„Bylo to utkání dvou zcela rozdílných poločasů,“ uvedl hostující trenér Karel Lejsal, který se musel ve Znojmě obejít bez maroda Kudlíka. Místo něj nastoupit Tomáš Beck. Zdravotní problémy nedovolily dohrát utkání ani stoperu Lejsalovi.

Vracov poslal do vedení v 6. minutě Ondřej Zýbal. Vedoucí tým mohl následně přidat další branky, ale šance Lopraise, Vybírala a Zýbala zůstaly nevyužity. „Klidně jsme mohli vést 3:0. Domácí tým ale brankář podržel,“ řekl Lejsal. Znojmo všechny kritické okamžiky před vlastní brankou přečkalo a ve 44. minutě poprvé udeřilo.

Vyrovnávací gól domácí tým nakopl k neskutečnému výkonu. Inzert Expres po změně stran na trávníku exceloval. „Ve druhém poločase na trávníku existovalo pouze jedno mužstvo a to bylo Znojmo. Soupeř nás přehrál ve všech činnostech,“ přiznal Lejsal.

Hosté druhý poločas nezvládli. Protivníkovi několika hrubými chybami umožnili několikrát skórovat, sami se do žádné vážnější příležitosti nedostali. „Narazili jsme na kvalitní tým. Znojmo hrálo výborný fotbal. Za své trenérské éry jsem podobný poločas nezažil. Jsem moc rád, že se fotbal hraje pouze devadesát minut. Protože kdybychom hráli ještě o chvíli déle, inkasujeme další branky,“ řekl Lejsal.

Vracovští ovšem po vysoké porážce panice nepropadají. Na čele krajského přeboru mají deset kol před koncem pětibodový náskok. „Víme, že pět branek je moc. Ale soustředíme se na další zápas. V sobotu doma hostíme Novosedly. Chceme se na zápas dobře připravit,“ uzavřel Lejsal.