Okresní přebor

8.kolo: Vnorovy – Bzenec B 5:2(1:1) Tomeček 2(1× z PK), Motyčka, Janulík, Patrik Hlůšek – Marek Janás, Kratina, Ždánice – Dambořice 1:5(1:2) Ždánský – Uřičář 2, Pučálka, Houšť, Konečný, ČK – Kopeček (ŽDÁN.), Moravany – Svatobořice 1:2(1:1) Drobilík – Zdeněk Koch, Petr Kyněra, Ježov – Tvarožná Lhota 2:2(2:1) Habáň, David Exel – Křižan, Mička, Hovorany – Strážnice 1:1(1:1) Hudec – Popelka, Sobůlky – Uhřice 1:2(0:2) Antonín Tyl z PK – Zdeněk Vlach, Tomáš Valihrach z PK, ČK – Vlastimil Výstup (SOB.), Radějov – Vlkoš 0:8(0:4) Lukáš Farmačka 3, Marián Vavruš 2, Miroslav Novák, David Zálešák, Marek Ingr.
1. Vlkoš 8 7 0 1 33:11 21
2. Moravany 8 5 1 2 18:8 16
3. Vnorovy 8 4 4 0 15:6 16
4. Dambořice 8 4 2 2 25:14 14
5. Strážnice 8 4 2 2 15:7 14
6. Ježov 8 4 2 2 18:15 14
7. Ždánice 8 4 0 4 19:19 12
8. Uhřice 8 4 0 4 13:20 12
9. Svatobořice 8 3 2 3 12:12 11
10. Hovorany 8 2 4 2 9:10 10
11. Sobůlky 8 1 3 4 5:10 6
12. Bzenec B 8 2 0 6 16:28 6
13. Radějov 8 1 1 6 7:30 4
14. Tvarožná Lhota 8 0 1 7 7:22 1

III.A třída

8.kolo: Milotice B – Žádovice 0:1(0:1) Tiefenbacher, ČK – Pavel Knotek (MIL.), Nenkovice – Terezín 4:4(2:1) Roman Frelich, Stanislav Šeda, Radim Stehno, Michal Stehno – Stanislav Kučera 2, Tomáš Varmuža, Vítězslav Vrba, Věteřov – Strážovice 1:0(0:0) Petr Lejska, Násedlovice – Lovčice 0:2(0:1) Peter Danajka, Radek Hlaváč, Svatobořice B – Prušánky 1:2(1:1) Michal Kulheim – Josef Řezník, David Herka, Kostelec – FK Šardice 5:0(4:0) Svatopluk Macek 2, Oldřich Talaš 2, Dušan Horák, Dolní Bojanovice – Dubňany B – nehráno pro nezpůsobilý terén, náhradní termín je 28.10.
1. Lovčice 8 7 1 0 31:6 22
2. Kostelec 8 7 0 1 25:7 21
3. Násedlovice 8 5 2 1 16:10 17
4. Prušánky 8 4 3 1 17:11 15
5. Šardice 8 4 1 3 22:13 13
6. D. Bojanovice 7 3 1 3 21:14 10
7. Žádovice 8 2 3 3 11:17 9
8. Věteřov 8 2 2 4 8:17 8
9. Terezín 8 1 4 3 10:17 7
10. Svatobořice B 8 2 1 5 10:26 7
11. Dubňany B 7 2 0 5 18:23 6
12. Strážovice 8 1 3 4 3:10 6
13. Nenkovice 8 1 3 4 13:23 6
14. Milotice B 8 1 2 5 9:20 5

III. B třída

8.kolo: Domanín – Nová Lhota 2:0(1:0) Huvar, Martin Hrobař, Lužice – Suchov 8:0(1:0) Vít Čechovský 3, Zbyněk Rychnovský 3, Jaroslav Měchura, Ivan Šuga, KEN Veselí nad Mor. – Kozojídky 0:1(0:0) Doupovec, Sudoměřice – Velká-Javorník B 4:2(2:2) Michal Noga, Hřebačka, Novák, Justel – Bárta, Jurena, Moravský Písek – Vracov B 0:5(0:2) Příkaszký, vlastní, Vašina, Gasnárek, Loprais, Ratíškovice B – Lipov 3:2(0:2) Bronislav Blaha 2(oba z PK), Tomáš Kundrata – Kučera 2(1× z PK), Petrov – Hroznová Lhota B 2:1(0:1) Miroslav Macháček, Zezula – Slovák.
1. Vracov B 8 8 0 0 33:3 24
2. Ratíškovice B 8 6 1 1 15:8 19
3. Domanín 7 5 0 2 13:6 15
4. Hroznová Lhota B 8 5 0 3 16:13 15
5. Lipov 8 4 1 3 18:11 13
6. Kozojídky 8 4 1 3 14:7 13
7. KEN Veselí 8 4 1 3 13:6 13
8. Sudoměřice 7 4 1 2 15:20 13
9. Petrov 8 4 0 4 15:11 12
10. Velká B 8 3 1 4 12:9 10
11. Lužice 8 2 1 5 11:15 7
12. Moravský Písek 8 1 1 6 3:18 4
13. Nová Lhota 8 1 0 7 2:21 3
14. Suchov 8 0 0 8 4:36 0

IV. třída

8.kolo: Lipov B – Archlebov 1:1(0:1) Josef Miškeřík – Maleňák, Veselí nad Mor. B – Bukovany 1:4(0:2) Brumla – Pekárek 2, Růžička, Čada, Žeravice – Bohuslavice 1:1(0:0) Pavel Polášek – Indruch, Ježov B – Mikulčice B 0:1(0:0) Vyrubalík, Želetice – Vnorovy B 1:2(0:1) Michal Šurýn – Petr Vajdík, Robin Komoň, Hrubá Vrbka – Vřesovice 4:0 (0:0) Ondřej Mikéska 2, Petr Bajko, Radim Šmehlík, Bzenec C – Čejč 1:0(1:0) Juřík.
1. Vnorovy B 8 6 1 1 25:8 19
2. Bzenec C 8 5 1 2 18:9 16
3. Bukovany 8 5 2 1 24:9 14
4. Bohuslavice 8 3 4 1 18:10 13
5. Hrubá Vrbka 8 3 4 1 18:10 13
6. Mikulčice B 8 4 1 3 14:16 13
7. Žeravice 8 2 5 1 17:9 11
8. Čejč 7 3 2 2 11:7 11
9. Lipov B 7 1 5 1 12:12 8
10. Želetice 8 2 2 4 14:20 8
11. Archlebov 8 2 1 5 13:20 7
12. FC Veselí B 8 2 0 6 8:24 6
13. Ježov B 8 1 1 6 5:21 4
14.Vřesovice 8 1 1 6 12:34 4