Svěřenci hodonínského kouče Michala Kuby vstřelili před zraky 824 diváků první branku utkání, když v osmnácté minutě využil přesilovou hru tvrdou ranou Róbert Mikéska. Dvougólový náskok zařídil domácím Ľubomír Vaškovič.

Jenže ve třetím dějství se na ledě výrazně připomněl také boskovický útočník Lukáš Kaukič. Čtyřiadvacetiletý hráč nejprve ve 41. minutě snížil na rozdíl jediné branky a o šest minut později už z herní převahy svého týmu vyrovnal skóre zápasu.

Bývalý útočník Ivo Knoflíček v současnosti dělá asistenta trenéra v béčku pražské Slavie.
Měl bolívijský pas, malbu od Dalího, jeho gól televize stáhla. Knoflíčkovi je 60

Přesto se Hodonín po brankách Martina Vyrůbalíka, Davida Polesného a Aleše Dufka radoval z jasného vítězství 5:2. Další duel semifinálové série hrané na tři vítězné zápasy se odehraje v pátek od šesti hodin večer na ledě Boskovic.

SHKM Hodonín - SKMB Boskovice 5:2 (1:0, 1:0, 3:2)
Branky a nahrávky: 18. Mikéska (Dufek A.), 24. Vaškovič (Peš, Sajdl), 51. Vyrůbalík (Jajcay), 56. Polesný (Dufek A.), 59. Dufek A. (Mikéska) — 41. Kaukič (Boček, Krejčiřík), 47. Kaukič (Jurča, Boček).
Rozhodčí: Šico, Škrobák - Halás, Šobáň.
Vyloučení: 4:10.