Okresní přebor
24. kolo: Žarošice-Sudoměřice 4:0(1:0) Jakub Chromý 2,Tomáš Frýbort 2, Dambořice-Vnorovy 3:1(1:0) Pučálka 2,Charvát-Svoboda, Ždánice-Tvar. Lhota 6:3(4:1) Snášel 3,Lanc 2(oba z PK),Galia-Tomáš Durna 2,Mička-ČK-Petr Hajný-Hudeček, Svatobořice-Uhřice 7:1(4:1) Petr Hajný 3,Lukáš Žák,Miroslav Čermák z PK,Zdeněk Koch,vlastní-Zdeněk Valihrach, Hovorany-Mikulčice 4:2(4:1) Dominik Sláma 2,Zdeněk Šurýn,Ladislav Holeček-Luděk Urbánek,Willmann, Ježov-Moravany 0:1(0:0) Měsíček, Žádovice-Radějov 3:5(2:1) Miroslav Čada 2,Tomáš Koubek-Roman Parobek 2,Zdeněk Lukeštík,Michal Lachman, Bronislav Podhorský.
1. Mikulčice 23 16 3 4 52 : 22 51
2. Žarošice 24 15 4 5 61 : 23 49
3. Ždánice 24 14 3 7 58 : 40 45
4. Svatobořice 24 13 4 7 50 : 32 43
5. Vnorovy 24 11 4 9 32 : 32 37
6. Ježov 23 11 3 9 42 : 33 36
7. Moravany 24 10 4 10 37 : 32 34
8. Radějov 24 10 4 10 34 : 39 32
9. Hovorany 24 10 1 13 35 : 39 31
10. Dambořice 24 9 4 11 37 : 46 31
11. Tv.Lhota 24 7 6 11 36 : 48 27
12. Sudoměřice 24 7 2 15 30 : 59 23
13. Uhřice 23 6 3 14 23 : 47 21
14. Žádovice 23 3 3 17 21 : 56 12
III. A třída
24.kolo-Věteřov-Násedlovice 4:2(2:1) Tomáš Kořínek,Petr Cenkner,Ludvík Pintera,Lukáš Chimiak-Svatopluk Střeštík,Roman Konečný, Milotice B-Želetice 3:1(2:1) Zajíc,Antoš,Vaněk z PK-Kopeček, Dol. Bojanovice-Lovčice-nehráno pro nezpůsobilý terén-NT je 11.6., Kostelec-Lužice 1:2(1:1) Borkovec-Mráka 2(1× z PK), Prušánky-Svatobořice B 3:4(0:3) P. Kankia 2(oba z PK),Tesařík-Šťastný,Sklenář,Kul­heim z PK,Sedlář-ČK-Herka-PRU., Strážovice-Terezín 5:0(1:0) Macourek 2,Pavel Pelikán,Kotík,Fu­sek, Sobůlky-Nenkovice 1:0(1:0) Tyl.
Dohrávky 22.kola: Dol. Bojanovice-Násedlovice 3:0(2:0) Miklík z PK,Ladislav Blaha,Mráka, Prušánky-Lovčice 3:1(1:0) Čupr,Budín,Šimek-Daniel Zajden z PK.
