MSFL
5. kolo: Kroměříž – Mutěnice 0:1 (0:0), 72. Otruba. Olomouc B – HFK Olomouc 1:0 (0:0), 86. Pulkert. Ostrava B – Brno B 1:0 (0:0), 49. Brunclík. Uničov – Zábřeh 5:2 (1:1), 55. a 57. Řehák, 34. Kyselý, 47. Hrubý, 69. vlastní - 32. Vodák, 71. Šalamoun. Břeclav – Fr. Místek 0:5 (0:0), 58. a 86. Fromelius, 52. Literák, 66. Němec, 80. Švrček. Jihlava B – Líšeň 0:0. Bystrc – Fulnek 2:4 (1:2), 45. Veselý, 63. Vrtěna - 25. a 90. Hanus, 8. Seidler, 73. Vávra. Znojmo – Slavičín 4:0 (1:0), 12. Zapalač, 56. Krhút, 88. Jonov, 90. Lukáš.

1. Znojmo531112:410
2. Uničov530213:79
3. Frýdek-Místek530212:69
4. S. Olomouc B52216:38
5. Zábřeh52216:68
6. HFK Olomouc521210:87
7. Kroměříž52125:37
8. Bystrc52125:57
9. Brno B52123:37
10. Břeclav52127:87
11. Slavičín52125:67
12. Líšeň52124:67
13. Fulnek52039:136
14. Mutěnice52036:146
15. Jihlava B51135:104
16. Ostrava B51132:84


Divize D
5. kolo: Napajedla - V. Otrokovice 0:4 (0:2), 3. Vaculík, 28. Jurčík, 66. Mařák, 85. Juráň, Rousínov - Rosice 1:1 (1:1), 12. Píšek – 41. Malata, Šardice - Třebíč 4:0 (3:0), 42. a 45. Režný, 38. Kmeť, 62. Kopčil, Blansko - Boskovice 0:0, Velké Meziříčí - Vyškov 1:1 (0:1), 60. Z. Mucha – 29. Klimeš, Konice - Slovácko B 1:0 (0:0), 89. Řehák, Pelhřimov - Žďár nad Sázavou 3:0 (2:0), 23. a 32. Krtek, 75. Liška, Protivanov - Uherský Brod 1:0 (1:0), Roika.
1. Šardice651020:316
2. Slovácko B650117:415
3. Konice641114:413
4. Třebíč641113:713
5. Žďár n. S.64029:612
6. V. Otrokovice630311:89
7. Protivanov63037:99
8. Pelhřimov622210:78
9. Rosice62137:117
10. Vel. Meziříčí62135:97
11. Boskovice61326:136
12. Blansko61237:115
13. Rousínov61238:155
14. Vyškov61145:124
15. Uh. Brod60333:103
16. Napajedla61053:163


Krajský přebor
5. kolo: Tasovice - Hodonín-Šardice 5:1 (3:0), Čerstvý 2x, Doležal, Horáček, Veselý - Toman, Bohunice - Ivančice 2:2 (0:0), Bombicz, Hudec - Štork, Čožík, Sparta Brno - Velká n.V. 2:5 (1:2), Kříž, Novotný - Kohút 3x, Kučera, Machálek, Rájec-Jestřebí - Mor. Krumlov 4:0 (4:0), Sova 2x, Koláček, Sehnal, Podluží - 1. SC Znojmo B 1:6 (0:3), Blinkal - Zifčák 2x, Hycl, Lukáš, Pavlička, nehlášeno, ČAFC Židenice - Bavory 1:3 (0:1), Nápravník - Novotný, Opletal, Sýkora, Ratíškovice - Kuřim 0:0. Kyjov - Ráječko 0:0.
1. Bavory650116:415
2. Rájec-Jestřebí550011:115
3. Tasovice532011:411
4. Ivančice63129:710
5. Mor.Krumlov63127:810
6. 1. SC Znojmo B530216:89
7. ČAFC Židenice530213:89
8. Kuřim62227:98
9. Ráječko62224:68
10. Velká n.V.62139:87
11. Bohunice62139:127
12. Podluží52035:106
13. Hodonín-Šardice51138:114
14. Ratíškovice61142:144

