Okresní přebor

11. kolo: Žarošice - Dambořice 0:0, Vnorovy - St. Poddvorov 1:2(0:2) Tomeček - Pavel Bařina 2,
Tv. Lhota - Uhřice 3:2(2:1) Antonín Holubík, Tomáš Durna, Ondřej Kurivyál - Tomáš Valihrach z p.k., Vít Divácký, Kozojídky - Svatobořice 2:1(1:1) Mikuláček, Doupovec - Staňa, Mikulčice - Hovorany 2:1(2:1) Skočík, Jánoš -
Zdeněk Šurýn,
Ježov - Žádovice 1:0(1:0)
David Exel - ČK-Jan Hégr-Žádovice,
Radějov - Moravany 1:5(1:4)
Helísek - Vlachovský 2, Drobilík, Zbořil, Záhumenský.

1.St.Poddvorov 8 3 0 17:5 27
2.Moravany 7 2 2 24:10 23
3.Svatobořice 5 2 4 19:17 17
4.Dambořice 4 5 2 13:7 17
5.Žarošice 4 4 3 24:22 16
6.Ježov 4 3 4 17:13 15
7.Hovorany 4 3 4 14:11 15
8.Tv.Lhota 5 0 6 16:21 15
9.Vnorovy 4 2 5 19:17 14
10.Mikulčice 4 1 6 19:17 13
11.Kozojídky 4 1 6 15:21 13
12.Uhřice 3 3 5 13:20 12
13.Radějov 4 0 7 11:24 12
14.Žádovice 2 1 8 9:25 7

III. třída sk. A

11. kolo: Milotice B - Nenkovice 1:2(1:0) Zbyněk Antoš - Fr. Kuchař 2, Želetice - Bohuslavice 2:4(1:1) Aleš Křůmal, Stanislav Kolaja - Pařízek, Krýsa, Valenta, Navrátil,
Lovčice - Kostelec 1:0(0:0) Jan Mlejnek, Násedlovice - Terezín 2:2(0:0) Michal Svozil z p.k., Antonín Svatoš - Václav Brablc, Stanislav Kučera,
Svatobořice B - Prušánky 3:3(1:2) Václav Řihák 2, Marek Svozil - Lubomír Petr 2, Radan Mazuch,
Strážovice - Dol. Bojanovice 2:2(1:1) Vaňkát, Becker - Bohun, Kolínek,
Ždánice - Sobůlky 0:2(0:1) Jelínek, Spurný.

1.Sobůlky 9 1 1 31:10 28
2.Strážovice 8 3 0 33:6 27
3.Ždánice 9 0 2 34:15 27
4.D.Bojanovice 7 2 2 24:11 23
5.Nenkovice 6 0 5 25:22 18
6.Kostelec 5 3 3 17:11 18
7.Prušánky 4 3 4 26:16 15
8.Želetice 5 0 6 22:28 15
9.Milotice B 3 4 4 16:16 13
10.Lovčice 2 3 6 9:25 9
11.Násedlovice 2 2 7 12:27 8
12.Terezín 2 2 7 16:33 8
13.Svatobořice B 1 2 8 17:33 5
14.Bohuslavice 1 1 9 10:39 4

III. třída sk. B

11. kolo: Nová Lhota - Domanín 1:2(0:1) Jos. Režňák z p.k. - Hanák, Ambruzík z p.k., Suchov - Žeravice 3:1(1:0) Havlík, Aleš Pinkava, Lukáš Pinkava z p.k. - Hýbl,
Velká B - Strážnice 1:1(1:0) Martin Pavlinec - Popelka, KEN Veselí - Petrov 2:1(1:0) Hanzelka 2-obě z p.k. - Buček,
Sudoměřice - Petrov 1:1(0:0) Marek Žvanut - Radek Mlýnek,
Bzenec B - Hr. Lhota B 1:2(1:1) Robert Janás - Slovák 2,
NESYT Hodonín - Lužice 1:4(0:2) Flajzar - Josef Anovčin 2, Hasoň 2.

1.Lipov 8 2 1 37:14 26
2.Hr.Lhota B 8 1 2 22:11 25
3.Sudoměřice 7 3 1 36:7 24
4.Bzenec B 7 1 3 27:16 22
5.Petrov 6 1 4 23:14 19
6.Strážnice 5 3 3 26:15 18
7.Lužice 5 2 4 23:17 17
8.Domanín 4 3 4 21:22 15
9.Suchov 4 1 6 12:24 13
10.Nesyt Hodonín 4 0 7 15:26 12
11.Velká n.Vel.B 3 2 6 17:31 11
12.KEN Veselí 3 1 7 12:19 10
13.Žeravice 1 1 9 12:39 4
14.Nová Lhota 11 1 1 9 6:34 4

IV. třída

11. kolo: Archlebov - Vnorovy B 3:2(1:0) Matěj Čeleš 2, Jonáš Němec - Břečka, Kubica,
Hr. Vrbka - Čejč 1:4(0:0) Petr Kadlčík - Ondřej Brhel 3, Zbyněk Ševela,
Věteřov - Vřesovice 4:2(1:0) Kamil Matula 2, René Dořman, Jan Trimaj - Libor Putna, Roman Jakubíček, Dubňany B - Lipov B 3:1(2:1) Tomáš Wagner, Vasil Kostiv, Igor Skřivánek - Ondřej Kožela,
Ratíškovice B - Mor. Písek 3:0(2:0) Jiří Blaha st., Jiří Blaha ml., Vymyslický.

1.Mor.Písek 7 0 2 28:9 21
2.Ratíškovice B 5 2 1 22:7 17
3.Věteřov 5 2 1 16:11 17
4.Čejč 5 0 3 18:12 15
5.Vnorovy 4 1 4 21:18 13
6.Hr.Vrbka 4 1 3 11:11 13
7.Archlebov 2 2 4 14:21 8
8.Dubňany B 2 2 4 9:17 8
9.Bukovany 2 2 5 16:29 8
10.Lipov B 2 1 6 13:23 7
11.Vřesovice 1 1 6 19:29 4