Bidmon byl disciplinární komisí potrestán za nešťastný výrok směrem k domácí týmu při dorosteneckém utkání Starý Lískovec versus RSM Hodonín.

„Jsou to vozíčkáři,“ řekl na adresu domácího týmu Bidmon. Ten se byl podívat na svého syna, který chytá právě za Hodonín. „Špičkovali jsme se tam s nějakými důchodci. Po zápase se to pak začalo liskat,“ sdělil Bidmon.

Ten dostal trest hlavně kvůli aktivitě hodonínských funkcionářů. „V zápase byl vyloučen můj syn, který dostal trest na jeden zápas. Bohužel pro mě se vedení Hodonína odvolalo proti výši trestu pro mého syna a dostali další trest kvůli tomu, že podepsali za mého syna prohlášení, že s vyloučením nesouhlasí. Navíc do zápisu napsali, že já jsem to byl já, kdo na domácí tým zařval. Takže kvůli některým Hodoňákům nemohu dva zápasy koučovat,“ kroutil hlavou Bidmon.

Bývalý trenér Milotic nebude na lavičce Ratíškovic během nedělního zápasu v Moravském Krumlově a domácím hodovém duelu s Ráječkem.„Problém v tom nevidím. Budu stát někde vedle lavičky náhradníků. Mnohem horší je vážní zranění Dobeše,“ uvedl Bidmon.

Pokutu dva tisíce korun dostal i Hodonín za porušování zákonů, stanov a předpisů ČMFS, falšování písemností. Trestu neušel ani Starý Lískovec, který musí zaplatit dokonce o tisíc korun více. Hlavně kvůli nesportovní chování na hřišti, výtržnosti mezi diváky a hráči.