Vítěz kola si tak může převzít v redakci Slovácka a Hodonínského deníku Rovnost kávovou cenu (balíček Douwe Egberts).

V průběžném pořadí zůstal v čele soutěže Radek Belka z Vacenovic, který má nyní o šest bodů více než druhý Miloš Kundelius. Třetí příčku uhájila Jana Svobodová, která má před čtvrtým Petrem Rubanem dvoubodový náskok.

V tomto kole tipéry nejvíc překvapily výhra Rohatce ve Velkých Pavlovicích a remíza Kněždubu s Hroznovou Lhotou.

POŘADÍ 12. KOLA

1. místo
HO0003 Petr Ruban, Ždánice 58 11

2. místo
HO0013 Antonín Krpal, Stříbrnice 34 8

3. místo
HO0007 Radek Belka, Vacenovice 69 5
HO0005 Jana Svobodová, Ratíškovice 60 5
HO0008 Jan Staňka, Veselí nad Moravou 33 5
HO0016 Milan Nedveis, Věteřov 18 5

7. místo
HO0019 Miloš Kundelius, Ždánice 63 2
HO0001 Radim Kundelius, Ždánice 54 2
HO0017 Luboš Balus, Mutěnice 39 2
HO0002 Martin Ruban, Ždánice 39 2
HO0024 Barbora Lahová, Hodonín 33 2
HO0023 Václav Hrdina, Lanžhot 22 2
HO0021 Metoděj Sasínek, Hodonín 20 2
HO0021 Metoděj Sasínek, Hodonín 20 2
HO0009 Radek Kalod, Čeložnice 12 2
HO0015 Romana Nedveisová, Věteřov 9 2
HO0026 Karel Švihálek, Strážnice 0 2

18. místo
HO0012 Iveta Knotková, Ježov 15 0
HO0025 Žaneta Minaříková, Doubravy 11 0 
HO0027 Matěj Gajda, Strážnice 5 0
HO0014 Miloslav Pecháček, Svatobořice 5 0
HO0022 Martin Chalupa, Hodonín –1  0

23. místo
HO0010 Františka Svobodová, Veselí n/M. 39 –1
HO0020 Tomáš Možnar, Strážnice 35 –1
HO0011 Stanislav Svoboda, Veselí n/M. . 33 –1
HO0006 Jan Hapla, Bzenec 24 –1
HO0018 Pavel Hlaváč, Strážovice 21 –1

CELKOVÉ POŘADÍ

1. místo
HO0007 Radek Belka, Vacenovice 5 69

2. místo
HO0019 Miloš Kundelius, Ždánice 2 63

3. místo
HO0005 Jana Svobodová, Ratíškovice 5 60

4. místo
HO0003 Petr Ruban, Ždánice 11 58

5. místo
HO0001 Radim Kundelius, Ždánice 2 54

6. místo
HO0004 Milan Koplík, Ratíškovice 2 48

7. místo
HO0017 Luboš Balus, Mutěnice 2 39
HO0002 Martin Ruban, Ždánice 2 39
HO0010 Františka Svobodová, Veselí n/M. –1 39

10. místo
HO0020 Tomáš Možnar, Strážnice –1 35

11. místo
HO0013 Antonín Krpal, Stříbrnice 8 34

12. místo
HO0008 Jan Staňka, Veselí nad Moravou 5 33
HO0024 Barbora Lahová, Hodonín 2 33
HO0011 Stanislav Svoboda, Veselí n/M. . –1 33

15. místo
HO0006 Jan Hapla, Bzenec –1 24

16. místo
HO0023 Václav Hrdina, Lanžhot 2 22

17. místo
HO0018 Pavel Hlaváč, Strážovice –1 21

18. místo
HO0021 Metoděj Sasínek, Hodonín 2 20

19. místo
HO0016 Milan Nedveis, Věteřov 5 18

20. místo
HO0012 Iveta Knotková, Ježov 0 15

21. místo
HO0009 Radek Kalod, Čeložnice 2 12

22. místo
HO0025 Žaneta Minaříková, Doubravy 0 11

23. místo
HO0015 Romana Nedveisová, Věteřov 2 9

24. místo
HO0027 Matěj Gajda, Strážnice 0 5
HO0014 Miloslav Pecháček, Svatobořice 0 5

26. místo
HO0026 Karel Švihálek, Strážnice 2 0

27. místo
HO0022 Martin Chalupa, Hodonín 0 –1

Výsledky utkání
utkání výsledek/správný tip

Bystrc – RSM Hodonín 0:0/0
Bzenec – IE Znojmo 0:1/2
Kyjov – Rájec – Jestřebí 6:2/1
Zbýšov – FC Vracov 1:4/2
Ratíškovice – Velká nad Veličkou 2:1/1
Vacenovice – Tvrdonice 1:0/1
Velké Pavlovice – Rohatec 0:4/2
Kněždub – Hroznová Lhota 2:2/0
FC Veselí nad Moravou – Blatnice 1:0/1
Kostice – Svatobořice 7:0/1