15. Sparta Brno61057:173
16. Kyjov60244:112


I. A třída – skupina B
5.kolo: Ivanovice na Hané - Vel. Pavlovice 1:2 (1:0), Kábele - Stráněl 2x, Vracov - Břeclav B 6:0 (3:0), Loprais 3x, Ňorek 2x, Vybíral, Slavkov - FC Veselí 2:0 (0:0), Matyáš, Strnad, Kostice - Bučovice 0:1 (0:0), Minks, Šlapanice - Mikulov 2:2 (1:1), Kamenický, Šamšula - Žárský 2x, Rohatec - Bzenec 4:0 (2:0), Rosypálek 2x, Konštanda, Páleník, Tvrdonice - Vacenovice 0:1 (0:0), Nedvěd.
1. Vracov540117:812
2. Vel.Pavlovice53209:311
3. Břeclav B53117:910
4. Tvrdonice522110:88
5. Kostice52217:68
6. Rohatec521212:97
7. Bučovice52127:57
8. Slavkov52125:87
9. Mikulov51319:66
10. Bzenec52037:116
11. Šlapanice51227:95
12. Vacenovice51133:64
13. FC Veselí51045:133

14. Ivanovice na H.50234:82


I. B třída – skupina C
5. kolo: Bořetice - Dubňany 2:0 (2:0), Hycl, Sotolář, Blatnice - Hlohovec 1:1 (1:1), Jílek - Liščinský, Starý Poddvorov - Podivín 3:2 (2:0), Homola 2x, Cupal - vlastní, Švestka Karel, Kněždub - Vlkoš 2:0 (0:0), Grabec 2x, Mutěnice B - Milotice 3:1 (1:0), Lacko 3x - Hofr, Rakvice - Lednice 1:2 (1:0), Pátek - Fóbl, Holešínský, Hroznová Lhota - Lanžhot 2:3 (1:2), Bíla 2x - Jakubec, Mihál, Uher.

1. Lanžhot550014:215
2. Bořetice540111:412
3. Kněždub54018:712
4. Blatnice53209:211

5. Podivín530211:99
6. Lednice52218:78
7. Hrozn. Lhota52129:77
8. St. Poddvorov52126:97

9. Hlohovec51228:125
10. Mutěnice B51134:84
11. Dubňany51134:84
12. Milotice51044:103

13. Rakvice50144:91
14. Vlkoš50144:101

Okresní přebor

5. kolo: Svatobořice - Žarošice 0:1 (0:0) Jakub Chromý, Ždánice - Hovorany 4:1 (2:0) Snášel 2, Markus, Kopeček - Josef Šurýn, Dambořice - J ežov 3:3 (1:0) Václav Matula 2, Pavel Tesařík - David Exel 2, David Ingr, Sudoměřice-Žádovice 3:0 (3:0) Semotán, Balcír, Tomáš Pochylý, Vnorovy - Radějov 1:0 (0:0) Patrik Hlůšek, Tvarožná Lhota – Moravany 2:2 (0:2) Roman Kašný, Antonín Holubík - Radek Hudec, Petr Zbořil, Uhřice – Mikulčice 0:1 (0:0) Tomáš Slavík.

Fotbalové výsledky

III. třída skupina A

5. kolo: Kostelec - Věteřov 4:0 (2:0) Lochman, Radek Lochman, Miroslav Vymazal, Rotrekl, Dolní Bojanovice – Prušánky 6:2 (4:1) Makudera z PK, Líčeník, Blaha, Mráka, Pulkrábek, Příkazský - Štípský, Meduna, Milotice B – Strážovice 0:1 (0:0) Vymazal, Násedlovice - Sobůlky 2:2 (1:0) Michal Svozil, Zdeněk Baják - Jelínek, Bystřický, Želetice – Nenkovice 1:3 (1:2) Fr. Marada - Jan Dozbaba 2, Fr. Kuchař, Lovčice – Terezín 1:1 (0:0) Klimek - Čada, Lužice – Svatobořice B 4:0 (1:0) Fr. Ševčík 2, Šebestík, Král.

