Okresní přebor

11.kolo:

Sudoměřice - Žarošice 0:1 (0:0) Jan Strmiska, Vnorovy - Dambořice 2:1 (0:0) Ivo Svoboda, Vaněk-Dobeš z penalty, Tvarožná Lhota – Ždánice 1:1(0:0) Tomáš Durna – Pavel Galia, Uhřice – Svatobořice 0:0, ČK:Miroslav Trčka starší, Mikulčice-Hovorany 1:0 (0:0) Tomáš Slavík, Moravany-Ježov 0:2 (0:1) Ryška, David Exel,

ČK:Lukáš Kunický (Ježov), Radějov-Žádovice 3:3 (2:1) Podhorný, Svejkovský, Pátek-Výstup, Duras, Václav Janouškovec.

Tabulka fotbalových soutěží
III.třída skupina A

11.kolo:

Násedlovice-Věteřov 2:2 (2:0) Lukáš Svozil, Zdeněk Baják-Lukáš Chimiak, Martin Koutný, Želetice – Milotice B 3:0 (2:0) Luděk Bednařík, František Marada, Miroslav Křůmal, Lovčice – Dolní Bojanovice 2:3 (1:1) Zajden, Vrtal – Blaha, Příkazský, Bohun, Lužice – Kostelec 4:3 (2:1) Petr Janošek 2, Mráka z penalty, František Ševčík-Miroslav Vymazal 2(1× z penalty), Ondřej Lachman, Svatobořice B-Prušánky 1:2 (0:2) Lukáš Hochman-Aleš Kankia, Michal Kankia, Terezín-Strážovice 1:2 (0:2) Poláček-Vymazal, Beker, Nenkovice-Sobůlky 1:3 (1:0) David Pospíšil-Antonín Tyl, Aleš Bystřický, Rudolf Jelínek.

Tabulka fotbalových soutěží
III. třída skupina B

11.kolo:

Petrov-Domanín 5:0(3:0) Miroslav Macháček 2, Podrazil, Krůtil, Mlýnek, Suchov-Lipov 1:6 (0:3) Štefaník-Mikéska 2, Kučera 2, Urbánek, Maňák, Velká nad Veličkou-Javorník B-Strážnice 0:3(0:2) Popelka 2, Chmelař, KEN Veselí-Ratíškovice B 2:0 (1:0) Páč z penalty, Šilling, Moravský Písek-Kozojídky 2:1(1:1) Petr Nejezchleba, Jakubíček – Domanský, Bzenec B – Hroznová Lhota B 2:2(0:2) Robert Janás 2(obě z penalty)-Uher z PK, Jegla, NESYT Hodonín-Nová Lhota 1:0 (0:0) Jan Vach, ČK-Biháry-Marián Mikéska.

Tabulka fotbalových soutěží
IV. třída

11.kolo:

Bohuslavice-Šardice B 1:3(1:1) Krýsa-Jankůj, Kamil Matula, Zicháček, Dubňany B-Vřesovice 2:2(2:2) Igor Skřivánek, Miroslav Šrůtka-Tomáš Hajný 2, Žeravice-Vracov B 2:2 (1:1) Bystřický 2-Příkazský, Řihák, ČK: Čubík (Vracov), Lipov B-Čejč 1:0 (0:0) Smetka, Archlebov-Prušánky B 2:0 (0:0) Matej Čeleš, Vojtíšek, Bukovany-Hrubá Vrbka 3:4 (1:3) Malíšek, Pelikán, Cenkner- Peter Hrbek 3, Vlastimil Čambal, Starý Poddvorov B-Vnorovy B 0:0.

