Žolík Nekuda okradl Mutěnice. V nastavení

Mutěnice /FOTOGALERIE/ – Jen několik vteřin dělilo fotbalisty Mutěnic od cenného bodu. Vinaři po proměněné penaltě Hanáka proti rezervě Olomouce dlouho vedli. Mladí Hanáci však v drtivém závěru bojovný duel otočili.

17.4.2010 1

Mutěnice vs. Olomouc B.Foto: DENÍK/Libor Kopl

Vyrovnání zařídil z penalty Šichor, smrtící úder zasadil vinařům v první minutě nastavení střídající Nekuda. Mutěnice prohrály doma 1:2 a po páté porážce v řadě zůstávají na předposledním místě třetí ligy.

Anglický týden tak partě kolem kapitána Koštuříka nevyšel. Mutěničtí ani přes zlepšený výkon body nebrali. „Je to špatné,“ hlesl v útrobách stadionu kapitán Mutěnic Dalibor Koštuřík. „Jsou to rány pod pás,“ smutnil domácí kouč Peter Vlček.

Situace vinařů začíná být kritická. Přitom to proti rezervě Olomouce dlouho vypadalo nadějně. V prvním poločase měli sice více ze hry Hanáci, ale šance měli domácí borci. Úvodní pokus Koštuříka skončil těsně mimo. Stejně skončila i střela parťáka Otruby.

Domácí gólově udeřili po půlhodině hry. Nejprve hostující brankář Šustr vychytal v jasné šanci domácího kapitána, ale Koštuříka následně sestřelil v pokutovém území obránce Hajčík.

Nařízenou penaltu bezpečně proměnil Hanák.

Olomouc se do šancí dostávala jen sporadicky. Pokud Vašíčka postrádal přesnost. „Bylo to fotbalové baroko,“ řekl na výkon svého týmu v prvním poločase hostující kouč Augustin Chromý.

„Opticky jsme sice drželi míč, ale domácí byli nebezpečnější. Našim mladým obráncům dělali problémy hlavně Otruba s Koštuříkem,“ pokračoval.

Poslední půlhodinu naplno

Hosté zabrali až v poslední půlhodině. Drtivý nápor odstartoval talentovaný obránce Heidenreich. Bomba mládežnického reprezentanta skončila na břevně. Tlak Olomouce pokračoval. Šichorovu ránu po zemi vytěsnil Kupka, Chlebek mířil z dobré pozice vedle.

Hosté se zaslouženého vyrovnání dočkali v 78. minutě. Petričko srazil v pokutovém území pronikajícího Vašíčka a sudí Sedlář nařídil po právu druhou penaltu. Tu v klidu proměnil kapitán Sigmy Šichor.

Rozhodující moment přišel v samotném závěru. Přetížená domácí obrana zapomněla na střídajícího Nekudu, který zblízka prostřelil Kupku. „Nekuda ukázal, že je střelec,“ chválil svěřence Chromý.

Vinaři si ve druhé půli vytvořili pouze jednu šanci. Střídajícímu mladíkovi Holešinskému chyběla v nadějné pozici větší odvaha. „Směrem dozadu jsme podali disciplinovaný výkon. S mladými hráči jsme nechtěli závodit. V závěru byla na našich hráčích vidět únava z náročného programu,“ uvedl Vlček.

„Posledních dvacet minut jsme byli pod tlakem. Porážka mrzí hlavně kluky, kteří bojovali devadesát minut,“ pravil domácí trenér.

Vlčkovi se nelíbily hlavně taktické chyby stoperů. „Oba se podepsali pod inkasované branky,“ míní.

„Bylo to pěkné utkání se smutným koncem pro domácí. Spokojený jsem hlavně se třemi body a s výkonem ve druhé půli,“ uzavřel Chromý.

FK Mutěnice – Olomouc B 1:2 (1:0)

Branky: 31. Hanák z penalty – 78. Šichor z penalty, 91. Nekuda
Rozhodčí: Sedlář – Chramcov, Ondráš (Juránek)
Žluté karty: Trávník – Pospíšil, Krč
Diváci: 120
Mutěnice: Kupka – Pospíšil, Petričko, Thomas, Koiš (35. Trávník, 89. Holešínský ) – Hanák, Lacko, Řihák, Jungman (90. Vydařilý) – Otruba, Koštuřík.
Olomouc B:
Šustr – Koutek, Murin, Hajčík, Heidenreich – Kučera (55. Chlebek), Šindelář (73. Nekuda), Pospíšil, Šichor, Kazár (55. Krč) – Vašíček.

