„Rozhodla bojovnosti. Soupeř byl v poli lepší a taky byl aktivnější na míči, takže by se dalo říct, že nás přehrával,“ řekl vedoucí mužstva Viktor Kolůch.

Rajhrad měl soupeře dobře přečteného a nepustil ho téměř k ničemu. „Domácí nám nedovolili hrát hru, na kterou jsme zvyklí. Navíc nám pohlídali tři hráče, kteří tvoří hru,“ informoval Kolůch. I přes dobrý presink Rajhradu se fotbalisté Kozojídek v prvním poločase dokázali dostat do dvou nadějných situací. Gól ale nepadl. „Obě situace byly na hranici šestnáctky, kde byli naši hráči faulováni. Tady si myslím, že rozhodčí mohli situace řešit jinak. Cítíme se trochu ukřivděni, protože jsme mohli klidně vstřelit góly,“ netajil své rozhořčení vedoucí Kozojídek.

Rajhrad - Kozojídky 2:0 (0:0)Branky: 69. a 91. Tomáš Podaný.
Diváci: 80.


Pro hostující hráče to byla velká příležitost, ze které mohli skórovat, protože více jich v sedmnáctém kole neměli. „Bohužel, ale takový je fotbal,“ dodal Kolůch.
V devětašedesáté však domácí poprvé zaúřadovali. Jmenovitě Podaný, jenž otevřel skóre zápasu. Druhou trefu přidal v nastaveném čase. „S výkonem spokojený nejsem,“ řekl vedoucí Kozojídek.