Tabulka fotbalových soutěží

DOROST

MSDL, starší
1. Opava82228:9 26
2. Třinec81319:13 25
3. FC Brno B73230:1424
4. Ostrava B71423:13 22
5. Vítkovice63325:2021
6. Slovácko B46217:12 18
7. Sparta Brno46222:2018
8. Hlučín45323:18 17
9. Olomouc B45320:16 17
10. Zlín B44421:20 16
11. Jihlava B33612:15 12
12. Frýdek24610:18 10
13. Znojmo42613:24 10
14. Líšeň24610:31 10
15. Kroměříž22816:26 8
16. Hodonín13813:33 6

MSDL, mladší
1. Vítkovice90331:11 27
2. Olomouc B82241:13 26
3. FC Brno B82231:13 26
4. Opava 74133:11 25
5. Sparta Brno72330:9 23
6. Ostrava B65128:8 23
7. Jihlava B63322:2021
8. Slovácko B62419:13 20
9. Hlučín52517:26 17
10. Zlín B43518:20 15
11. Hodonín4269:21 14
12. Kroměříž31822:31 10
13. Frýdek31811:26 10
14. Třinec1387:38 6
15. Znojmo1284:26 5
16. Líšeň10117:44 3

MSDD, skupina D starší
1. Třebíč91034:8 28
2. Bohunice70322:15 21
3. Kroměříž B50414:10 15
4. Vel. Meziříčí50416:16 15
5. Pelhřimov42422:14 14
6. Břeclav42423:19 14
7. Prostějov41418:15 13
8. Bystrc41516:17 13
9. Havl. Brod41414:15 13
10. Veselí32514:22 11
11. Uh. Brod31510:14 10
11. Vyškov31610:14 10
13. Vrchovina22515:27 8
14. Otrokovice2269:31 8

MSDD, skupina D mladší
1. Třebíč82035:1026
2. Prostějov90330:11 18
3. Bohunice53216:15 18
4. Pelhřimov45121:11 17
5. Břeclav52326:16 17
6. Vyškov45114:7 17
7. Kroměříž B42314:17 14
8. Bystrc42413:18 14
9. Uh. Brod33310:18 12
10. Havl. Brod31511:15 10
11. Otrokovice23511:16 9
12. Vel. Meziříčí22511:17 8
13. Veselí1188:30 4
14. Vrchovina0188:27 1

Krajský přebor, starší
1. Břeclav B64123:9 22
2. St. Lískovec62320:2120
3. Sparta Brno B61418:13 19
4. Hodonín B53316:12 18
5. Blansko52422:16 17
6. Mutěnice51523:2016
7. Kuřim43415:9 15
8. Židenice50615:17 15
9. Rousínov42522:19 14
10. Znojmo B42512:14 14
11. Kohoutovice42513:21 14
12. M. Krumlov41611:20 13
13. Boskovice32614:17 11
14. Kyjov31713:29 10

Krajský přebor, mladší
1. Znojmo B100139:5 30
2. Hodonín B91137:6 28
3. Blansko90248:8 27
4. Sparta Brno B73140:1124
5. M. Krumlov51525:21 16
6. Boskovice51520:3316
7. Rousínov43419:16 15
8. Kohoutovice42523:2614
9. Břeclav B41612:24 13
10. Židenice33515:26 12
11. St. Lískovec22717:40 8
12. Kuřim21816:43 7
13. Mutěnice13710:27 6
14. Kyjov11912:47 4

I. třída skupina C
1. Hovorany91136:1428
2. Ratíškovice90267:14 27
3. Bučovice72229:17 23
4. Dambořice71343:1922
5. Bzenec70425:9 21
6. Hustopeče63225:21 21
7. Dubňany61429:21 19
8. D. Bojanovice52428:17 17
9. V. Bílovice51530:3916
10. V. Pavlovice33517:16 12
11. Letonice21820:41 7
12. Rohatec12811:52 5
13. Podluží11914:44 4
14. Vacenovice001111:61 0

OP dorost
VÝSLEDKY
C1A1101 Petrov Žarošice 11 : 0
C1A1102 Vnorovy St.Poddvorov 1 : 2
C1A1103 Kněždub FC Vracov :
C1A1104 Hr.Lhota Blatnice 8 : 2
C1A1105 Mikulčice Strážnice 1 : 1
C1A1106 KEN Veselí Velká n.Vel. 1 : 4
C1A1107 Milotice Bukovany 4 : 0


