Šéfka SHK Hodonín Jana Gajošová má s trutnovskými funkcionáři velmi dobré vztahy. Nic na tom nemění ani vzájemné duely, které zatím vyznívají jasně ve prospěch Draků.

Trutnov je v tabulce druhé ligy na sedmém místě. Teoreticky tak může v play off narazit na Drtiče. „Jedinou nevýhodou je velká vzdálenost. To je jediný problém. Jinak si myslím, že by to byla atraktivní série,“ míní bývalý extraligový obránce.

Ten má v týmu i bývalého spoluhráče z Třince a Pardubic Radovana Biegla. Dvaačtyřicetiletý brankář zůstal znovu jen na střídačce. „Zatím není důvod nic měnit. Radek to tak bere. Dokud to Ota Jeschke zvládá a chytá dobře, je to pro nás jenom dobře,“ říká Malinský. „Radek je připravený. V týmu je od toho, aby mladému kolegovi poradil, pomohl mu. Zatím nám to funguje,“ doplnil.

Vedení Trutnova stejně jako funkcionáři ostatních týmů nezahálí a shání do týmu posily. V hledáčku severočeského klubu je i Ondřej Fiedler, který v Hodoníně před několika dny skončil. „Jeho příchod je v jednání. Momentálně je nemocný. Pokud ho Hradec uvolní, tak s ním počítáme. Kádr totiž nemáme tak široký. Hráč jeho kvalit nám určitě pomůže,“ uzavřel Malinský.