Ve šlágru 9.kola porazily Žarošice sousední Uhřice vysoko 5:0. Čtyři branky vstřelil domácí Chromý. Dambořice získaly cenný bod na horké půdě v Poddvorově. Oslabené Vnorovy nestačily na Svatobořice. Ježov jasně přehrál Radějov, který dohrával bez vyloučených Štiglice a Pátka.

Starý Poddvorov – Dambořice 0:0, 300 diváků. V utkání dvou vedoucích týmů tabulky se diváci branky nedočkali. Pohledný zápas se hrál v dobrém tempu. Oba týmy si však vytvořily pouze minimum šancí. Domácí dvakrát podržel Flíček. Remíza je vzhledem k průběhu utkání zcela zasloužená. Starý Poddvorov zůstal i po remíze na vedoucí příčce tabulky.

Žarošice – Uhřice 5:0 (2:0), Chromý 4, Sedláček, 250 diváků. Derby mělo jasného vítěze. Domácí Žarošice svého soupeře jasně přehrály ve všech činnostech. Hosté z Uhřic byli důstojným soupeřem pouze úvodních dvacet minut. Čtyři góly vstřelil domácí útočník Jakub Chromý. Pátou branku přidal Sedláček. Závěr zápasu se jenom dohrával. Žarošice se po rozpačitém začátku dostávají do slušné formy.

Vnorovy – Svatobořice 0:2 (0:1), Pekárek (pen), Hajný, 130 diváků. Hosté ze Svatobořic si odvezli ze Vnorov velmi cenné tři body. Spartak byl po celé utkání lepším týmem, vytvořil si více brankových příležitostí. Domácí brankář Zubatý svůj tým několikrát podržel. Na trefy Pekárka a Hajného však neměl nárok. Svatobořice díky vítězství přeskočily svého soupeře a jsou na pátém místě tabulky.

Tvarožná Lhota – Hovorany 0:2 (0:2), Holeček, Šurýn, 50 diváků. Hovorany rozhodly o osudu utkání již v průběhu prvního poločasu. Po chybách domácího brankáře Petra vedli hosté 0:2. Ve druhém poločase se sice domácí snažili nepříznivý vývoj zvrátit, bohužel ke vstřelení branky chyběl klid a přesnost. Tvarožná Lhota prohrála potřetí v řadě. Hovorany se drží v klidném středu tabulky.

Kozojídky – Žádovice 2:2 (0:0), Simerský, Smetka – Judas, Vajdík , 100 diváků. V prvním poločase se hrál v Kozojídkách hodně nezáživný fotbal. Druhá půle přinesla zlepšení a taky branky. Domácí v utkání dvakrát vedli, Žádovice však dokázaly vždy odpovědět. V závěru utkání ještě zahrozili hosté. Velká šance však brankou neskončila. Kozojídky tak uhájily podzimní domácí neporazitelnost.

Mikulčice – Moravany 2:1 (0:1)
, Skočík, O.Urbánek - Vlachovský, 150 diváků. Mikulčice se po měsíci a půl konečně dočkaly vítězství. Hosty poslal do vedení Vlachovský. Domácí ve druhém poločase dvěma brankami zápas otočili. Vyrovnávací branku vstřelil hlavou stoper Skočík. Vyrovnané utkání rozhodl v 84. minutě domácí Ondřej Urbánek. Hosté z Moravan už nedokázali odpovědět. Mikulčice díky vydřenému vítězství přeskočily Žádovice a jsou předposlední. Moravany zůstaly druhé.

Ježov – Radějov 3:0 (2:0), Exel 2, Habáň (pen), Červené karty: Štiglic, Pátek (oba R), 120 diváků. Domácí se poprvé představili před vlastními fanoušky se dvěma posilami Mačudou (Ratíškovice) a Josefem Vajdíkem (Těmice). Domácí byli od úvodu utkání jasně lepším týmem. Brankový účet otevřel v 15 minutě Robin Habáň, který proměnil pokutový kop nařízený za ruku jednoho z hostujících hráčů. Klíčový moment utkání nastal ve 35.minutě. Domácí střelec Exel dokonale využil brejkovou situaci domácích a zvýšil na 2:0. Následně byl za protesty vyloučen hostující Štygvic. Domácí přesilovku využili po hodině hry. Na konečných 3:0 zvyšoval opět Exel. Hosté doplatili na svou nedisciplinovanost. Po třetí inkasované brance byl vyloučen Pátek. Důvodem byla kritika rozhodčího. V závěru zápasu domácí Ježov nalomeného soupeře evidentně šetřil.