17.4.2010 VSTUP DO DISKUSE 1

SERVIS

Výroba - Výroba Mechanici a opraváři osobních automobilů 28 000 Kč Mechanici a opraváři osobních automobilů autoelektrikář - diagnostik. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Purkyňova 3926/13, 695 01 Hodonín. ŘP, spolehlivost, samostatnost. Stravenky, příspěvek na životní pojištění. Kontakt na mail: dvoracka@jonal.cz. Pracoviště: Jonal, spol. s r.o., Purkyňova, č.p. 3926, 695 01 Hodonín 1. Informace: Pavla Dvoracká, . Výroba - Výroba Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní 13 600 Kč Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13600 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 15. Poznámka: Pracoviště: Bratislavská 1647/3, 695 01 Hodonín. Požadujeme: dobrý zdravotní stav, praxe v potravinářství výhodou, dobrou pracovní morálku, práci v třísměnném provozu, manuální zručnost - ruční výroba. Nabízíme: hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, práci v zázemí významné potravinářské firmy, velmi dobré mzdové podmínky (k uvedené mzdě náleží výkonnostní příplatek), příspěvek na závodní stravování, odměny k životnímu jubileu, roční odměny. Kontakt na tel. 518 692 125 od 9:00 do 11:00 hod, na mail: personalni@delimax.cz.. Pracoviště: Delimax a.s., Bratislavská, č.p. 1647, 695 01 Hodonín 1. Informace: Ivona Reháková, +420 518 692 125. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 13 400 Kč Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 13400 kč, mzda max. 43000 kč. Volných pracovních míst: 35. Poznámka: Pracoviště: Brněnská 3883/48, 695 01 Hodonín. Náplň práce: řízení nákladního vozidla, přeprava zboží, vedení záznamů a dokladů o provozu nákladního vozidla a o činnosti řidiče, ukládání a zajištění nákladu na vozidle, kontrola vykládky vozidla, předávání doprovodných dokumentů. Trasy: ČR + EU. Požadavky: ŘP sk. C + E. Průměrný výdělek 37-43 000 Kč. Jižní výhody pro zaměstnance a rodinné příslušníky - autobusy v rámci IDS JMK zdarma. Příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli při výkonu povolání, slevy na odběr veškerého zboží a PHL na našich čerpacích stanicích, příspěvek dětem na zimní nebo letní rekreaci, zvýhodněné úvěry, produkty a služby Komerční banky, ČSOB nebo UniCredit Bank, zvýhodněné volání a služby se zaměstnaneckým programem T-mobile nebo O2 Family. Kontakt na tel. 602 613 386 Po-Pá od 9:00 do 13:00 hod, osobně vždy v pondělí a středu od 10:00 do 15:00 hod se hlásit u pana Kolmaše.. Pracoviště: Čsad hodonín a.s., Brněnská, č.p. 3883, 695 01 Hodonín 1. Informace: Jitka Barinková, +420 602 613 386. Řemeslné práce - Řemeslné práce Švadlena 12 200 Kč Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech šič/ka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 16000 kč. Volných pracovních míst: 18. Poznámka: Jedná se o šití automobilových sedáků. Požadujeme praxi v oboru. Závodní stravování s příspěvkem na stravné, dotované nápoje z výdejního automatu.. Pracoviště: Stival automotive s.r.o., Zarazická, č.p. 311, 698 01 Veselí nad Moravou. Informace: Rostislav Runkas, +420 518 322 537.

Tomáš Řepka odehrál v dresu SK Panthers Čelákovice soutěžní zápas ve čtvrté třídě.
47

Soud projednával obžalobu Řepky. Hrozí mu osm let, k soudu nepřišel

Patrizio Stronati na snímku z semifinále fotbalového poháru MOL Cup mezi FK Mladá Boleslav a SFC Opava v Mladé Boleslavi 26. dubna 2017.
15

Myslel jsem, že si ze mě střílí, říká reprezentační nováček o pozvánce

Námořní rallye vyhrál brněnský tým Hyveco

V pátek se rozhodlo o mistrovi České republiky v námořní rallye, která se konala v Chorvatsku. Celá akce trvala pět dní a až do posledního dne byla velmi vyrovnaná.

-

Skvělá šance pro fanoušky! Vyhrajte kopačky Krmenčíka, dres Plzně či sud piva

Deník připravil ve spolupráci s FC Viktoria Plzeň a pivovarem Gambrinus soutěž pro fotbalové fanoušky. Hrajeme o exkluzivní trofeje související s účastí Plzně v Lize mistrů. Podrobnosti soutěže čtěte ve Sportovním deníku v pondělí 22. října.