Fotbalové výsledky
III. třída skupina B

5. kolo: Ratíškovice B – Domanín 3:0 (1:0) Novák, Vymyslický, Vacula, Strážnice – Kozojídky 4:0 (2:0) Pavel Harašta 3, Marek Popelka, Lipov – Hroznová Lhota B 1:0 (1:0) David Kučera, Petrov - Nová Lhota 3:0 (1:0) Miroslav Macháček, Zezula, Pavel Šantavý, Suchov – Nesyt Hodonín 1:1 (0:1) Horňák- Gábriš, Velká B – Bzenec B 1:5 (1:2) Pavel Pavlinec – Marek Janás 2, Robert Janás 2, Sommer, KEN Veselí – Moravský Písek 1:0 (0:0) Hanzelka.

Fotbalové výsledky
IV. třída

5.kolo: Čejč – Šardice B 2:0 (1:0) vlastní, Kot, Vracov B – Prušánky B 5:0 (2:0) Gabriel Gasnárek 2, Lukáš Příkazský 2 (1× z PK), Ladislav Šmýd, Vřesovice - Hrubá Vrbka 2:0 (1:0) Roman Jakubíček, Josef Donátek z PK, Bohuslavice – Vnorovy B 2:1 (2:0) Navrátil 2 - Jan Motyčka, Dubňany B – Starý Poddvorov B 0:0, Žeravice – Bukovany 2:0 (0:0) Pavel Polášek, Jakub Mach, Lipov B – Archlebov 3:0 (2:0) Šimlík, Koňárek, Vít Kolacia.

Fotbalové výsledky
DOROST

MSDL, starší
1. Vítkovice42014:514
2. B. Ostrava B41116:413
3. S. Olomouc B33011:512
4. Hlučín32115:1211
5. Opava31214:610
6. Jihlava B31211:610
7. Třinec31210:1010
8. FC Brno B23113:99
9. Slovácko B2319:69
10. Sparta Brno1509:88
11. Zlín B13210:106
12. Znojmo1236:135
13. Frýdek0334:113
14. Kroměříž1056:153
15. Líšeň0332:143
16. Hodonín0152:181

MSDL, mladší
1. Sparta Brno51018:216
2. Opava50123:615
3. FC Brno B50119:815
4. Jihlava B41112:613
5. Ostrava B33014:412
6. Vítkovice40215:512
7. Olomouc B31213:910
8. Hlučín31210:1510
9. Zlín B2227:68
10. Kroměříž21310:117
11. Slovácko B2134:67
12. Frýdek1144:134
13. Hodonín1143:154
14. Třinec0241:132
15. Znojmo0152:161
16. Líšeň0064:240


MSDD, skupina D starší
1. Třebíč40020:412
2. Bohunice3018:39
3. FC Veselí3018:49
4. Havl. Brod3017:59
5. Bystrc2118:77
6. Pelhřimov20210:66
7. Kroměříž B2028:66
8. Prostějov2027:76
9. Vel. Meziříčí2027:106
10. Uh. Brod1124:54
11. Břeclav1039:113
12. Vyškov1033:63
13. Vrchovina0138:181
14. Otrokovice0132:171

MSDD, skupina D mladší
1. Třebíč31014:410
2. Vyškov2207:28
3. Havl. Brod2118:47
4. Uh. Brod2116:47
5. Vel. Meziříčí2118:67
6. Bohunice2118:87
7. Bystrc2117:87
8. Prostějov20213:96
9. Otrokovice1124:54
10. Břeclav11210:124
11. Kroměříž B1126:114
12. Pelhřimov0316:73
13. FC Veselí0134:111
14. Vrchovina0136:161

Krajský přebor, starší
1. Blansko32012:511
2. St. Lískovec32011:611
3. Rousínov31116:710
4. Znojmo B3117:310
5. Břeclav B22111:68
6. Kuřim2215:28
7. Sparta Brno B2039:116
8. M. Krumlov2035:96
9. Kohoutovice2037:136
10. Židenice2033:106
11. Hodonín B1226:95
12. Boskovice1136:94
13. Mutěnice1136:94
14. Kyjov1046:113

Krajský přebor, mladší
1. 1. SC Znojmo B50020:115
2. Sparta Brno B32016:611
3. Rousínov32013:711
4. Hodonín B31111:510
5. Blansko30219:69
6. M. Krumlov20217:79
7. Kohoutovice21215:147
8. Židenice2126:97
9. Břeclav B2126:117
10. Boskovice20311:206
11. Kyjov1047:173
12. Mutěnice0232:122

