„Myslím si, že by to měl být velmi kvalitní zápas. Samozřejmě si přejeme, aby měl šťastný konec pro nás. Chceme fanoušky potěšit výhrou,“ prohlásil hodonínský kouč Svatopluk Číhal. Ten bude mít po delší době k dispozici kompletní tým. Do sestavy se totiž vrací uzdravený obránce Šťastný.

Ten bude spolu se svými spoluhráči čelit zdatnému soupeři. Šumperk v posledních devíti zápasech neprohrál. Padnul jen v prodloužení na ledě vedoucího Valašského Meziříčí. Ostatních osm zápasů vyhrál. „Šumperk má silné mužstvo,“ potvrdil kvality soupeře Číhal. V posledním utkání deklasoval Šumperk na svém ledě Šternberk 9:1. Série velmi povedených zápasů vynesl Draky na čtvrté místo tabulky. Hodonín je vinou horšího skóre druhý.

Sestava Draků se hemží hráči, kteří mají řadu zkušeností z vyšších soutěží. Mezi tahouny týmu patří Maláč, Meluzín, Ambruz a Hulva. Na hodonínský led se tak znovu vrátí brankář Pavel Maláč. „Pavel je kvalitní brankář. My samozřejmě známe jeho kvality. Máme z šedesáti procent nové mužstvo. Ale je to ošidné. Jestli je to výhoda, nebo ne, to ukáže až samotný zápas,“ zamýšlí se domácí lodivod Číhal.
Zkušené borce doplňují talentovaní mladíci. Například Brunec se Stejskalem patří mezi odchovance zlínského klubu. Šlágr 20. kola začíná v neděli v 17.00.