TABULKA
1. Velká n.Vel. 11 10 1 0 38 : 10 31 ( 13)
2. Milotice 11 7 1 3 36 : 25 22 ( 7)
3. Blatnice 11 6 1 4 31 : 28 19 ( 1)
4. FC Vracov 10 6 1 3 28 : 27 19 ( 1)
5. Hr.Lhota 11 5 3 3 30 : 17 18 ( 3)
6. Vnorovy 11 6 0 5 28 : 25 18 ( 0)
7. Petrov 11 5 2 4 41 : 19 17 ( -1)
8. KEN Veselí 11 5 2 4 29 : 26 17 ( 2)
9. St.Poddvorov 11 4 2 5 22 : 21 14 ( -4)
10. Kněždub 10 3 3 4 21 : 19 12 ( 0)
11. Žarošice 11 3 1 7 10 : 37 10 ( -5)
12. Strážnice 11 2 2 7 17 : 34 8 (-10)
13. Bukovany 11 2 1 8 14 : 32 7 ( -8)
14. Mikulčice 11 1 2 8 15 : 40 5 (-10)

C2A III.tř.dorost
VÝSLEDKY
C2A1101 Bzenec B volno :
C2A1102 Želetice Lipov 9 : 2
C2A1103 Lovčice Ždánice 1 : 3
C2A1104 Lužice Kostelec 1 : 0
C2A1105 Mor.Písek Prušánky 1 : 4
C2A1106 Svatobořice Ježov 4 : 3
C2A1107 Radějov Moravany 2 : 0
C2A1108 Sobůlky Domanín 5 : 2
C2A1109 Věteřov Vlkoš 0 : 15

TABULKA
1. Sobůlky 13 9 4 0 56 : 7 31 ( 10)
2. Domanín 14 9 2 3 45 : 19 29 ( 8)
3. Vlkoš 14 9 1 4 64 : 37 28 ( 7)
4. Lužice 12 8 2 2 46 : 16 26 ( 8)
5. Prušánky 13 8 1 4 58 : 26 25 ( 7)
6. Ždánice 13 7 2 4 51 : 26 23 ( 5)
7. Svatobořice 13 7 1 5 63 : 27 22 ( 1)
8. Lipov 13 7 0 6 43 : 33 21 ( 3)
9. Mor.Písek 13 6 2 5 37 : 20 20 ( -1)
10. Želetice 13 6 2 5 40 : 34 20 ( -1)
11. Bzenec B 13 6 1 6 24 : 19 19 ( 1)
12. Radějov 13 5 2 6 31 : 29 17 ( -4)
13. Kostelec 13 4 3 6 28 : 22 15 ( -3)
14. Ježov 13 4 3 6 31 : 32 15 ( -3)
15. Lovčice 13 2 0 11 18 : 77 6 (-15)
16. Moravany 13 1 0 12 7 : 79 3 (-15)
17. Věteřov 13 0 0 13 3 : 142 0 (-21)


E1A OP starší žáci


VÝSLEDKY
E1A0901 Strážnice Vacenovice 8 : 0
E1A0902 FK Šardice Svatobořice 0 : 8
E1A0903 Rohatec Hr.Lhota 4 : 0

TABULKA
1. Svatobořice 9 8 1 0 48 : 3 25 ( 13)
2. Rohatec 9 7 1 1 42 : 6 22 ( 7)
3. Strážnice 9 4 0 5 41 : 27 12 ( -3)
4. Hr.Lhota 9 4 0 5 28 : 25 12 ( 0)
5. Vacenovice 9 3 0 6 16 : 44 9 ( -3)
6. FK Šardice 9 0 0 9 3 : 73 0 (-15)

F1A OP mladší žáci
VÝSLEDKY

Zápas Domácí Hosté Skóre Poločas Diváci Poznámka
F1A0901 Strážnice Vacenovice 8 : 0
F1A0902 FK Šardice Svatobořice 1 : 8
F1A0903 Rohatec Hr.Lhota 2 : 6

