Okresní přebor

4.kolo: Žarošice – Uhřice 5:0 (1:0) Jan Strmiska 2, Pavel Strmiska 2, Antonín Vrána, Mikulčice - Tvarožná Lhota 4:1 (2:0) Tomáš Urbánek 3, Igor Matůšek z penalty – Hudeček z penalty, Moravany – Vnorovy 0:2 (0:0) vlastní, Ivo Svoboda, Radějov – Sudoměřice 3:1 (2:1) Tomáš Potrusil, Marek Žvanut, Ladislav Mrkva – Dušan Janík, Žádovice-Dambořice 0:0, Ježov-Ždánice 1:5(1:3 ) Exel-Snášel 3, Kopeček, Marčík, Hovorany – Svatobořice 2:0 (0:0) Josef Šurýn, Roman Strmiska, ČK:Jaroslav Lunga (Svatobořice).

1. Mikulčice 4 4 0 0 13:2 12
2. Žarošice 4 3 1 0 11:0 10
3. Ždánice 4 3 0 1 8:4 9
4. Radějov 4 2 2 0 5:1 8
5. Svatobořice 4 2 1 1 6:4 7
6. Hovorany 4 2 0 2 5:4 6
7. Tvarožná Lhota 4 2 0 2 6:10 6
8. Dambořice 4 1 2 1 3:5 5
9. Sudoměřice 4 1 1 2 7:7 4
10. Vnorovy 4 1 1 2 3:6 4
11. Ježov 4 1 1 2 4:8 4
12. Moravany 4 0 1 3 5:9 1
13. Žádovice 4 0 1 3 1:7 1
14. Uhřice 4 0 1 3 3:13 1

III. třída skupina A

4.kolo: Věteřov-Lužice 3:7(3:4) Martin Koutný 2, Lukáš Chimiak-Janošek 2, Šebestík 2, Čechovský, Mráka, Anovčin, Svatobořice B-Lovčice 0:5 (0:2) Pavel Klimeš 2, Jan Mlejnek, Roman Hala, Peter Danajka,ČK: Jan Polcr(Lovčice), Terezín – Želetice 3:1(2:0) Ivan Morava 2, Haman -Marada, Nenkovice – Násedlovice 1:0 (1:0) Radim Stehno, Sobůlky-Milotice B 2:1 (0:0) Milan Lecián ml., Jelínek – Knotek, Strážovice - Dolní Bojanovice 2:1 (2:0) Vymazal, Petr Pelikán – M. Mráka, Prušánky – Kostelec 2:2 (1:2) Hrubý, Koliba-Lochman, Vymazal.

1. Lužice 4 3 1 0 17:7 10
2. Strážovice 4 3 0 1 9:5 9
3. Nenkovice 4 3 0 1 7:5 9
4. Kostelec 4 2 2 0 10:3 8
5. Násedlovice 4 2 1 1 11:3 7
6. Milotice B 4 2 0 2 5:6 6
7. Terezín 4 2 0 2 6:9 6
8. Lovčice 4 1 2 1 9:6 5
9. Prušánky 4 1 2 1 8:6 5
10. Sobůlky 4 1 2 1 4:5 5
11. D. Bojanovice 4 1 0 3 5:7 3
12. Svatobořice B 4 1 0 3 3:13 3
13. Želetice 4 0 1 3 3:10 1
14. Věteřov 4 0 1 3 6:18 1

III. třída skupina B

4.kolo: Domanín-KEN Veselí 1:1(0:1) Rostislav Huvar-Potrusil, ČK: Hrobař(Domanín), Moravský Písek-Velká/Javorník B 2:0 (1:0) Filip Červinka, Petr Nejezchleba, Bzenec B – Suchov 3:1 (1:0) Petr Štěpaník 2, Marek Janás-Antonín Brhel, NESYT Hodonín – Petrov 1:8 (1:3) Vavřík – Zezula 2, Zd. Macháček 2, Šantavý 2, M. Macháček, vlastní, Nová Lhota – Lipov 1:3(1:3) Petr Bajko-Mikeska 3(1× z PK), Hroznová Lhota B – Strážnice 3:1(1:1) Uher z PK, Petr Vařecha, Rolland Rusňák-Jaromír Barnet, Kozojídky-Ratíškovice B 3:0 (1:0) Pollak 2, Doupovec.
1. Lipov 4 4 0 0 21:2 12
2. Kozojídky 4 3 0 1 14:3 9
3. KEN Veselí 4 2 2 0 9:6 8
4. Petrov 4 2 1 1 11:5 7
5. Bzenec B 4 2 1 1 10:8 7
6. Hroznová Lhota B 4 2 1 1 6:4 7
7. Domanín 4 2 1 1 7:8 7
8. Moravský Písek 4 2 0 2 7:5 6
9. Strážnice 4 2 0 2 11:11 6
10. Ratíškovice B 4 1 2 1 11:6 5
11. Velká B 4 0 2 2 6:11 2
12. Suchov 4 0 1 3 4:10 1
13. Nová Lhota 4 0 1 3 2:10 1
14. Nesyt Hodonín 4 0 0 4 5:35 0

IV. třída

4.kolo: Šardice B-Lipov B 1:0(1:0) Jankůj, Žeravice-Archlebov 5:0 (3:0) Trlida, Soukup, Mach, Martin Vlachinský, Jan Vlachinský, Bukovany-Dubňany B 1:6 (0:6) Procházka -Skřivánek 3, Wagner, Kunčár, Kostiv, Starý Poddvorov B-Bohuslavice 0:1(0:1) Vladimír Navrátil, Vnorovy B-Vřesovice 2:4 (1:3) Žádník, Adam Procházka-Jakubíček 3, David Čech, Hrubá Vrbka – Vracov B 3:0 (1:0) Jiří Kožela 2, Peter Hrbek, Prušánky B – Čejč 1:2 (1:0) Habáň-Kot, Miklík.
1. Bohuslavice 4 4 0 0 15:2 12
2. Dubňany B 4 4 0 0 18:6 12
3. Čejč 4 3 1 0 8:4 10
4. Šardice B 4 2 2 0 3:1 8
5. Hrubá Vrbka 4 2 1 1 11:3 7
6. Vřesovice 4 2 1 1 7:4 7
7. Žeravice 4 2 1 1 8:3 7
8. Vracov B 4 2 0 2 7:8 6
9. S. Poddvorov B 4 1 1 2 5:6 4
10. Bukovany 4 1 0 3 4:12 3
11. Vnorovy B 4 0 2 2 7:10 2
12. Prušánky B 4 0 1 3 3:12 1
13. Lipov B 4 0 0 4 5:11 0
14. Archlebov 4 0 0 4 1:21 0