Jak hodnotíte podzimní část sezony?
Jsem samozřejmě spokojený s celou podzimní částí. Kluci bojovali, někdy i s nepřízní vlastního umění. Naše fotbalové umění totiž někdy nebylo na takové úrovni, jak by naši fandové očekávali.

Který myslíte, že byl klíčový okamžik podzimu?
Celkový průběh podzimu se odvíjel od našeho prvního vítězství nad Mikulčicemi. Tam jsme to i dokončili. Potřeba říct, že jsme měli i štěstí. Takový je fotbal. Měli jsme pěkné zápasy, i ty horší. Přehrávaly nás Svatobořice, Dambořice a Kozojídky.

Právě v Kozojídkách jste prohráli jediný zápas.
To utkání se nám vůbec nepovedlo. Všechny čtyři inkasované góly padly po našich hrubých chybách.

Kdo patřil mezi hlavní tahouny týmu?
Brankář Flíček podával perfektní výkony. Na našich získaných bodech má padesátiprocentní podíl.

Jak byste charakterizoval váš tým?
V týmu máme všechny kluky z Poddvorovska. Ti vyšli z dorosteneckých soutěží, které hráli jenom v okolí Poddvorova. Jsou doplněni hráči z Mutěnic. Novák, Ticháček a Vránek u nás perfektně zapadli. Navíc i s mládeží se u nás moc dobře pracuje. To všude také není.

Komu vděčíte za vzestup Poddvorova? Jistě to není jen vaše zásluha.
Chtěl bych vyzvednout práci samotného prezidenta klubu Miroslava Hřebačku. Poděkovat musíme i obci. Ta nám pomáhá hlavně finančně. A samozřejmě svému asistentovi Vajslíkovi, se kterým jsme na jedné lodi.

Jak se bude lídr okresního přeboru připravovat na jarní část sezony?
Budeme hrát na zimním turnaji v Mutěnicích, kde se utkáme se soupeři z vyšších tříd. Tvrdě se budeme připravovat v okolí Starého Poddvorova. V Čejkovicích využijeme i tělocvičnu. Přes zimu nebudeme spát.

Tabulku vedete s náskokem sedmi bodů. Je tedy vaším cílem postup do 1.B třídy?
Já to řeknu zcela otevřeně. Byl bych špatný trenér, kdybych řekl, že ne. My jsme s prezidentem Hřebačkou řekli hráčům, že když se to tak vyvíjí, chceme postoupit. To by byl historický postup. Navíc by nám fandové neodpustili, kdybychom se o něj nepokusili.