TABULKA

Rk Tým Záp + 0 - Skóre Body Prav Odebráno Poč.body
1. Strážnice 9 7 1 1 59 : 13 22 ( 7)
2. Hr.Lhota 9 7 0 2 54 : 21 21 ( 9)
3. Vacenovice 9 5 0 4 40 : 26 15 ( 3)
4. Svatobořice 9 3 2 4 26 : 24 11 ( -1)
5. Rohatec 9 3 1 5 19 : 36 10 ( -5)
6. FK Šardice 9 0 0 9 12 : 90 0 (-15)
E2A Okresní soutěž žáci sk. A
VÝSLEDKY
E2A1101 Násedlovice Žarošice 7 : 1
E2A1102 Želetice Milotice 1 : 2
E2A1103 Bukovany Dambořice 12 : 0
E2A1104 Uhřice Čejč 0 : 1
E2A1105 St.Poddvorov D.Bojanovice 0 : 2
E2A1106 Terezín Prušánky 3 : 8
E2A1107 volno Sobůlky :

TABULKA
1. Násedlovice 10 9 0 1 92 : 9 27 ( 9)
2. Milotice 10 8 1 1 63 : 13 25 ( 10)
3. Želetice 10 7 2 1 34 : 12 23 ( 8)
4. Prušánky 11 7 1 3 56 : 24 22 ( 4)
5. Bukovany 10 6 2 2 45 : 15 20 ( 5)
6. D.Bojanovice 11 6 2 3 38 : 16 20 ( 2)
7. St.Poddvorov 10 4 1 5 17 : 25 13 ( -2)
8. Sobůlky 10 4 1 5 17 : 37 13 ( -2)
9. Žarošice 10 3 0 7 28 : 44 9 ( -3)
10. Dambořice 10 2 1 7 10 : 62 7 (-11)
11. Terezín 10 2 0 8 20 : 43 6 ( -6)
12. Uhřice 10 1 1 8 8 : 48 4 ( -8)
13. Čejč 10 1 0 9 9 : 89 3 (-12)
E2B Okresní soutěž žáci sk. B
VÝSLEDKY
E2B1101 Petrov volno :
E2B1102 Lužice Lipov 2 : 2
E2B1103 Kněždub FC Vracov :
E2B1104 Mikulčice Vlkoš 7 : 1
E2B1105 Mor.Písek Kostelec 5 : 1
E2B1106 KEN Veselí Tv.Lhota 5 : 1
E2B1107 Nes.Hodonín-ž Nová Lhota 1 : 0

