Krajský přebor. Jediný loňský zástupce v nejvyšší krajské soutěži zajíždí v úvodním kole na pařit Rájce–Jestřebí. Vítěz I.A třídy FC Vracov se střetne s dalším nováčkem Novosedly. Stejně tak Slovan Bzenec, který přivítá vítěze druhé skupiny IE Znojmo.

I.A, sk. B. Ambiciózní nováček z Mutěnic jede na úvod do Velkých Pavlovic. Vacenovice přivítají Slavkov. Sestoupivší Ratíškovice mají Bučovice, do Kyjova přijede Lanžhot a rohatecký Slavoj zahájí sezonu u nováčka v Dražovicích.

I.B, sk. C. V této soutěži startuje hned devět týmů z Hodonínska. Takže hned v prvním kole se mohou diváci těšit na první derby. Starý Poddvorov se střetne s Miloticemi. Staronový účastník I.B třídy – Žarošice, přivítá po dalším sestupu FC Veselí nad Moravou. Okresní přeborník – Baník Mikulčice, vyzve na domácí půdě fotbalisty Hroznové Lhoty. Ostatní celky z hodonínského okresu čekají na úvod protivníci z Břeclavska. Blatnice jede do Rakvic. Do Dubňan přijede Lanžhot B a na hřiště Sokola Kněždub dorazí vítěz břeclavského okresního přeboru – Hustopeče.

Úvodní kola krajských fotbalových soutěží

KP: 2. kolo: 14. a 15. 8. od 16.30

Velká nad Veličkou – Rájec

Židenice – Bohunice

Ivančice – Kuřim

Rousínov – Znojmo B

Bzenec – IE Znojmo

Moravský Krumlov – Boskovice

Ráječko – Zbýšov

Novosedly – Vracov

I.A,sk.B: 2. kolo: 14. a 15. 8. od 16.30

Velké Pavlovice – Mutěnice

Vacenovice – Slavkov

Ratíškovice – Bučovice

Kostice – Břeclav B

Kyjov – Lanžhot

Dražovice – Rohatec

Tvrdonice – Bořetice

I.B, sk. C: 2. kolo: 14. a 15. 8. od 16.30

Rakvice – Blatnice

Starý Poddvorov – Milotice

Kněždub – Hustopeče

Žarošice – FC Veselí

Dubňany – Lanžhot B

Velké Bílovice – Lednice

Mikulčice – Hroznová Lhota