13. Kuřim0144:161
14. St. Lískovec0148:241

I. B třída skupina C
1. Ratíškovice50045:515
2. Dambořice40122:912
3. Bzenec40114:312
4. Hovorany3119:710
5. Dubňany30216:119

6. Bučovice20213:96
7. Hustopeče13111:96
8. Letonice2029:86
9. Vel. Pavlovice12211:115
10. Vel. Bílovice11314:204
11. D. Bojanovice1135:124
12. Podluží11311:234
13. Rohatec1135:334
14. Vacenovice0053:280

OP dorost
C1A0501 Blatnice Žarošice 4 : 0
C1A0502 FC Vracov Strážnice 4 : 3
C1A0503 St.Poddvorov Velká n.Vel. 1 : 1
C1A0504 Petrov Bukovany 5 : 0
C1A0505 Vnorovy Milotice 1 : 3
C1A0506 Kněždub KEN Veselí 7 : 2
C1A0507 Hr.Lhota Mikulčice 3 : 1

1. Velká n.Vel. 5 4 1 0 18 : 3 13 ( 4)
2. Vnorovy 5 4 0 1 15 : 6 12 ( 3)
3. Blatnice 5 4 0 1 17 : 9 12 ( 3)
4. Milotice 5 3 1 1 17 : 12 10 ( 4)
5. St.Poddvorov 5 2 2 1 15 : 7 8 ( -1)
6. Kněždub 5 2 1 2 12 : 8 7 ( 1)
7. Žarošice 5 2 1 2 6 : 9 7 ( 1)
8. FC Vracov 5 2 1 2 11 : 18 7 ( -2)
9. Petrov 5 1 2 2 10 : 8 5 ( -4)
10. Hr.Lhota 5 1 2 2 8 : 9 5 ( -1)
11. KEN Veselí 5 1 2 2 9 : 16 5 ( -1)
12. Mikulčice 5 1 1 3 7 : 16 4 ( -2)
13. Strážnice 5 1 0 4 9 : 18 3 ( -6)
14. Bukovany 5 0 0 5 3 : 18 0 ( -6)

III.tř.dorost
17.kolo
C2A1702 Mor.Písek Lovčice 6 : 1
C2A1703 Svatobořice Želetice 5 : 1
C2A1704 Radějov Bzenec B 0 : 1
C2A1705 Sobůlky Lipov 3 : 0
C2A1706 Věteřov Ždánice 0 : 18
C2A1707 Vlkoš Kostelec 3 : 0
C2A1708 Domanín Prušánky 4 : 1
C2A1709 Moravany Ježov 1 : 3
5.kolo
C2A0502 Ždánice Prušánky 4 : 2
C2A0503 Lipov Ježov 5 : 0
C2A0504 Bzenec B Moravany 3 : 0 kont.
C2A0505 Želetice Domanín 2 : 1
C2A0506 Lovčice Vlkoš 1 : 4
C2A0507 Lužice Věteřov 8 : 0
C2A0508 Mor.Písek Sobůlky 0 : 0
C2A0509 Svatobořice Radějov 6 : 4

1. Domanín 8 6 1 1 27 : 6 19 ( 7)
2. Sobůlky 8 5 3 0 27 : 4 18 ( 6)
3. Lipov 8 5 0 3 33 : 15 15 ( 3)
4. Vlkoš 8 5 0 3 32 : 25 15 ( 3)
5. Ždánice 8 4 2 2 41 : 19 14 ( 2)
6. Lužice 6 4 2 0 26 : 4 14 ( 5)
7. Prušánky 7 4 0 3 36 : 16 12 ( 3)
8. Bzenec B 8 4 0 4 15 : 10 12 ( 0)
9. Mor.Písek 7 3 1 3 15 : 8 10 ( -2)
10. Svatobořice 7 3 1 3 21 : 15 10 ( -2)
11. Radějov 8 3 1 4 19 : 17 10 ( -2)
12. Želetice 7 3 1 3 20 : 19 10 ( -2)
13. Kostelec 7 2 2 3 10 : 12 8 ( -1)
14. Ježov 7 2 2 3 13 : 17 8 ( -1)
15. Lovčice 7 2 0 5 11 : 41 6 ( -6)
16. Moravany 7 0 0 7 2 : 43 0 ( -9)
17. Věteřov 8 0 0 8 3 : 80 0 (-12)


