Ostrostřelec Dalibor Koštuřík se do poločasu prosadil ještě jednou. „Do šaten se nám podařilo odejít s jednobrankovým náskokem, což byla velká výhoda,“ pokračoval Zemánek. Domácí fotbalisté po obrátce udeřili ještě jednou, a to když Maršálek navyšoval na 3:1. „Po brance na 3:1 jsme se stáhli. Soupeř to vycítil a začal na nás tlačit. Z toho jsme taky inkasovali gól na zbytečných 3:2,“ dodal kouč.

Mutěnice - Svratka Brno 3:2 (2:1)Branky: 9. a 42. Dalibor Koštuřík, 51. Hynek Maršálek – 7. Jiří Pecha, 67. Pavol Bábeľa.
Rozhodčí: Kučera – Šišma, Marek (Bábíček).
Diváci: 120.Mutěnice ale nakonec tlak soupeře i s vystřídanými dorostenci ustály, a dokráčely si tak k prvnímu jarnímu vítězství. „Jsem velmi rád, že jsme první jarní kolo zvládli. Bylo pro nás důležité, aby tři body zůstaly doma,“ spokojeně hodnotil Zemánek. Dorostenci v A-týmu mužů působí už rok a podle něj jsou v kádru právoplatnými hráči. „Mají tady mají perspektivu. Dostali šanci v mančaftu mužů a věřím, že ještě hodně dokážou,“ ví trenér Vinařů.

Další kolo čeká na celek Mutěnic v Boskovicích, kde se bude hrát na umělé trávě. „To nás moc netěší, protože jsme byli rádi, že příprava a hra na umělých trávnících skončila. Našim cílem teď ale je vyhrávat všude, nehledě na terén,“ řekl s důrazem Zemánek.