6 2 6 47 : 62 20
7. Agro Vnorovy 14 6 1 7 65 : 55 19
8. Jiskra Strážnice 15 6 0 9 40 : 66 18
9. Slovan Bzenec 14 2 2 10 22 : 67 8
10. FC Mor. Písek 15 1 3 11 23 : 77 6
11. Sokol Domanín 15 2 0 13 11 : 147 6