Být to v mistrovském zápase, tak ho spoluhráči plácají po ramenou a fanoušci vynášejí do nebes. Na zimním turnaji v Dubňanech však o body nešlo.

V 75. minutě vstřelil jediný gól zápasu, ale než doputoval míč do branky, srazil se Voříšek s vybíracím brankářem Ševelou, který drobného útočníka nešetrně povalil. „Byl jsem rozběhlý, do souboje jsme šli oba naplno. Vyhnout se mu nedalo. Mrzí mě, jak to dopadlo,“ uvedl domácí brankář.

Voříšek byl po zákroku otřesen. Ještě v závěru utkání pro něj přijela sanitka. Mladý útočník putoval do nemocnice na vyšetření. „Má poraněný krk. Snad to nebude nic vážného,“ řekl kapitán Ratíškovic Milan Koplík.

Gólový okamžik vyvolal mezi hráči i dávky vlnu nevole. Co se domácím nelíbilo? Sudí Kýr po střetu obou aktérů pískl do píšťalky. Branku však nakonec uznal. „Rozhodčí pískl dřív, než balon skončil v síti. Nechápu to,“ pravil Ševela.

Podle pravidel gól neměl platit. Proč ale sudí nepočkal dvě sekundy, nikdo nechápal. „Bylo to remízové utkání. Gól padl po mé chybě,“ nevymlouval se Ševela.

Zápas Dubňan s Ratíškovicemi přinesl až nečekaně vyostřený duel s několika zbytečnými zákroky. Dubňanská umělka podobné zápasy zřejmě přitahuje. „Bylo to normální derby, který rozhodl divný gól,“ mávl rukou Ševela.