OP starší žáci
E1A0301 Hr.Lhota Vacenovice 6 : 1
E1A0302 Rohatec Svatobořice 0 : 0
E1A0303 FK Šardice Strážnice 1 : 12

1. Svatobořice 3 2 1 0 13 : 0 7 ( 1)
2. Rohatec 3 2 1 0 11 : 1 7 ( 1)
3. Strážnice 3 2 0 1 17 : 8 6 ( 3)
4. Hr.Lhota 3 1 0 2 9 : 11 3 ( -3)
5. Vacenovice 3 1 0 2 6 : 13 3 ( 0)
6. FK Šardice 3 0 0 3 1 : 24 0 ( -3)


OP mladší žáci
F1A0301 Hr. Lhota Vacenovice 4 : 1
F1A0302 Rohatec Svatobořice 1 : 1
F1A0303 FK Šardice Strážnice 0 : 13

1. Strážnice 3 3 0 0 23 : 2 9 ( 6)
2. Vacenovice 3 2 0 1 20 : 4 6 ( 3)
3. Hr.Lhota 3 2 0 1 10 : 7 6 ( 0)
4. Rohatec 3 1 1 1 6 : 8 4 ( -2)
5. Svatobořice 3 0 1 2 3 : 12 1 ( -5)
6. FK Šardice 3 0 0 3 1 : 30 0 ( -3)


Okresní soutěž žáci sk. A

E2A0501 Čejč Žarošice 1 : 5
E2A0502 Dambořice D.Bojanovice 1 : 1
E2A0503 Milotice Prušánky 1 : 1
E2A0504 Násedlovice Sobůlky 12 : 0
E2A0505 Želetice volno :
E2A0506 Bukovany Terezín 5 : 1
E2A0507 Uhřice St.Poddvorov 0 : 0

1. D. Bojanovice 5 4 1 0 24 : 5 13 ( 4)
2. Násedlovice 4 4 0 0 45 : 1 12 ( 3)
3. Prušánky 5 3 1 1 35 : 12 10 ( 1)
4. Milotice 4 3 1 0 18 : 4 10 ( 4)
5. Bukovany 5 3 1 1 17 : 9 10 ( 4)
6. Želetice 4 3 1 0 13 : 6 10 ( 4)
7. Žarošice 5 2 0 3 19 : 18 6 ( 0)
8. Sobůlky 5 2 0 3 9 : 27 6 ( 0)
9. Dambořice 4 1 1 2 7 : 10 4 ( -5)
10. Uhřice 5 1 1 3 4 : 33 4 ( -2)
11. St.Poddvorov 5 0 1 4 2 : 20 1 ( -5)
12. Terezín 5 0 0 5 7 : 22 0 ( -6)
13. Čejč 4 0 0 4 5 : 38 0 ( -6)


Okresní soutěž žáci sk. B
E2B0502 FC Vracov Kostelec 15 : 1
E2B0503 Lipov Tv.Lhota 13 : 1
E2B0504 Petrov Nová Lhota 8 : 0
E2B0505 Lužice Nes.Hodonín-ž 6 : 0
E2B0506 Kněždub KEN Veselí 3 : 1
E2B0507 Mikulčice Mor.Písek 2 : 1

1. FC Vracov 5 5 0 0 46 : 3 15 ( 6)
2. Lipov 4 4 0 0 37 : 1 12 ( 6)
3. Lužice 4 3 1 0 21 : 5 10 ( 1)
4. Kostelec 4 3 0 1 14 : 19 9 ( 3)
5. Kněždub 4 2 1 1 12 : 7 7 ( 1)
6. Mikulčice 3 2 0 1 6 : 7 6 ( 3)
7. Mor.Písek 4 2 0 2 5 : 9 6 ( 0)
8. Petrov 5 1 2 2 13 : 8 5 ( -4)
9. Nes.Hodonín-ž 5 1 1 3 4 : 21 4 ( -2)
10. Vlkoš 4 1 0 3 6 : 13 3 ( -3)
11. Nová Lhota 5 1 0 4 5 : 24 3 ( -3)
12. KEN Veselí 5 0 1 4 5 : 26 1 ( -5)
13. Tv.Lhota 4 0 0 4 4 : 35 0 ( -6)


