Vacenovice – Bavory 1:1 (0:0), 63. R. Příkazský – 64. Kafka, diváci: 250. Ve Vacenovicích se hrál zajímavý, oboustranně útočný a líbivý fotbal. Hosté byli zkušenější a fotbalovější, domácí zdobila bojovnost a nasazení. Bavory začaly dvěma nebezpečnými střelami, Vacenovice odpověděly šancemi P. Grufíka a R. Chvátala. Druhý poločas začali lépe fotbalisté Bavor, ale do vedení šli domácí. Centrovaný míč M. Chvátala vypadl bavorskému brankáři z rukou a R. Příkazský jej dopravil do sítě. Hned za minutu hosté vyrovnali po rohovém kopu hlavičkou Kafky téměř z hranice šestnáctky. I poté se hrál dobrý fotbal. K vítězství byli blíž domácí, když střela M. Sladkého lízala břevno.
Rohatec – Kostice 2:1 (0:0), 52. a 88. Mikéska – 83. Bezucký (p), ČK: 52. Konečný – 26. Prokop, diváci: 180. Velmi tvrdý zápas odstartoval červenou kartou za faul hostující kapitán Prokop. Domácí šli do vedení v 52.minutě, kdy se hlavou trefil Mikeska. Poté šli také Rohatečtí do deseti, červenou kartu za faul vyfasoval Konečný. V 83. minutě hosté z kontroverzní penalty vyrovnali Bezuckým. Důležité tři body vystřelil Rohatci dvě minuty před koncem nejlepší střelec soutěže Mikeska (15 gól v sezoně). V sobotu čeká Rohatec důležitý záchranářský duel ve Velkých Pavlovicích.
Dubňany – Slavkov 0:1 (0:0), Strnad, ČK: 85. Novotný (D), diváci: 250. Baník měl po celé utkání neplodnou převahu, ze které si nevytvořil ani šance. Utkání rozhodl ve druhé půli slavkovský Strnad, který na polovině převzal míč a dostal se s ním až před šestnáctku, odkud střelou vymetl šibenici Lupačovy branky. V závěru navíc Dubňanští přišli o krajního záložníka Novotného, který byl po druhé žluté kartě vyloučen. Domácí diváky tak mohla těšit jen výhra dubňanského dorostu nad Dambořicemi, kterou si zřejmě pojistili krajskou soutěž i na příští rok.
Hlohovec – Šardice B 2:1 (1:0), J. Pekár 2 – Štos. Šardická juniorka, která bojuje o druhou příčku, trochu překvapivě prohrála na půdě Hlohovce dvěma brankami Pekára.
Ostatní výsledky: Rajhrad - V. Pavlovice 4:2 (3:0), Možný, Kouřil, Šebesta, Mifek - Hejl 2; Bučovice - Šlapanice 2:0 (0:0), Nevole, Bil; Tvrdonice - Lanžhot 2:1 (2:1), P. Příkazský, Dujsík - Bartoš.