Velká veze body z Vacenovic

VACENOVICE - I.A třída, skupina B: Mogul Vacenovice – Kordárna Velká nad Veličkou 0:2 (0:1)

9.5.2007

Velká veze body z VacenovicFoto: Deník/Petr Turek

Křest nové travnaté plochy nebyl pro domácí šťastný. Tři body totiž putovaly na Horňácko. Rozhodla větší produktivita hostující útočníků. Duel dvou týmu, které dělil na čtvrtém a pátém místě pouze rozdíl skóre, začal poděkováním domácích Václavu Šťastnému.

Ten po šestnácti letech ukončil svou činnost ve funkci hospodáře. Samotné utkání odstartovalo ve velmi útočném duchu. Hned v první minutě skočil míč v pokutovém území na ruku hostujícího zadáka. Ta však nebyla úmyslná a penalta se nepískala. Akce skončila Voříškovou střelou nad bránu. Šance se pak přelévaly se strany na stranu. V síti skončila až ta z 8. minuty, když se hostující útočník Kohůt uvolnil a pohotově zamířil k tyči – 0:1.

Poté se tempo hry trochu zvolnilo. Ale možnosti měly oba týmy. Domácí Gasnárek s Voříškem a veličský Valášek. Ve druhé půli Vacenovičtí přidali, ale finální fáze pohledných akcí byla žalostná. Domácí šance postupně zahazují Nedvěd, Voříšek, Gasnárek, Milan Příkazský a opět Nedvěd. Poté spadlo na domácích hluchých deset minut a Veličané převzali iniciativu. Nejprve upozornil Foltýna z pětadvaceti metrů tvrdou střelou do tyče Valášek, chvíli nato zachraňoval před Kučerou domácí gólman. Poté vyhlavičkoval z prázdné branky lob Valáška Marek Příkazský. Ale v 80. minutě již vacenovický brankář skákavou střelu Macka po mokrém trávníku neudržel a Kučera uklidil míč do sítě – 0:2. V závěru mohl ještě snížit domácí kapitán Milan Příkazský, ale mezi tyče se netrefil. Názory trenérů po utkání: Petr Kopl (Vacenovice): „Soupeř vyhrál zaslouženě, protože byl lepší, rychlejší a v koncovce nebezpečnější.

My jsme si nějaké šance vytvořili, ale bohužel je soupeř bez problémů odvracel. Ve druhé půli jsme hráli již vabank. Fotbal to byl určitě zajímavý.“ Petr Kohůt st. (Velká n/Vel.): „Do Vacenovice jsme se vrátili asi po osmi letech. Čekali jsme, že to bude opět dramatické utkání. Prvních osm minut se střídali šance na obou stranách, byla to anglická Premiér league. Ze čtvrté šance jsme dali gól, což dost poznamenalo utkání. Sice jsme se trochu strachovali o výsledek, ale druhý gól rozhodl utkání.“

Sestavy soupeřů: Mogul Vacenovice: Foltýn – Šťastný, R. Chvátal, Sladký, Mar. Příkazský – Bařák (66. P. Grufík), R. Příkazský, Gasnárek (82. Kotásek), Mil. Příkazský –Voříšek (84. Z. Grufík), Nedvěd. Kordárna Velká nad Veličkou: Sládeček – Machálek, Holubík, Trýska, Štefánek – Macko (90. Picek), Valášek, Miškeřík, Chovanec (88. Zháňal) –Kohůt ml., Kučera. Branky: 8. Kohůt, 80. Kučera. ŽK: Chovanec, Miškeřík (Velká). Rozhodčí: Buček – Volf, Horehleď. Diváci: 280.

9.5.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Seřizovači 25 000 Kč Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů operátor/ka CNC. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště: Žarošice 357. Manuální zručnost, technické myšlení, praxe v oboru výhodou. Podnikové stravování, roční odměny. Kontakt na tel. 602 549 798 od 8:00 do 15:00 hod, na mail: polesovsky@kellnercz.cz. Pracoviště: Kellner cz s.r.o., 696 34 Žarošice. Informace: Tomáš Polešovský, +420 602 549 798. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 16 280 Kč Řidiči tahačů. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16280 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Pracoviště: Příční 4272/1, 695 01 Hodonín. ŘP sk. C+E.. Pracoviště: Velitan s.r.o.- hodonín, Příční, č.p. 4272, 695 01 Hodonín 1. Informace: Eva Lauko Hrtoňová, +420 777 669 224. Výroba - Výroba Obsluha strojů 13 500 Kč Obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Pracoviště: Velká nad Veličkou 890. VŘ dne 20. 12. 2018 v 11:00 hod. Vhodný zdratovní stav. Směny: od 6:00 do 14:00 hod, od 14:00 do 22:00 hod, od 22:00 do 6:00 hod.. Pracoviště: Ttt-neres s.r.o. - kordárna, 696 74 Velká nad Veličkou. Informace: Josef Sedlář, +420 775 404 104. Výroba - Výroba Obsluha strojů 13 500 Kč Obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Pracoviště: Velká nad Veličkou 890. Pracovní doba od 6:00 do 14:00, od 14:00 do 22:00, od 22:00 do 6:00 hod. Vhodný zdravotní stav. Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobk.. Pracoviště: Ttt-neres s.r.o. - kordárna, 696 74 Velká nad Veličkou. Informace: Josef Sedlář, +420 775 404 104.

Chci hráče se vztahem k regionu, říká nový trenér Hodonína Pavol Švantner

Fojtík při premiéře skóroval. Drtiči ale přestřelku v Opavě nezvládli

Bez čtverného skoku se na špici nedostanete, říká Sabovčík. Skočil ho jako první

Brno – Dvakrát bral zlato na evropském šampionátu a z olympiády v Sarajevu v roce 1984 si odvezl bronz. Dnes je krasobruslaři Jozefu Sabovčíkovi pětapadesát a s ledem se loučí. Příští rok vyjede naposled. V Ostravě a Bratislavě předvede v listopadu rozlučkovou show Fire on Ice.

Dluh za Velkou cenu? Část zaplatí Brno a kraj, ministerstvo další peníze nepošle

Brno – Ve ztrátě dvaatřiceti milionů korun skončila letošní motocyklová Velká cena České republiky. Radní Brna a Jihomoravského kraje se v pondělí dohodli, že část chybějících peněz doplatí. Zbytek chtějí od ministerstva školství mládeže a tělovýchovy.

České házenkářky zaspaly začátek, Rumunsku podlehly o tři góly

Českým házenkářkám vstup na mistrovství Evropy nevyšel. Svěřenkyně trenéra Jana Bašného v úvodním duelu šampionátu prohrály s Rumunskem 28:31, když nezvládly hlavně začátek a ve druhém poločase jen marně dotahovaly náskok silných soupeřek.

-

Žádné alibi. Ratíškovičtí fotbalisté chtějí postup

Ratíškovice – Podzim zahájili sérií šesti výher v řadě, herními výkyvy se ale připravili o vedoucí pozici. Fotbalisté Ratíškovic zakončili podzimní část B skupiny I. A třídy na třetí příčce se ztrátou jednoho bodu na vedoucí Hroznovou Lhotu. „Kvůli herním výkyvům nejsem s podzimem úplně spokojený, poztráceli jsme spoustu bodů. Jsem náročný, takže jsem si po úvodních kolech přál vybojovat první místo. Bohužel to kvůli ztrátám nevyšlo,“ uvedl ratíškovický trenér Petr Zemánek.