1. Sobůlky 19 3 2 61:23 60
2. Lužice 18 3 3 61:33 57
3. D. Bojanovice 17 2 4 62:27 53
4. Strážovice 14 3 7 51:27 45
5. Nenkovice 11 4 9 38:37 37
6. Kostelec 10 6 7 56:41 36
7. Prušánky 8 5 11 31:48 29
8. Lovčice 9 7 9 40:41 28
9. Násedlovice 7 5 12 42:44 26
10. Milotice B 6 6 11 34:44 24
11. Terezín 6 5 13 32:49 23
12. Věteřov 5 5 13 31:62 20
13. Svatobořice B 4 5 15 29:64 17
14. Želetice 1 5 17 22:66 8
III. B třída
24.kolo: Domanín-Petrov 2:1(2:1) Ambruzík,Šimek-Kubík, Lipov A-Suchov 7:0(3:0) David Kučera 5,Miroslav Mikéska z PK,Urbánek, Strážnice-Velká-Javorník B 5:1(2:1) Lukáš Chmelař 2, Pavel Harašta,Zdeněk Čech,Pavel Běloch-Martin Pavlinec, Ratíškovice B-KEN Veselí 2:2(0:1) Petr Koplík,Radek Duda-Uretšlégr,Žádník, Kozojídky-Mor. Písek 2:4(1:3) vlastní,Mikuláček-Tyzner 2,Jakubíček,Petr Nejezchleba-ČK-Tomáš Charvát,Rostislav Kučera-oba MP., Hr. Lhota B-Bzenec B 2:5(0:1) Petr Kolacia,Ronald Rusňák-Robert Janás 2,Marek Janás 2,Jiří Hanák, Nová Lhota-NESYT Hodonín 6:0(3:0) Marcel Mikeska 3,Josef Režňák 2,Petr Koláček.
Dohrávka 22.kola: Nová Lhota-Mor. Písek 1:2(1:2) vlastní-Tomáš Charvát,Nejez­chleba:
1. Strážnice 19 2 3 72 : 25 59
2. Bzenec B 17 3 3 74 : 34 54
3. Mor.Písek 15 3 5 52 : 18 48
4. KEN Veselí 12 10 2 47 : 23 46
5. Hr.Lhota B 12 4 8 48 : 31 40
6. Domanín 12 4 8 45 : 40 40
7. Petrov 11 5 8 44 : 28 38
8. Ratíškovice B 11 4 9 55 : 42 37
9. Kozojídky 11 2 10 50 : 36 36
10. Velká B 7 6 11 45 : 56 27
11. FK Suchov 6 3 15 35 : 58 21
12. Nová Lhota 5 2 17 31 : 51 17
13. Lipov A 1 1 22 10 : 68 4
14. Nesyt Hodonín 23 0 0 23 8 : 120 0
IV .třída
24.kolo: FK Šardice B-Bohuslavice 1:0(0:0) Jankůj, Vřesovice-Dubňany B 3:6(3:1) Jakubíček,Výs­tup,Burýšek-Skřivánek 2,Příkaský 2,Kučnica,Wagner, Vracov B-Žeravice 0:0, ČK-Vašina-Hlaváč, Čejč-Lipov B 3:0(2:0) Grundling,Kot,Procház­ka, Prušánky B-Archlebov 3:0(1:0) Petr 2,Přemysl Kankia, Hrubá Vrbka-Bukovany 4:2(2:1) Radim Šmehlík,vlastní,Mar­tin Mlýnek,Pavol Hyža-Nedvědický z PK,Gacko, Vnorovy B-Starý Poddvorov B 2:1(2:1) Jiří Třináctý,Šmach-Jan Novák.
Dohrávka 22.kola: Čejč – Dubňany B 0:4(0:0) Skřivánek 3,Příkaský:
1. FK Šardice B 24 18 2 4 72 : 17 56
2. FK Dubňany B 24 17 3 4 80 : 27 54
3. FC Vracov B 24 16 4 4 61 : 18 52
4. Bohuslavice 24 17 0 7 62 : 23 51
5. Žeravice 24 15 6 3 55 : 20 51
6. Vnorovy B 24 13 4 7 47 : 32 43
7. Čejč 24 10 1 13 36 : 56 31
8. Vřesovice 24 8 6 10 41 : 48 30
9. Lipov B 24 9 0 15 42 : 47 27
10. St.Poddvorov B 24 7 6 11 23 : 43 27
11. Bukovany 23 5 4 14 24 : 65 19
13. Prušánky B 24 4 4 16 24 : 62 16
12. Archlebov 24 4 2 18 20 : 64 14
14. Hr.Vrbka 23 3 0 20 8 : 73 9