Okresní přebor
16.kolo: Dambořice-Hovorany 0:1(0:1)- nehlášeno , Žádovice-Svatobořice 1:1(0:0) Čada-Chlustina, Moravany-Uhřice 1:0(0:0) Vlachovský , Radějov-Starý Poddvorov - odloženo pro nezpůsobilou hrací plochu -NT 30.4. v 17.00 hodin, Ježov-Žarošice 2:1(1:0) David Exel, Robin Habáň z PK-Vrána z PK , Mikulčice-Vnorovy nehráno, NT 1.5. v 16.30 hodin , Kozojídky-Tvar. Lhota 3:1(1:0) Ivo Vorálek, Doupovec, Zbyněk Smetka z PK-vlastní.
Tabulka soutěže 1. OP muži

1. Dr. St.Poddvorov 14 10 3 1 25 : 10 33
2. Sl. Moravany 15 8 3 4 29 : 18 27
3. Zemas Hovorany 15 8 3 4 26 : 15 27
4. Sp. Svatobořice A 15 8 3 4 28 : 20 27
5. SK Žarošice 15 6 5 4 31 : 27 23
6. S. Dambořice 15 5 7 3 20 : 14 22
7. Vlast Ježov 15 6 3 6 25 : 21 21
8. SK Kozojídky 15 6 2 7 24 : 29 20
9. Sokol Tv. Lhota 15 6 0 9 21 : 30 18
10. Baník Mikulčice 14 5 1 8 21 : 20 16
11. Agro Vnorovy A 14 4 3 7 22 : 23 15
12. SK Uhřice 15 4 3 8 17 : 26 15
13. Sokol Žádovice 15 4 2 9 21 : 34 14
14. Sokol Radějov 14 4 0 10 13 : 36 12

III.třída skupina A
16.kolo: Nenkovice-Prušánky odloženo,rozhodne STK 2.4., Dol. Bojanovice-Terezín odloženo, Sobůlky-Kostelec 1:0 (0:0) Aleš Bystřický, Ždánice-Bohuslavice 7:2 (5:1) Pavel Beker 3, Snášel, Galia, Markus, Adam Mlčák z PK-Krýsa, Indruch, Strážovice-Milotice B 4:0(2:0) Vymazal 3(1x z PK), Beker, Svatobořice B-Želetice 2:0(1:0) Jaroslav Lunga, Václav Řihák, Násedlovice-Lovčice 6:2 (5:1) Pavel Konečný 2, Michal Svozil, Petr Dobeš, Ondřej Stupka, Zdeněk Baják - Jaromír Bednařík 2.
Tabulka soutěže 2. III.tř.muži sk. A

1. Sokol Sobůlky 15 13 1 1 45 : 12 40
2. Kovo Ždánice 15 13 0 2 48 : 20 39
3. Sokol Strážovice 15 11 3 1 42 : 10 36
4. D. Bojanovice 14 8 2 4 29 : 17 26
5. Mor. Násedlovice 15 6 2 7 28 : 31 20
6. Sokol Nenkovice 14 6 1 7 26 : 29 19
7. Sokol Želetice 15 6 1 8 26 : 34 19
8. Podl. Prušánky 14 5 3 6 30 : 23 18
9. SK Kostelec 15 5 3 7 21 : 19 18
10. Sokol Lovčice 15 4 3 8 20 : 37 15
11. Sp.Svatobořice B 15 4 2 9 26 : 36 14
12. Agro Milotice B 15 3 4 8 17 : 29 13
13. Sokol Terezín 14 3 2 9 19 : 39 11
14. S.Bohuslavice 15 2 1 12 16 : 57 7

