Okresní přebor
12. kolo: Dambořice - Moravany 1:1(0:1) Milan Dobeš - Petr Vlachovský, ČK - Václav Matula-DAM.,
Žádovice - Radějov 2:1(0:0) Miroslav Čada 2 - Gajda, Hovorany - Ježov 4:3(2:1) Zdeněk Šurýn 2, Josef Šurýn, Ladislav Holeček - Robin Habáň 2-1x z p.k., David Exel, Svatobořice - Mikulčice 1:0(0:0) Zdeněk Koch, Uhřice - Kozojídky 3:1(1:1) Tomáš Valihrach, Drnovský, Zálešák - M. Petrucha,
St. Poddvorov - Tvar. Lhota 3:1(3:1) Pavel Bařina, Miroslav Vránek, Tomáš Cupal - Roman Kašný, ČK - Antonín Holubík - Tvar. Lh.,
Žarošice - Vnorovy 3:1(3:0) Tomáš Chromý, Tomáš Frýbort, Jakub Chromý - Pavel Tomeček.

1. St.Poddvorov 9 3 0 20:5 30
2. Moravany 7 3 2 25:11 24
3. Svatobořice 6 2 4 20:17 20
4. Žarošice 5 4 3 27:23 19 5. Dambořice 4 6 2 14:8 18
6. Hovorany 5 3 4 18:14 18
7. Ježov 4 3 5 20:17 15
8. Uhřice 4 3 5 16:21 15
9. Tv. Lhota 5 0 7 17:24 15
10. Vnorovy 4 2 6 19:20 14
11. Mikulčice 4 1 7 19:18 13
12. Kozojídky 4 1 7 16:24 13
13. Radějov 4 0 8 12:26 12
14. Žádovice 3 1 8 11:26 10

III.třída sk. A
12. kolo: Nenkovice - Sobůlky 0:5(0:3) Rudolf Jelínek 3, Tomáš Kobliha, Leoš Spurný - ČK - David Pospíšil, Michal Stehno - oba NEN., Dol. Bojanovice - Ždánice 1:2(0:0) Josef Pospíšil - Lukáš Rybka, Pavel Galia, Prušánky - Strážovice 3:0(3:0) Petr, Michal Kankia, Mazuch - ČK - Zbyněk Brhel - STR., Terezín - Svatobořice B 2:0(2:0) Ševela, Kučera - ČK - Ševela - TER., Kostelec - Násedlovice 2:3(1:1) Dušan Horák, Ingr - Konečný, Dobeš, Střeštík, Bohuslavice - Lovčice 4:0(2:0) Krýsa 2, Riedl 2, Milotice B - Želetice 1:2(1:0) Filip Kundrata - Stanislav Kolaja, Václav Jakeš.

1. Sobůlky 10 1 1 36:10 31
2. Ždánice 10 0 2 36:16 30
3. Strážovice 8 3 1 33:9 27
4. D. Bojanovice 7 2 3 25:13 23
5. Prušánky 5 3 4 29:16 18
6. Kostelec 5 3 4 19:14 18
7. Nenkovice 6 0 6 25:27 18
8. Želetice 6 0 6 24:29 18
9. Milotice B 3 4 5 17:18 13
10. Násedlovice 3 2 7 15:29 11
11. Terezín 3 2 7 18:33 11
12. Lovčice 2 3 7 9:29 9
13. Bohuslavice 2 1 9 14:39 7
14. Svatobořice B 1 2 9 17:35 5


III. třída sk. B
12. kolo: Domanín - Lužice 0:2(0:0) Hasoň, Šimčík, Hr. Lhota B - NESYT Hodonín 1:1(0:0) Richard Slovák - Radek Flajzar - ČK - Václav Sedlák. ( NESYT), Lipov - Bzenec B 5:1(4:0) Kučera 2, vlastní, Mlýnek, Mikeska - Janás, Petrov - Sudoměřice 0:3(0:1) Salčák, Žvanut, Novotný, Strážnice - KEN Veselí 1:3(1:0) Zdeněk Čech - Petr Páč 2, Pavel Hanzelka, Žeravice - Velká B 1:2(1:0) Hýbl z p.k. - Jurena, Bárta, Nová Lhota - Suchov 1:4(1:3) Marek Štipčák - Filip Štefaník 2, Roman Havlík, Richard Pinkava.

1. Lipov 9 2 1 42:15 29
2. Sudoměřice 8 3 1 39:7 27
3. Hr. Lhota B 8 2 2 23:12 26
4. Bzenec B 7 1 4 28:21 22
5. Lužice 6 2 4 25:17 20
6. Petrov 6 1 5 23:17 19
7. Strážnice 5 3 4 27:18 18
8. Suchov 5 1 6 16:25 16
9. Domanín 4 3 5 21:24 15
10. Velká B 4 2 6 19:32 14
11. KEN Veselí 4 1 7 15:20 13
12. Nesyt Hodonín 4 1 7 16:27 13
13. Zdravice 1 1 10 13:41 4
14. Nová Lhota 1 1 10 7:38 4


IV. třída
12. kolo: Lipov B - Ratíškovice B 2:1(0:1) Šmehlík, Ondruš - Vymyslický, Vřesovice - Dubňany B 2:4(1:0) Libor Putna, Štěpán Žáček - Michal Horký, Josef Kunčar, Tomáš Vágner z p.k., Milan Dohnálek, Věteřov - Čejč 1:0(0:0) Ludvík Pintera - ČK Jiří Vodička - Č., Archlebov - Hr. Vrbka 1:1(1:1) Jaroslav Vojtíšek - Vlastimil Cambal.
Předehrávka 13. kola: Bukovany - Mor. Písek 0:5(0:2) Jan Školař 2, Radim Vrána, Libor Karlík z p.k., Filip Červenka.

1. Mor. Písek 8 0 2 33:9 24
2. Věteřov 6 2 1 17:11 20
3. Ratíškovice B 5 2 2 23:9 17
4. Hr. Vrbka 4 2 3 12:12 14
5. Vnorovy B 4 1 4 21:18 13
6. Čejč 4 0 5 13:13 12
7. Archlebov 3 3 3 15:17 12
8. Dubňany B 3 2 4 13:19 11
9. Lipov B 3 1 6 15:24 10
10. Bukovany 2 2 6 16:34 8
11. Vřesovice 1 1 7 21:33 4