Stejskal, který se po skončení minulého ročníku nedohodl s vedením SHK na podmínkách nové smlouvy, zápas s Hodonínem nijak zvlášť neprožíval. „Žádné hecování nebylo. Jenom jsem před zápasem volal Šeďovi (Zdeněk Jurásek – pozn.red.), kterému jsem radil, ať to našemu brankáři nestřílí na lapačku. Že o něm ví. S ostatními kluky jsem nemluvil," uvedl Stejskal.

Tomu se na Slovácku líbilo a odchod z Hodonína, kde si našel nové kamarády a známé, ho stále mrzí. „Pořád to nechápu. Šéfka klubu mně tvrdila, že na mě nemá peníze. Přitom teď tam přicházejí hráči z Havlíčkova Brodu," kroutí hlavou Stejskal.

Téměř devět set diváků si úterní duel užilo. V přípravném zápase totiž padlo neuvěřitelných patnáct branek. „Utkání se muselo fanouškům líbit. Nám ukázalo, na čem máme pracovat. Trápí nás hlavně defenziva. Dostáváme moc gólů. To by se nám mohlo v soutěži vymstít," uvědomuje si Stejskal.

Ještě větší problém s obrannou hrou mají v přípravě Drtiči. „Hodonín má šikovné útočníky, takže směrem dopředu sílu má. Bohužel dozadu jim to vázne," všiml si Stejskal.

Prostějov bude stejně jako Kosíkova parta v mistrovských zápasech spoléhat především na ofenzivu. „V přípravě se nám střelecky daří," upozorňuje Stejskal, kterému v létě nevyšlo angažmá v prvoligových Českých Budějovicích a nakonec skončil na Hané. „V Prostějově je na druhou ligu kvalitní tým. Naším cílem je postup do první ligy. Všechno ostatní je neúspěch," pronesl Stejskal.

Podle něj je zázemí Jestřábů a Drtičů na podobné úrovni. „Dá se to srovnat. Posilovna i rozcvičovací místnost jsou skoro stejné. V Prostějově ale máme celkově lepší servis," říká rodilý Jihočech. „Každý jsme vyfasovali komplet novou výstroj. Prádlo se pere po každém tréninku a máme i neomezené množství izolaček," přidal.

Ani příprava se nijak zvlášť neliší. „Trénujeme opravdu hodně. Na zimáku jsem od rána do večera. Právě v pondělí jsme měli těžký trénink v posilovně. Před utkáním s Hodonínem nikdo nemohl udělat dřep, takže nám celou první třetinu trvalo, než jsme únavu rozjezdili," dodal Stejskal.