Posledně jmenovaný fotbalista sice na začátku zimní přípravy ohlásil přerušení kariéry, ale nakonec se rozhodl, že i na jaře bude oblékat dres Mutěnic. „Je to pro nás výborná zpráva. Milan totiž pro nás byl nesmírně důležitým hráčem," radoval se Zemánek.

Jeho tým nezvládl začátek zápasu. Než si totiž hosté zvykli na menší rozměry hřiště, tak ve 14. minutě prohrávali 0:2. Vinaře vrátil do hry útočník Koštuřík, který v 17. minutě snížil na rozdíl jediné branky.

Střelecké manévry ovšem pokračovaly i nadále v rychlém sledu. Za další dvě minuty Tatran znovu vedl o dvě branky.

Mutěnice ale góly nesrazily a ještě do konce prvního poločasu skóre vyrovnaly. Bohunice se ovšem dokázaly ve 45. minutě prosadit počtvrté.

Krátce po změně stran domácí tým zvýšil na 5:3. Ve druhém poločase završil hattrick kanonýr Koštuřík. Ani jeho góly nakonec Mutěnicícm nestačily, neboť v 83. minutě upravily Bohunice na konečných 6:4. „Na můj vkus to byl dost divoký zápas. S ofenzivou jsem spokojený, ale na obranné hře musíme ještě zapracovat. Šest branek nemůžeme od divizního týmu dostat," řekl Zemánek.

V sobotu se Mutěnice představí na umělé trávě ve Starém Městě, kde vyzvou ligový dorost Slovácka.