Od soboty 16. ledna tak mohou příznivci nejoblíbenějšího sportu pravidelně každý víkend zhlédnout v areálu Pod Búdama osm zápasů.
Mužstva vstoupí do turnaje z plného zatížení. Loni turnaj vyhrál Kyjov, který spolu s Podlužím a Rohatcem i letos patří k hlavním favoritům.
V areálu Pod Búdama se bude v rámci zimního turnaje válčit ve dvou samostatných osmičlenných skupinách systémem každý s každým.
Ve skupině A se kromě domácí rezervy divákům představí taktéž loňský vítěz Kyjov, Rohatec, Podluží, Starý Poddvorov, Sudoměřice a dva celky ze Slovenska – Holíč a Šaštín.
Ve skupině B si zahrají Hovorany, Lužice, Dolní Bojanovice, Prušánky, Čejč, slovenské Kopčany a dorostenecké týmy Mutěnic a Kyjova.
Při šestnácti účastnících čeká na fotbalové příznivce vydatná porce šestapadesáti zápasů během sedmi víkendů. Kvalitně obsazený turnaj vyvrcholí 28. února.
Výsledky zápasů, aktualizované tabulky, reportáže a zajímavosti ze zimního turnaje najdete v tištěném vydání Hodonínského deníku, v týdeníku Slovácko a na www.hodoninsky.denik.cz.
Skupina A – Megawaste Vin cup
1. 1. FC Kyjov
2. Slavoj Rohatec
3. Sokol Podluží
4. TJ Slovan Šaštín (Slovensko)
5. FK Mutěnice B
6. Iskra Holíč (Slovensko)
7. Starý Poddvorov
8. SK Sudoměřice
Skupina B – Staropramen DC cup
1. Zemas Hovorany
2. TJ Kopčany (Slovensko)
3. Baník Lužice
4. Dolní Bojanovice
5. Podlužan Prušánky
6. Sokol Čejč
7. FK Mutěnice dorost
8. FC Kyjov dorost
Rozpis utkání:
Sobota 16.1.
11.00 Holíč – Šaštín
13.00 Sudoměřice – Mutěnice B
15.00 St. Poddvorov – Podluží
17:00 Kyjov – Rohatec
Neděle 17.1.
11.00 Mutěnice dor. – Kyjov dor.
13.00 Hovorany – Čejč
15.00 Kopčany – Prušánky
17.00 Lužice – Dol. Bojanovice
Sobota 23.1.
9.00 Hovorany – Kyjov dor.
11.00 Kopčany – Mutěnice dor.
15.00 Lužice – Čejč
17.00 Dol. Bojanovice – Prušánky
Neděle 24.1.
11.00 Sudoměřice – Holíč
13.00 St. Poddvorov – Mutěnice B
15.00 Kyjov – Šaštín
17.00 Rohatec – Podluží
Středa 27.1.
18.30 Mutěnice B – Holíč
Sobota 30.1.
11.00 Šaštín – St. Poddvorov
15.00 Podluží – Kyjov
17.00 Rohatec – Sudoměřice
Neděle 31.1.
11.00 Dol. Bojanovice – Kyjov dor.
13.00 Prušánky – Lužice
15.00 Čejč – Kopčany
17.00 Mutěnice dor. – Hovorany
Sobota 6.2.
11.00 Šaštín – Rohatec
13.00 Čejč – Dol. Bojanovice
15.00 Kyjov dor. – Prušánky
17.00 Hovorany – Kopčany
Neděle 7.2.
11.00 Podluží – Sudoměřice
13.00 Mutěnice dor. – Lužice
15.00 Mutěnice B – Kyjov
17.00 Holíč – St. Poddvorov
Sobota 13.2.
9.00 Sudoměřice – St. Poddvorov
11.00 Kyjov – Holíč
15.00 Mutěnice B – Rohatec
17.00 Podluží – Šaštín
Neděle 14.2.
11.00 Kopčany – Kyjov dor.
13.00 Lužice – Hovorany
15.00 Dol. Bojanovice – Mutěnice dor.
17.00 Prušánky – Čejč
Sobota 20.2.
11.00 Šaštín – Sudoměřice
13.00 Mutěnice B – Podluží
15.00 Holíč – Rohatec
17.00 St. Poddvorov – Kyjov
Neděle 21.2.
11.00 Mutěnice dor. – Prušánky
13.00 Kyjov dor. – Čejč
15.00 Hovorany – Dol. Bojanovice
17.00 Kopčany – Lužice
Sobota 27.2.
9.00 Dol. Bojanovice – Kopčany
11.00 Čejč – Mutěnice dor.
15.00 Prušánky – Hovorany
17.00 Lužice – Kyjov dor.
Neděle 28.2.
11.00 Podluží – Holíč
13.00 Šaštín – Mutěnice B
15.00 Rohatec – St. Poddvorov
17.00 Kyjov – Sudoměřice