Medlovice za tropického počasí ani jednou neinkasovali a po velmi dobrých výkonech se radují ze zaslouženého prvenství. „Stejně jako loni se turnaje zúčastnily čtyři stejné týmy. S průběhem turnaje můžeme být spokojení. I když kvůli velkému vedru nepřišlo tolik lidí, kolik bychom si přáli. Každopádně hráči si zahráli, pobavili se. A tak by to mělo být,“ uvedl jednatel vřesovického kubu Libor Pazdera.

Pořadatelskému týmu se letos příliš nevedlo. Vřesovice sice porazily v zajímavém utkání Domanín, ale na víc než třetí příčku to nakonec nestačilo. „Určitě jsme chtěli vítězství obhájit. Ale máme mladý tým, který trápí nevyrovnané výkony. Což se potvrdilo i během turnaje,“ řekl Pazdera.

V dresu domácího týmu se objevil i mladý útočník Kyjova Lukáš Možíš. Ten s fotbalem začínal právě ve Vřesovicích. „Toto je nejlepší tým, za který jsem kdy hrál,“ smál se devatenáctiletý fotbalista, který se blýskl několika pohlednými akcemi i hezkou brankou do sítě Domanína. „Takové turnaje mě baví. Zahrajeme si s kamarády. Je to paráda,“ uvedl Možíš, který samozřejmě i nadále zůstává v Kyjově. „Někdy mám myšlenky se vrátit domů, ale na podzim budu určitě hrát 1.A třídu,“ pravil Možíš.

V dresu rodného Domanína zase nastoupila Nikola Sedláčková. Devatenáctiletá fotbalistka v současnosti hájí barvy ligového Slovácka. Na jaře nastoupila i v dresu české reprezentace v přípravném zápase proti Slovensku. „Kluci mě pozvali, tak jsem si šla zahrát. Beru to jako dobrou individuální přípravu,“ řekla Sedláčková, která nebyla s výkony svého týmu příliš spokojená. „Nehrálo se mi dobře. Nemáme herní styl, byla to katastrofa,“ přiznala talentovaná fotbalistka.

Sedláčková nastoupila ve všech zápasech na místě pravého obránce a předvedla solidní výkon. Trenérka Slovácka Jitka Klimková by měla se své svěřenkyně určitě radost. „Uričtě jí dám vědět, že jsem hrála za Domaním,“ usmála se Sedláčková. Pohodový turnaj s přehledem odřídili domácí rozhodčí Milan Riedl a sudí z Moravan Zdeněk Hulcký. Ten je i členem výkonného výboru OFS Hodonín.