Domácím se zatím v této sezoně daří. Po osmi odehraných kolech je Vracov se 14. body na pátém místě tabulky. V minulém kole prohrál Vracov v Ivanovicích 3:1. V domácím prostředí ale zatím neztratil ani bod. Nejlepším střelcem týmu je se čtyřmi vstřelenými brankami Petr Loprais. Svěřence trenéra Lejsala však určitě nečeká lehký zápas.

Veselené měli v úvodu sezony nemalé problémy. Po dvou vysokých porážkách se ale Veselí probralo a v tabulce mu patří desátá příčka. Minulý týden remizovali svěřenci trenéra Lorence s Tvrdonicemi 1:1. Veselí střelecky táhne Petr Svoboda, který vstřelil pět z devíti branek hostí.

Veselí se v týdnu podařilo získat z Kyjova na hostování obránce Milana Orlovského.

„Posledních šest podzimních zápasů dohraji ve Veselí. Dostal jsem na výběr ještě další čtyři kluby, ale nakonec jsem zvolil Veselí. Znám tam kluky a také trenéra Lorence,“ dodává za měsíc devětadvacetiletý hráč. Veselí v osmi zápasech inkasovalo 19 branek, o jednu více dostaly pouze poslední Dubňany. „Jsem přesvědčen, že Milan Orlovský pro nás bude velkou posilou a pomůže v obraně. Znám ho dobře, protože u nás již působil. Je to nejen kvalitní hráč, ale také oblíbený pro kolektiv a velký bojovník,“ kvituje novou posilu Jaroslav Trbušek, člen vedení Veselí nad Moravou.Utkání bude jako hlavní řídit Josef Franěk z Brna.

Libor Kopl