SK Hodonín – Žádovice 5:1 (0:0), Sobotka 2, Beck, Zálešák, Liščinský - Bolf. Poslední tým tabulky přijel k Červeným domkům s defenzívní taktikou. Domácí v první půli své dvě velké šance nevyužili. Zato do druhé půle vlétli famózně. Z prvního útoku poslal Hodoňany do vedení Beck. Na 2:0 zvýšil Sobotka. Po nedorozumění v domácí obraně snížil sice Bolf. Ale Sobotka rychle Hodonín dvěma brankami uklidnil. Na 5:1 uzavřel pěknou střelou pod břevno obránce Zálešák. Hosté si mohli odvést i větší příděl.

Žarošice – Vracov 1:4 (0:1). Fotbal dobré úrovně sledovalo 130 diváků. Hosté potvrdili roli favorita, byli fotbalově po všech stránkách lepší, fyzicky zdatnější, rychlejší a střelecky pohotovější. Skóre otevřel ve 3. minutě tvrdou nechytatelnou střelou z 25 metrů Kotásek. První půle byla herně vyrovnaná. Domácí měli dvě dobré šance, ale skórovat nedokázali. Hosté po druhé brance, kterou vsítil střelou k tyči v 56. minutě Ňorek, značně zvýšili agresivitu v osobních soubojích. Hlavní rozhodčí – nováček v krajských soutěžích – tuto nepřiměřenou agresivitu nedokázal usměrnit. Na to doplatil těžkým zraněním domácí záložník Sedláček, který byl převezen záchrannou službou do kyjovské nemocnice. Hosté si tak pokazili své dobré fotbalové vystoupení. Zápas se pak dohrával v režii Vracova, jeho fyzická převaha byla zřetelná. V 61. minutě zvýšil na 3:0 Kotásek. Za domácí korigoval Frýbort. Za hosty uzavřel na 4:1 Ňorek. Žarošicím zůstávají starosti v boji o udržení v 1.B třídě.

Milotice – Podivín 3:1 (2:0), Šťastný, I. Kundrata, R. Kundrata - Juráš. Agro svého soupeře přehrálo a mělo spoustu šancí. Do vedení se domácí dostali po krásné akci, v jejímž závěru si I. Kundrata obešel i gólmana a Šťastný zakončil – 1:0. Ještě do přestávky si I. Kundrata zopakoval totéž, jen s tím rozdílem, že zakončil sám. Ve druhé půli Podivínští střelou z vápna snížili na 1:2. K navrácení dvougólového náskoku byl blízko Lamáček, I. Kundrata a další. Ale na konečných 3:1 prostřelil podivínského brankáře R. Kundrata. „Forma se lepší,“ dodává milotický kouč Milan Bidmon.

Bzenec – V. Bílovice 1:1 (1:1), Paták – Damborský, diváci: 180. Po výborném začátku, když ve 3. minutě Paták vstřelil po úniku vedoucí branku, po velké převaze po celé utkání a hodně brankových šancích, se Slovanu nepodařilo získat tak potřebné vítězné body. Hosté vyrovnali ve 12. minutě. Výborné výkony podali oba brankáři.

Blatnice – Mutěnice B 3:0 (1:0), A. Mikéska, K. Vaněk, Šenk, ČK: Kourek (M). Blatničané vybojovali důležité tři body, které jim výrazně pomohou v boji o záchranu. Vítězstvím se domácí posunuli před Vlkoš.
Hroznová Lhota – Břeclav B 0:5 (0:4), Trensinger, Kříž, Kuba, Polášek, vlastní, diváci: 200. Kanonádu Břeclavi odstartoval ve 20. minutě Polášek a do přestávky bylo vymálováno 0:4. Domácím se za celý zápas nepodařilo ohrozit břeclavského brankáře.

Lednice – Vlkoš 6:0 (1:0), Holešínský 2, Kaňa 2, Horáček, Wolgemuth. Vlkošané protrhli remízovou sérii, žel ne vítězně. V Lednici zamrzli po půltuctovém debaklu a na jaře je zřejmě čeká boj o záchranu.