Okresní přebor

3.kolo: Hovorany-Žarošice 0:2(0:0) Tomáš Frýbort, Jakub Chromý-ČK-Lukáš Konvička-Radek Sedláček, Svatobořice-Ježov 2:1(0:1) Lukáš Říha, Radek Procházka-Roman Mazuch, Ždánice-Žádovice 1:0(0:0) František Markus, Dambořice-Radějov 0:0, Sudoměřice-Moravany 2:2(2:0) Filip Pochylý, Novák-Zbořil, Bařina, Vnorovy-Mikulčice 0:4(0:1) Jánoš, Slavík, Luděk Urbánek, Tomáš Urbánek, Tvar. Lhota-Uhřice 4:2(1:2) Holiš 2, Antonín Holubík, Roman Kašný-Mir. Trčka ml., Valihrach-ČK-Mir. Trčka ml.
1. Mikulčice 3 3 0 0 9:1 9
2. Žarošice 3 2 1 0 6:0 7
3. Svatobořice 3 2 1 0 6:2 7
4. Ždánice 3 2 0 1 3:3 6
5. Tvarožná Lhota 3 2 0 1 5:6 6
6. Radějov 3 1 2 0 2:0 5
7. Sudoměřice 3 1 1 1 6:4 4
8. Ježov 3 1 1 1 3:3 4
9. Dambořice 3 1 1 1 3:5 4
10. Hovorany 3 1 0 2 3:4 3
11. Moravany 3 0 1 2 5:7 1
12. Uhřice 3 0 1 2 3:8 1
13. Vnorovy 3 0 1 2 1:6 1
14. Žádovice 3 0 0 3 1:7 0
3.třída skupina A

3.kolo: Prušánky-Věteřov 5:0(2:0) Štípský 2(1× z PK), Hrubý, Čupr, Meduna-ČK-Herka-Hudeček, Kostelec-Strážovice 3:0(1:0) Mir. Vymazal 2(1× z PK), Mir. Kotásek, Dol. Bojanovice-Sobůlky 3:0(1:0) Mir. Příkazský 2, Zbyněk Miklík, Milotice B-Nenkovice 1:4(0:2) Lamáček-Frélich 2, Dozbaba, Novotný, Násedlovice -Terezín 5:0(1:0) Ondřej Stupka 2, Michal Svozil, Zd. Dobeš, Zd. Baják, Želetice-Svatobořice B 2:3(0:2) Aleš Kostrhoun, Fr. Marada-Pavel Nedůchal, Václav Řihák, Erik Lunga, Lovčice-Lužice 2:4(1:3) Polcr z PK, Bednařík-Král, Čechovský, Mráka, Ševčík.
1. Násedlovice 3 2 1 0 11:2 7
2. Kostelec 3 2 1 0 8:1 7
3. Lužice 3 2 1 0 10:4 7
4. Strážovice 3 2 0 1 7:4 6
5. Nenkovice 3 2 0 1 6:5 6
6. Milotice B 3 2 0 1 4:4 6
7. Prušánky 3 1 1 1 6:4 4
8. D. Bojanovice 3 1 0 2 4:5 3
9. Terezín 3 1 0 2 3:8 3
10. Svatobořice B 3 1 0 2 3:8 3
11. Lovčice 3 0 2 1 4:6 2
12. Sobůlky 3 0 2 1 2:4 2
13. Želetice 3 0 1 2 2:7 1
14. Věteřov 3 0 1 2 3:11 1
3. třída skupina B

3.kolo: Kozojídky-Domanín 5:0(3:0) Pollák, Zbyněk Smetka, Domanský, Jakubíček, Prokop Hanzelka, Ratíškovice B-Hroz. Lhota B 0:0, Strážnice-Nová Lhota 3:1(2:1) Marek Popelka 2, Jiří Harašta-Petr Bajko, Lipov-NESYT Hodonín 11:0(4:0) David Kučera 7, Radek Mlýnek, Tomáš Baranovič, Vítězslav Šmehlík, Martin Ondra, Petrov-Bzenec B 1:1(1:0) Mir. Macháček-Robert Janás, Suchov-Mor. Písek 1:4(0:1) Josef Horňák-vlastní, Jakubíček z PK, Bahula z PK, Charvát, Velká-Javorník B-KEN Veselí 3:3(2:1) Kamil Bárta, Martin Pavlinec, Pavel Hozák-Šilling 2(1× z PK), Páč.
1. Lipov 3 3 0 0 18:1 9
2. KEN Veselí 3 2 1 0 8:5 7
3. Kozojídky 3 2 0 1 11:3 6
4. Strážnice 3 2 0 1 10:8 6
5. Domanín 3 2 0 1 6:7 6
6. Ratíškovice B 3 1 2 0 11:3 5
7. Bzenec B 3 1 1 1 7:7 4
8. Hroznová Lhota B 3 1 1 1 3:3 4
9. Petrov 3 1 1 1 3:4 4
10. Moravský Písek 3 1 0 2 5:5 3
11. Velká B 3 0 2 1 6:9 2
12. Suchov 3 0 1 2 3:7 1
13. Nová Lhota 3 0 1 2 1:7 1
14. Nesyt Hodonín 3 0 0 3 4:27 0
IV. třída

3.kolo: Prušánky B-Šardice B 0:1(0:0) Ondřej Brhel, Čejč-Hrubá Vrbka 2:0(0:0) Daněk, Procházka, Vracov B-Vnorovy B 3:2(1:0) Vít Říha 2(1× z PK), Radim Pres-Petr Procházka, Adam Procházka, Vřesovice-Starý Poddvorov B 1:1(0:0) Roman Jakubíček-Jakub Novák, Bohuslavice-Bukovany 3:0(2:0) Navrátil, Flajzar, Hlaváč, Dubňany B-Archlebov 4:1(2:0) Petr Kozák 2, Vasyl Kostiv 4, Žeravice-Lipov B 2:0(0:0) Polášek, Soukup.
1. Bohuslavice 3 3 0 0 14:2 9
2. Dubňany B 3 3 0 0 12:5 9
3. Čejč 3 2 1 0 6:3 7
4. Vracov B 3 2 0 1 7:5 6
5. Šardice B 3 1 2 0 2:1 5
6. Hrubá Vrbka 3 1 1 1 8:3 4
7. Vřesovice 3 1 1 1 5:3 4
8. S. Poddvorov B 3 1 1 1 5:5 4
9. Žeravice 3 1 1 1 3:3 4
10. Bukovany 3 1 0 2 3:6 3
11. Vnorovy B 3 0 2 1 3:6 2
12. Prušánky B 3 0 1 2 2:10 1
13. Lipov B 3 0 0 3 5:10 0
14. Archlebov 3 0 0 3 1:16 0