Vacenovice nastoupily do zápasu s Jablonicí bez několika stabilních hráčů, ale s velkou chutí napravit pošramocenou pověst. Olejáři byli od úvodního hvizdu lepším týmem. Mogul poslal do vedení uzdravený Šrédl. Na rozdíl dvou branek zvyšoval Michal Ingr. Nejlepší poločas olejářů na zimním turnaji završil Václav Bařák.

Jablonice po změně stran hru vyrovnala. Kouč Mogulu Kopl stáhl ze hry zkušené středopolaře Sladkého a Příkazského a na hře Vacenovic se odchod opor negativně podepsal. Olejáři ve druhém poločase dvakrát inkasovali a v posledních minutách se ještě obávali o výsledek. „V prvním poločase jsme měli hru pod kontrolou a dávali branky. Po vystřídání klíčových hráčů to bylo z naší strany horší. Jablonica dvěma brankami duel zdramatizovala. My jsme ale těsný náskok nakonec uhájily. Vítězství je zcela zasloužené,“ uvedl trenér Vacenovic Petr Kopl.

V druhém nedělním souboji přehrál domácí Baník hlavně zásluhou hattricku Šalši Vlkoš 4:1. Lídr okresního přeboru neodehrál proti Dubňanům špatný zápas, ale hlavně kvůli chybám v obraně se připravil o lepší výsledek.

V sobotu nestačily Ratíškovice na sousední Milotice a po porážce 0:3 mají hráči Baníku jistě o čem přemýšlet. Ve druhém sobotním utkání si Vracov poradil s o čtyři soutěže níže hrajícím domácím béčkem jasně 7:0.