Okresní přebor přípravky sk. A
G1A0503 Ratíškovice FK Dubňany B 3 : 7
G1A0504 Mutěnice FC Kyjov B 3 : 1
G1A0505 Lužice FK Šardice A 6 : 1
G1A0506 RSM HOŠA A RSM HOŠA D 12 : 1
G1A0507 Mikulčice Hovorany 11 : 1

1. RSM HOŠA A 4 4 0 0 48 : 6 12 ( 6)
2. FC Kyjov A 4 3 1 0 18 : 6 10 ( 4)
3. Mutěnice 3 3 0 0 15 : 3 9 ( 3)
4. FK Dubňany B 4 2 1 1 19 : 13 7 ( 1)
5. Lužice 3 2 0 1 12 : 7 6 ( -3)
6. D.Bojanovice 3 2 0 1 13 : 10 6 ( 0)
7. Ratíškovice 4 1 0 3 13 : 14 3 ( -6)
8. Mikulčice 2 1 0 1 11 : 24 3 ( 0)
9. RSM HOŠA D 3 1 0 2 7 : 20 3 ( 0)
10. FK Šardice A 4 1 0 3 6 : 23 3 ( 0)
11. Ždánice 1 0 0 1 1 : 6 0 ( 0)
12. FC Kyjov B 3 0 0 3 3 : 9 0 ( -3)
13. Hovorany 3 0 0 3 1 : 23 0 ( 0)


Okresní přebor přípravky sk. B
G1B0301 Kostelec Žádovice 6 : 0
G1B0302 RSM HOŠA C Vacenovice 5 : 0
G1B0303 Svatobořice FC Kyjov C 10 : 1
G1B0304 FC Vracov Milotice 0 : 6
G1B0305 FK Šardice B Nenkovice 0 : 5
G1B0306 RSM HOŠA B St.Poddvorov 14 : 1

1. RSM HOŠA B 3 3 0 0 55 : 1 9 ( 6)
2. RSM HOŠA C 3 3 0 0 21 : 0 9 ( 3)
3. Vacenovice 3 2 0 1 25 : 4 6 ( 0)
4. Svatobořice 2 2 0 0 20 : 1 6 ( 0)
5. Kostelec 2 2 0 0 9 : 0 6 ( 0)
6. St.Poddvorov 3 1 1 1 21 : 17 4 ( 1)
7. FC Vracov 3 1 1 1 8 : 9 4 ( -2)
8. Milotice 2 1 0 1 6 : 6 3 ( 3)
9. Nenkovice 3 1 0 2 5 : 15 3 ( 0)
10. FC Kyjov C 3 0 0 3 1 : 23 0 ( -3)
11. FK Šardice B 3 0 0 3 0 : 31 0 ( -6)
12. Žádovice 3 0 0 3 0 : 50 0 ( -3)


Okresní přebor přípravky sk. C
G1C0301 Hr. Lhota Vnorovy 5 : 2
G1C0302 Lipov Domanín 0 : 3
G1C0303 Rohatec Blatnice 0 : 2
G1C0304 Strážnice Bzenec B 11 : 0
G1C0305 Velká n.Vel. Mor.Písek 1 : 5
G1C0306 FC Veselí Radějov 19 : 0

1. Strážnice 3 3 0 0 43 : 3 9 ( 3)
2. Hr. Lhota 3 3 0 0 18 : 7 9 ( 3)
3. FC Veselí 2 2 0 0 24 : 1 6 ( 3)
4. Blatnice 3 2 0 1 14 : 9 6 ( 3)
5. Mor.Písek 3 2 0 1 13 : 10 6 ( 3)
6. Bzenec B 3 1 1 1 14 : 13 4 ( 1)
7. Vnorovy 3 1 0 2 7 : 10 3 ( 0)
8. Domanín 3 1 0 2 5 : 8 3 ( -3)
9. Rohatec 3 0 1 2 3 : 9 1 ( -5)
10. Velká n.Vel. 1 0 0 1 1 : 5 0 ( -3)
11. Lipov 3 0 0 3 0 : 24 0 ( -6)
12. Radějov 2 0 0 2 0 : 43 0 ( 0)