III. třída skupina B
16.kolo: Domanín-Lipov 1:3 (1:1) Kocůrek - Kučera, Urbánek, Mlýnek-ČK-Kocůrek (DOM), Hroz. Lhota B-Petrov 0:0, Lužice-Strážnice odloženo, NESYT Hodonín-Žeravice odloženo, Bzenec B-Nová Lhota 5:0 (1:0) Robert Janás 2, Marek Janás, Přemysl Jurčík, Pavel Bilíček, Sudoměřice-Suchov 5:0 (3:0) Novák 2, Hřebačka, Salčák, Hruška, KEN Veselí-Velká B 2:0 (0:0) Šilling z PK, Komínek.
Tabulka soutěže 3. III.tř.muži sk. B
1. SK Sudoměřice 15 11 3 1 49 : 7 36
2. Sokol Lipov 15 11 3 1 49 : 19 36
3. Sokol Hr.Lhota B 15 9 4 2 27 : 14 31
4. Slovan Bzenec B 15 9 1 5 37 : 24 28
5. Sokol Petrov 15 7 2 6 26 : 20 23
6. KEN Veselí n.M 15 7 1 7 20 : 20 22
7. Jiskra Strážnice 14 6 3 5 29 : 20 21
8. Baník Lužice 14 6 2 6 26 : 21 20
9. Velká n.Vel. B 15 5 3 7 23 : 36 18
10. Sokol Domanín 15 4 5 6 26 : 31 17
11. FK Suchov 15 5 2 8 19 : 35 17
12. Nesyt Hodonín 14 4 2 8 18 : 31 14
13. FK Nová Lhota 15 1 2 12 8 : 45 5
14. Sokol Žeravice 14 1 1 12 13 : 47 4

IV. třída
16.Kolo: Vnorovy B-Mor. Písek 0:0, Bukovany-Čejč odloženo, NT 1.5., Ratíškovice B-Hrubá Vrbka 3:2(2:1) Radek Duda, Vymyslický, Vařák-Bedrna, Chovanec, Dubňany B-Věteřov 1:1 (1:0) Vasil Kostiv - Kamil Matula.
Tabulka soutěže 4. IV.tř.muži
1. S.Věteřov 12 8 3 1 25 : 12 27
2. Ratíškovice B 12 8 2 2 36 : 13 26
3. FC Mor. Písek 11 8 1 2 33 : 9 25
4. Sokol Čejč 11 6 0 5 24 : 19 18
5. Agro Vnorovy 11 5 2 4 23 : 18 17
6. FK Dubňany B 12 4 3 5 21 : 25 15
7. Hr.Vrbka 12 4 2 6 14 : 20 14
8. Dr.Bukovany 11 3 2 6 22 : 34 11
9. Sokol Lipov B 11 3 1 7 15 : 30 10
10. S.Archlebov 11 2 3 6 16 : 30 9
11. S.Vřesovice 10 1 1 8 21 : 40 4

OP dorost
16. kolo
Blatnice - FC Mor.Písek 7 : 0
Velká n. Vel - Sokol Petrov 0 : 0
Milotice - Sokol Hr. Lhota : nesehr.
Bukovany - Dr.St.Poddvorov : nesehr.
Bzenec - Sokol Kněždub 4 : 0
Mikulčice - Agro Vnorovy 3 : 0
KEN Veselí n.M. - FC Vracov 5 : 4


Tabulka OP dorost

1. Sl.Bzenec 15 13 1 1 40 : 11 40
2. Velká n. Vel 15 11 2 2 54 : 11 35
3. Agro Vnorovy 15 11 1 3 60 : 22 34
4. Agro Milotice 14 10 2 2 52 : 12 32
5. Sokol Petrov 15 9 2 4 39 : 21 29
6. KEN Veselí n.M. 15 7 3 5 41 : 29 24
7. Dr.Blatnice 15 6 2 7 36 : 38 20
8. B. Mikulčice 15 6 2 7 27 : 33 20
9. Dr.St.Poddvorov 14 5 1 8 21 : 34 16
10. FC Vracov 15 5 0 10 32 : 62 15
11. Dr.Bukovany 14 4 0 10 22 : 56 12
12. Sokol Hr. Lhota 14 3 1 10 23 : 38 10
13. Sokol Kněždub 15 2 2 11 19 : 55 8
14. FC Mor.Písek 15 1 1 13 21 : 65 4