TABULKA
1. Lipov 10 9 1 0 75 : 4 28 ( 13)
2. Lužice 11 8 3 0 77 : 11 27 ( 9)
3. FC Vracov 9 7 1 1 60 : 9 22 ( 7)
4. Kněždub 9 7 1 1 50 : 7 22 ( 10)
5. Mor.Písek 10 5 1 4 21 : 16 16 ( 1)
6. Petrov 10 4 2 4 37 : 25 14 ( -1)
7. KEN Veselí 10 4 2 4 21 : 30 14 ( -1)
8. Mikulčice 10 4 0 6 27 : 40 12 ( -3)
9. Kostelec 10 4 0 6 21 : 61 12 ( -3)
10. Nes.Hodonín-ž 10 3 1 6 13 : 36 10 ( -5)
11. Nová Lhota 11 3 0 8 16 : 42 9 ( -6)
12. Vlkoš 10 1 0 9 7 : 70 3 (-12)
13. Tv.Lhota 10 0 0 10 8 : 82 0 (-15)
G1A Okresní přebor přípravky sk. A
VÝSLEDKY
G1A1101 Mutěnice volno :
G1A1102 Lužice Ratíškovice :
G1A1103 RSM HOŠA A Ždánice :
G1A1104 Mikulčice FC Kyjov A 0 : 9
G1A1105 Hovorany D.Bojanovice 1 : 7
G1A1106 RSM HOŠA D FK Dubňany B :
G1A1107 FK Šardice A FC Kyjov B 1 : 9
TABULKA
1. FC Kyjov A 10 8 2 0 42 : 9 26 ( 11)
2. RSM HOŠA A 9 8 0 1 106 : 7 24 ( 12)
3. Ždánice 9 8 0 1 32 : 7 24 ( 9)
4. Mutěnice 10 6 3 1 34 : 15 21 ( 6)
5. D.Bojanovice 10 6 1 3 40 : 30 19 ( 4)
6. FC Kyjov B 11 6 0 5 33 : 28 18 ( 3)
7. Lužice 10 4 1 5 28 : 28 13 ( -2)
8. RSM HOŠA D 9 4 1 4 32 : 33 13 ( 1)
9. FK Dubňany B 9 3 1 5 32 : 44 10 ( -5)
10. FK Šardice A 10 2 0 8 15 : 60 6 ( -9)
11. Mikulčice 10 2 0 8 17 : 65 6 ( -9)
12. Ratíškovice 9 1 1 7 16 : 37 4 (-11)
13. Hovorany 10 0 0 10 5 : 69 0 (-15)
G1B Okresní přebor přípravky sk. B
VÝSLEDKY
G1B0901 FC Vracov Žádovice 8 : 1
G1B0902 FK Šardice B Svatobořice :
G1B0903 RSM HOŠA B RSM HOŠA C :
G1B0904 St.Poddvorov Kostelec 0 : 3
G1B0905 Nenkovice Vacenovice 0 : 12
G1B0906 Milotice FC Kyjov C 7 : 0
TABULKA
1. RSM HOŠA B 8 8 0 0 122 : 3 24 ( 15)
2. RSM HOŠA C 8 8 0 0 60 : 1 24 ( 9)
3. Vacenovice 9 7 0 2 72 : 20 21 ( 6)
4. Milotice 9 6 1 2 49 : 18 19 ( 7)
5. Svatobořice 8 5 1 2 52 : 13 16 ( 1)
6. Kostelec 9 5 0 4 27 : 49 15 ( 0)
7. St.Poddvorov 9 4 1 4 38 : 29 13 ( 1)
8. FC Vracov 9 2 2 5 24 : 41 8 ( -7)
9. Nenkovice 9 2 0 7 9 : 71 6 ( -6)
10. FC Kyjov C 9 1 1 7 5 : 58 4 ( -8)
11. Žádovice 9 1 0 8 10 : 81 3 ( -9)
12. FK Šardice B 8 0 0 8 1 : 85 0 (-12)
G1C Okresní přebor přípravky sk. C
VÝSLEDKY
G1C0901 Strážnice Vnorovy :
G1C0902 Velká n.Vel. Rohatec :
G1C0903 FC Veselí Lipov :
G1C0904 Radějov Hr.Lhota :
G1C0905 Mor.Písek Domanín 4 : 1
G1C0906 Bzenec B Blatnice 2 : 0
TABULKA
1. Strážnice 8 8 0 0 107 : 6 24 ( 12)
2. FC Veselí 8 7 0 1 75 : 8 21 ( 12)
3. Hr.Lhota 8 6 1 1 52 : 19 19 ( 4)
4. Vnorovy 8 6 0 2 38 : 15 18 ( 6)
5. Velká n.Vel. 8 5 1 2 56 : 19 16 ( 4)
6. Mor.Písek 9 5 0 4 36 : 32 15 ( 3)
7. Bzenec B 9 4 1 4 32 : 28 13 ( 1)
8. Blatnice 9 3 0 6 25 : 54 9 ( -3)
9. Domanín 9 3 0 6 10 : 47 9 ( -6)
10. Rohatec 7 0 1 6 5 : 39 1 (-14)
11. Radějov 8 0 0 8 9 : 93 0 ( -9)
12. Lipov 7 0 0 7 2 : 87 0 (-12)