Vedoucí celek zlínské první A třídy prošel turnajem bez porážky, v posledním zápase porazil domácí dorost 3:1. O pořadí na druhém až čtvrtém místě rozhodla minitabulka vzájemných zápasů. Ta určila, že druhý Hluk získá prémii ve výši 2 500 Kč a třetí Velká nad Veličkou si odnáší 1 500 Kč. Domácí Veselí skončilo čtvrté. O pořadí na pátém a šestém místě rozhodl vzájemný zápas.

O titul nejlepšího střelce se podělili velický kanonýr Petr Kohůt společně s Tomášem Stojaspalem z Dolního Němčí. Oba útočníci se na turnaji trefili šestkrát.

Celku z Horňácka se zápas sedmého kola nevydařil, Velká prohrála bez čtyř hráčů základní sestavy s Ostrožskou Novou Vsí 1:5. „Přijeli jsme v kombinované sestavě, neměli jsme ani žádného náhradníka," řekl předseda TJ Kordárna Petr Kohůt starší. Velké chyběli Šácha, Machálek nebo Valášek. Velického kapitána trápí v zimní přestávce třísla. „Na našem výkonu byla jejich absence poznat. Ostatní kluci je nedokázali nahradit,“ uvedl Kohůt.

Zápas nedohrál ani brankář Sládeček, který z utkání odstoupil kvůli problémům se svalem v polovině druhé půle. V té době ale Velké prohrávala už 1:4. Ostrožské Nová Ves vedla po prvním poločase 2:0. Celek z Horňácka krátce po změně stran zásluhou precizně zahraného trestného kopu Dušana Macka snížil, ale to bylo ze strany patnáctého týmu krajského přeboru vše. Mačála ve druhém poločase završil hattrick, gól dal i Veselan Roman Sládeček. „Až do třetí obdržené branky jsme hráli se soupeřem vyrovnanou partii. Z rychlého protiútoku jsme pak dostali gól na jedna tři, konec už jsme nezvládli,“ přiznal Kohůt.

Veličané si i přes nepříjemnou porážku zimní turnaj pochvalovali. „Veselí je blízko, mají tam výbornou umělku. Soupeři byli na naší úrovni. Někdy byly výsledky takové divné, ale to je dáno absencemi hráčů,“ pravil Kohůt. Velkou čekají do začátku jarní části sezony ještě přípravné zápasy v Rohatci a ve Vacenovicích.