„Zápas se nám moc nepovedl. Hlavně v prvním poločase jsme hráli jsme bez pohybu a nasazení. Soupeř se zase zaměřil na obranu a my jsme se s tím dost natrápili,“ uvedl domácí kouč Petr Zemánek.

Vinaři se nemohli proti dobře bránícím Dražovicím dlouho prosadit. „Před zápasem jsem klukům říkal, ať soupeře nepodceníme. Ale hlavně v prvním poločase jsme nebyli dostatečně koncentrovaní. Strašně těžko jsme se do zápasu dostávali,“ řekl Zemánek.

Domácí se v první půli dostali pouze k několika standardním situacím a rohovým kopům. Vinaře zachránil tradiční střelec. Po hodině hry se míč dostal ke Koštuříkovi, který po rohovém kopu prostřelil hostujícího gólmana. „Byla to první střela na branku,“ přiznal Zemánek.

Domácí ve druhém poločase přidali na pohybu i důrazu, ale před soupeřovu branku se dostávali hodně obtížně. „Ve druhém poločase jsme se zlepšili, měli i nějaké pološance, ale druhý gól jsme nepřidali,“ pravil Zemánek.

Dražovice ohrozily domácího brankáře pouze dvakrát. „Jednu těžkou střelu Lupač vytáhl na roh,“ informoval Zemánek. „Tentokrát jsme nezahráli dobře. Jsem rád, že jsme zvládli i takovýto zápas,“ dodal šéf mutěnické lavičky.

FK Mutěnice – Dražovice 1:0 (0:0)
Branka: 61. Koštuřík