V třiadevadesáté minutě promarnil vyloženou šanci a i díky němu uhráli kyjovští fotbalisté remízu 1:1. „Chtělo to ještě krok. Chodili jsme do brejků, ale nevyšlo to,“ poznamenal trenér Moravského Krumlova Bohumil Smrček.

Kdo za stálého deště očekával rychlý a pohledný fotbal, odcházel ze stadionu zklamaný. Oba týmy předvedly spíše upracovanou hru a po prvním poločase odcházeli do kabin za bezbrankového sta­vu. „Škoda, že jsme neproměnili dobré příležitosti, které jsme si v úvodní pětačtyřiceti­minutovce vytvořili,“ litoval Smrček.

Branky se asi stovka diváků dočkala až v 53. minutě, kdy se z nenápadné akce trefil hlavou k tyči Procházka. Za okamžik mohl stejným způsobem vyrovnat domácí Chaloupka. Jenže chyběla razance. Přesto o sobě dal útočník s trojkou na zádech vědět. Ve vápně našel osamoceného Tomáše Macka, který poslal míč do sítě.

Toť vše. O další zásah se oba celky pokoušely marně. „Myslím, že jsme měli na tři body. Bohužel. Nedáváme góly, místo toho hloupé dostáváme,“ krčil rameny kyjovský kapitán Svatopluk Macek. „S hrou spokojení jsme. S výsledkem ne,“ doplnil v zápětí.

Stejně po utkání hovořil i trenér domácích Václav Uhlíř, který na lavičce nahradil Jiřího Flašara. „Klukům jsem poděkoval, protože výkon byl bojovný. Trápí nás velká marodka. Nemůžeme počítat s pěti hráči. Navíc nás sráží chyby,“ vyjmenoval důvody kyjovského tápání v jarní části krajského přeboru.

Kyjov – Moravský Krumlov 1:1 (0:0)
Branky: T. Macek - Procházka