Ratíškovice zajíždí do Rájce, Kyjov přivítá Kuřim. Derby Ratíškovice- Kyjov je na programu 2. září. Víkend předtím čeká Baník souboj s nováčkem soutěže, bývalou rezervou divizních Šardic, RSM Hodonín – Šardice.

Kompletní los podzimní části krajského přeboru

1. kolo: 8. – 9. srpna v 16:30

Velká – RSM Hodonín – Šardice, Ivančice – Ráječko, Tasovice – Moravský Krumlov, Bohunice – Znojmo B, Sparta Brno – Bavory, Kyjov – Kuřim, Rájec – Ratíškovice, Podluží – Židenice

2. kolo: 15. – 16. srpna v 16:30

RSM Hodonín – Šardice – Židenice, Ratíškovice – Podluží, Kuřim – Rájec, Bavory – Kyjov, Znojmo B – Sparta Brno, Moravský Krumlov – Bohunice, Ráječko – Tasovice, Velká – Ivančice

3. kolo: 22. – 23. srpna v 16:30

Ivančice – RSM Hodonín – Šardice, Tasovice – Velká, Bohunice – Ráječko, Sparta Brno – Moravský Krumlov, Kyjov – Znojmo B, Rájec – Bavory, Podluží – Kuřim, Židenice – Ratíškovice

4. kolo: 29. – 30. srpna v 16:30

RSM Hodonín – Šardice – Ratíškovice, Kuřim – Židenice, Bavory – Podluží, Znojmo B – Rájec, Moravský Krumlov – Kyjov, Ráječko – Sparta Brno, Velká – Bohunice, Ivančice – Tasovice

15. kolo: 2. září v 17:00

Podluží – RSM Hodonín – Šardice, Židenice – Rájec, Ratíškovice – Kyjov, Kuřim – Sparta Brno, Bavory – Bohunice, Znojmo B – Tasovice, Moravský Krumlov – Ivančice, Ráječko – Velká

5. kolo: 5. – 6. září v 16:30

Tasovice – RSM Hodonín – Šardice, Bohunice – Ivančice, Sparta Brno – Velká, Kyjov – Ráječko, Rájec – Moravský Krumlov, Podluží – Znojmo B, Židenice – Bavory, Ratíškovice – Kuřim

6. kolo: 12. – 13. září v 16:00

RSM Hodonín – Šardice – Kuřim, Bavory – Ratíškovice, Znojmo B – Židenice, Moravský Krumlov – Podluží, Ráječko – Rájec, Velká – Kyjov, Ivančice – Sparta Brno, Tasovice – Bohunice

7. kolo: 19. – 20. září v 16:00

Bohunice – RSM Hodonín – Šardice, Sparta Brno – Tasovice, Kyjov – Ivančice, Rájec – Velká, Podluží – Ráječko, Židenice – Moravský Krumlov, Ratíškovice – Znojmo B, Kuřim – Bavory

8. kolo: 26. – 27. září v 16:00

RSM Hodonín – Šardice – Bavory, Znojmo B – Kuřim, Moravský Krumlov – Ratíškovice, Ráječko – Židenice, Velká – Podluží, Ivančice – Rájec, Tasovice – Kyjov, Bohunice – Sparta Brno

9. kolo: 3. – 4. října v 15:30

Sparta Brno – RSM Hodonín – Šardice, Kyjov – Bohunice, Rájec – Tasovice, Podluží – Ivančice, Židenice – Velká, Ratíškovice – Ráječko, Kuřim – Moravský Krumlov, Bavory – Znojmo B

10. kolo: 10. – 11. října v 15:00

RSM Hodonín – Šardice – Znojmo B, Moravský Krumlov – Bavory, Ráječko – Kuřim, Velká – Ratíškovice, Ivančice – Židenice, Tasovice – Podluží, Bohunice – Rájec, Sparta Brno – Kyjov

11. kolo: 17. – 18. října v 15:00

Kyjov – RSM Hodonín – Šardice, Rájec – Sparta Brno, Podluží – Bohunice, Židenice – Tasovice, Ratíškovice – Ivančice, Kuřim – Velká, Bavory – Ráječko, Znojmo B – Moravský Krumlov

12. kolo: 24. – 25. října v 14:30

RSM Hodonín – Šardice – Moravský Krumlov, Ráječko – Znojmo B, Velká – Bavory, Ivančice – Kuřim, Tasovice – Ratíškovice, Bohunice – Židenice, Sparta Brno – Podluží, Kyjov – Rájec

13. kolo: 31. října – 1. listopadu v 14:00

Rájec – RSM Hodonín – Šardice, Podluží – Kyjov, Židenice – Sparta Brno, Ratíškovice – Bohunice, Kuřim – Tasovice, Bavory – Ivančice, Znojmo B – Velká, Moravský Krumlov – Ráječko

14. kolo: 7. – 8. listopadu v 14:00

RSM Hodonín – Šardice – Ráječko, Velká – Moravský Krumlov, Ivančice – Znojmo B, Tasovice – Bavory, Bohunice – Kuřim, Sparta Brno – Ratíškovice, Kyjov – Židenice, Rájec – Podluží

16. kolo: 14. – 15. listopadu v 13:30

RSM Hodonín – Šardice – Velká, Ráječko – Ivančice, Moravský Krumlov – Tasovice, Znojmo B – Bohunice, Bavory – Sparta Brno, Kuřim – Kyjov, Ratíškovice – Rájec, Židenice – Podluží

Losovací čísla klubů I. A třídy skupiny B

1 – Veselí nad Moravou

2 – Břeclav B

3 – Ivanovice na Hané

4 – Vracov

5 – Slavkov

6 – Kostice

7 – Šlapanice

8 – Rohatec

9 – Tvrdonice

10 – Vacenovice

11 – Bzenec

12 – Mikulov

13 – Bučovice

14 – Velké Pavlovice

1. kolo: Veselí – Velké Pavlovice, Břeclav B – Bučovice, Ivanovice – Mikulov, Vracov – Bzenec, Slavkov – Vacenovice, Kostice – Tvrdonice, Šlapanice – Rohatec

Losovací čísla klubů I. B třídy skupiny C

1 – Podivín

2 – Hlohovec

3 – Bořetice

4 – Blatnice

5 – Starý Poddvorov

6 – Kněždub

7 – Mutěnice B

8 – Rakvice

9 – Hroznová Lhota

10 – Lanžhot

11 – Lednice

12 – Milotice

13 – Vlkoš

14 – Dubňany

1. kolo: Podivín – Dubňany, Hlohovec – Vlkoš, Bořetice – Milotice, Blatnice – Lednice, Starý Poddvorov – Lanžhot, Kněždub – Hroznová Lhota, Mutěnice B – Rakvice