Marcel Krajíček. Třicetiletý gólman patřil mezi hlavní postavy hodonínského týmu. Krajíček inkasoval v šestnácti kolech patnáct branek, v pěti zápasech udržel zkušený brankář čisté konto. I díky jeho stabilním výkonům přezimuje Hodonín na druhém místě tabulky. Známka: 1 -.

Igor Novotný. Talentovaný brankář se do branky RSM v mistrovském zápase ani jednou nepodíval. V dlouhé zimní přípravě určitě dostane šanci, ale pokud bude Krajíček zdravý, bude i na jaře plnit role dvojky. Známka: nehodnocen

Petr Spazier. Kapitán. Vůdce. Tahoun mužstva. Petr Spazier už několik sezon dokazuje, že patří do vyšší soutěže. Stoper z Horňácka byl ústřední postavou hodonínské defenzivy. Týmu ale pomohl i důležitými brankami. Spazier se na podzim trefil pětkrát. V týmu nováčka je překvapivě nejlepším střelcem. Známka: 1.

Ondřej Špaček. Vedle Spaziera se mu hrálo velmi dobře. Mladý zadák rozhodně nezklamal a společně s odchovancem Velké nad Veličkou vytvořil velmi dobrou stoperskou dvojici. Špaček je důrazný v osobních soubojích a skvělý ve vzduchu. Umí dát i gól. Hodnocení: 2.

Oskar Sněhota. Na podzim toho příliš neodehrál. Přednost dostali Spazier se Špačkem. Rodák ze Žarošic trpělivě čekal na svoji šanci. Sněhota měl i smůlu, když měl v předehrávaném šestnáctém kole nahradit nemocného Spaziera, zranil se. Šanci si určitě zaslouží. Známka: nehodnocen.

Jakub Šenk. Podmanil si levou stranu obrany. Je rychlý, důrazný a spolehlivý. Moc chyb nedělá. Moderní obránce, který se nebojí zaútočit. Na podzim vynechal kvůli nepříjemné nehodě několik zápasů, ale brzy se do sestavy RSM vrátil a určitě patřil k nejlepším.Znám­ka: 2.

Robert Bulva. Podobný případ jako Šenk. I když ne tak rychlý a dravý. Bulva pravidelně nastupoval na pravé straně obrany. Spolehlivý zadák, který se nebojí ani zaútočit. Dvakrát se zapsal i do listiny střelců, což je na obránce velmi slušné. Známka: 2.

Luděk Mírovský. V úvodu sezony nastupoval pravidelně, pak ale dostali od náročného kouče Ondrůška šanci jiní. Bojovník z Vacenovic je na hřišti dost nenápadný, ale na hřišti nechá vše. Určitě má pře zimu na čem pracovat, ale do kádru divizního týmu patří. Známka: 3.

Jaroslav Válek. Na levé straně zálohy se pravidelně točil s Pavlem Hošou. Dvacetiletý středopolař střídal dobré momenty s těmi horšími, ale celkově určitě nezklamal. Má slušnou kopací techniku a fotbalový přehled. Nelze mu upřít ani snaha či nasazení. Známka: 2 -.

Václav Matula. Jeho příchod z Dambořic se trošku táhl, ale Matula dokázal, že i hráč okresního přeboru může bez problémů naskočit do divizního rychlíku. Nadaný fotbalisty potvrdil pověst kreativního záložníka, i když v koncovce mohl být produktivnější. Ani čtyři vstřelené branky však nejsou špatné. Známka: 2.

Tomáš Lorenc. Neznámý devatenáctiletý mladík vlétl do divize jako uragán. Hned v prvním kole skolil dvěma góly Vyškov. Lorenc i v dalším průběhu podzimní části bavil diváky technickými finesami a spoluhráče vybízel přesnými přihrávkami ke skórování. V základní sestavě je právem. Známka: 1 -.

Martin Kmeť. Spolehlivý Slovák nepatřil v Šardicích ke klíčovým hráčům, ale v Hodoníně neměl na pravé straně zálohy konkurenci. Svoji důvěru oplácet trenérovi Ondrůškovi stabilními výkony. Na podzim dal tři góly, další branky připravil. V útočné fázi nebezpečný, směrem dozadu si plní své povinnosti velmi dobře. Známka: 1 -.

Pavel Hoša. Kreativní záložník se v pětadvaceti letech vrátil k fotbalu. Na jaře táhl Hovorany, v létě už zamířil do Hodonína, kde potkal bývalé spoluhráče ze Šardic. Technicky velmi zdatný záložník a exekutor většiny standardních situací RSM má za sebou povedený rok. Do statistik střelců se zapsal třikrát, při troše štěstí mohlo být gólů i víc. Známka: 2.

Michal Herůfek. Defenzivní štít v pětičlenné záloze. Bojovník k pohledání, nevypustí žádný souboj, velmi dobře čte hru. Občas má problémy v rozehrávce, navíc se nedokázal vyvarovat zbytečných faulů. V posledním zápase s Vyškovem ho kouč Ondrůšek vyhnal ze hřiště v osmé minutě. V Pelhřimově byl zase velmi přísně vyloučen. Známka: 2 -.

Marián Švrček. Zklamání. Bývalý hráč Šardic měl nováčka střelecky táhnout, ale v koncovce se mu vůbec nedařilo. Herně to zase tak špatné nebylo, ale od hráče Švrčkových kvalit se čekalo asi víc. Kvůli zranění toho příliš neodehrál. Přes zimu se musí dát zdravotně dohromady a pořádně potrénovat. Známka: 3 -.

Marek Ondryáš. Jednadvacetiletý útočník na hrotu útoku bojoval, snažil se, ale výrazněji na sebe neupozornil. Na podzim dal jeden gól. Šancí měl dost, ale v zakončení často volil komplikované řešení. Známka: 3.

Petr Šturma. Devatenáctiletý žolík na šanci trpělivě čekal. V závěru podzimní části se dočkal a rozhodně nezklamal. Technicky velmi dobře vybavený bojovník hru většinou oživil, vstřelil i dvě branky. Šturma je univerzál, může nastupovat v útoku, na kraji i ve středu zálohy. Známka: 2 -.

Michal Melounek. Podobný případ jako Šturma. Malý bojovník je použitelný na více postech. Hru většinou oživil. Známka: 2 -.

Lukáš Macůrek. Další mladý útočník na podzim mnoho šancí nedostal. V zimě může kouče Ondrůška o svých kvalitách přesvědčit. Známka: 3.

Ondřej Krejčiřík. Na trávník se talentovaný mladík nedostal. Známka: nehodnocen.