Okresní přebor
3. kolo: Hovorany – Vnorovy 1:1(1:0) Zdeněk Šurýn – Ivo Svoboda, Sobůlky – Ježov 0:2 (0:0) David Ingr, Richard Janča, Radějov – Moravany 0:3 (0:1) Vlachovský 2, Radek Hudec, Vlkoš – Ždánice 5:2 (2:2) Tomáš Verchola 2, Lukáš Farmačka, Gabriel David, Marián Vavruš – Radek Ruban, Petr Ruban, ČK – Lukáš Farmačka – František Markus, Uhřice – Bzenec B 3:0(0:0) Miroslav Trčka 3, Strážnice – Dambořice 0:0, Tvarožná Lhota – Svatobořice 0:1(0:1) Tomáš Synek.
1. Vlkoš 3 0 0 15:6 9
2. Ježov 2 1 0 7:3 7
3. Strážnice 2 1 0 6:2 7
4. Ždánice 2 0 1 11:6 6
5. Uhřice 2 0 1 6:7 6
6. Vnorovy 1 2 0 5:4 5
7. Dambořice 1 1 1 9:7 4
8. Moravany 1 1 1 5:3 4
9. Hovorany 1 1 1 4:5 4
10. Svatobořice 1 0 2 5:6 3
11. Radějov 1 0 2 3:12 3
12. Sobůlky 0 1 2 2:5 1
13. Bzenec B 0 0 3 2:9 0
14. Tvarožná Lhota 0 0 3 1:6 0

III.A třída
3. kolo: Svatobořice B – Milotice B 3:1(2:0) Jiří Michna, Vít Hajný, Petr Šťastný – Libor Lamáček z penalty, Kostelec – Násedlovice 1:2 (1:1) Oldřich Talaš – Martin Horák 2, Dolní Bojanovice – Věteřov 3:2 (0:1) Zdeněk Sklenský 2, Vladimír Blaha – Martin Sklenář, Jiří Musil, Dubňany B – Nenkovice 5:3 (3:0) Zahrádka 3(1× z PK), Příkazský, Skřivánek .- Kuchař 2, Radim Stehno, FK Šardice – Žádovice 5:0 (2:0) Jaroslav Svoboda 3, Jankůj, Jaromír Knoflíček, Prušánky – Terezín 2:0 (0:0) Štípský 2, Lovčice – Strážovice 3:0 (1:0) Hlaváč 2(1× z PK), Vacula, ČK – Zdeněk Fúsek (STR.).
1. Lovčice 3 0 0 12:2 9
2. Násedlovice 2 1 0 6:3 7
3. Kostelec 2 0 1 7:2 6
4. Prušánky 2 0 1 6:5 6
5. Dubňany B 2 0 1 12:12 6
6. Šardice 1 1 1 7:4 4
7. Žádovice 1 1 1 8:8 4
8. D. Bojanovice 1 1 1 5:5 4
9. Svatobořice B 1 1 1 4:4 4
10. Nenkovice 1 0 2 5:8 3
11. Strážovice 1 0 2 3:7 3
12. Milotice B 0 1 2 4:9 1
13. Terezín 0 1 2 3:8 1
14. Věteřov 0 1 2 3:8 1

III. B třída
3. kolo: Moravský Písek – Domanín 0:1(0:1) Petr Brožek, ČK – Petr Brožek (DOM.), Ratíškovice B – Sudoměřice 2:2 (0:2) Martin Vymyslický, Radek Duda – Lubomír Chudíček, Filip Pochylý, ČK – Lukáš Hřebačka, Aleš Novák – oba Sudoměřice, Petrov – KEN Veselí nad Moravou 0:3 (0:3) Michal Tobiáš 2, Šilling, Hroznová Lhota B – Lužice 3:1(1:1) Richard Slovák 2, Lukáš Hanák – Kamil Balus, Lipov – Nová Lhota 3:0 (2:0) David Kučera 3, Vracov B – Suchov 9:2(6:0) Jiří Kudlík 4, Petr Loprais 2, Lukáš Radkovský 2, Gabriel Gasnárek – Tomáš Horňák 2, Velká B – Kozojídky 2:0 (1:0) Rostislav Machálek, Martin Pavlinec.
1. Vracov B 3 0 0 13:3 9
2. Hroznová Lhota B 3 0 0 8:2 9
3. Lipov 2 1 0 5:0 7
4. Ratíškovice B 2 1 0 4:2 7
5. Domanín 2 0 0 4:2 6
6. Sudoměřice 1 1 0 6:3 4
7. KEN Veselí 1 1 1 3:1 4
8. Petrov 1 0 1 4:3 3
9. Velká B 1 0 2 4:4 3
10. Kozojídky 0 1 2 1:5 1
11. Moravský Písek 0 1 2 1:5 1
12. Lužice 0 0 2 1:4 0
13. Suchov 0 0 3 3:13 0
14. Nová Lhota 0 0 3 0:10 0

IV. třída
3. kolo: Želetice – Lipov B 1:3 (0:1) Lukáš Kludák – Miroslav Smetka 2, Tomáš Ondruš, Hrubá Vrbka – Ježov B 2:0 (2:0) Petr Bajko 2, Bzenec C – Žeravice 0:2 (0:2) Soukup, Šik, Čejč – FC Veselí nad Mor. B 2:1(1:1) Paulík, Josef Koliba z PK – Komínek, Vřesovice – Archlebov 1:3 (1:1) Petr Putna – Pavel Stupka, Miroslav Hrbotický, vlastní, Vnorovy B – Bukovany 3:0(1:0) Stánec, Břečka, Komoň, Mikulčice B – Bohuslavice 0:2 (0:1) Flajzar 2.
1. Hrubá Vrbka 2 1 0 8:2 7
2. Bohuslavice 2 1 0 7:3 7
3. Bukovany 2 0 1 10:4 6
4. Vnorovy B 2 0 1 7:4 6
5. Čejč 2 0 1 5:5 6
6. Žeravice 1 2 0 5:3 5
7. Želetice 1 1 1 5:5 4
8. Lipov B 1 1 1 5:5 4
9. Bzenec C 1 0 2 4:3 3
10. Ježov B 1 0 2 2:4 3
11. Archlebov 1 0 2 4:7 3
12. FC Veselí B 1 0 2 3:7 3
13. Mikulčice B 0 1 2 3:7 1
14. Vřesovice 0 1 2 3:12 1