Svěřenci zkušených trenérů Aleše Flašara a Michala Konečného se v předehrávce proti Valašskému Meziříčí pokusí uhájit letošní domácí neporazitelnost a proti silnému soupeři urvat další důležité body.

Souboje Drtičů s Bobry v minulých sezonách patřily k těm nejzajímavějším. Většinou v nich padalo spousta gólů a k vidění byl útočný a dramatický hokej. To vše slibuje i třaskavý duel 9. kola druhé hokejové ligy. Oba týmy jsou ve slušné formě. Valaši v úvodních sedmi zápasech získali čtrnáct bodů a ze čtvrté pozice dotírají právě na třetí Hodonín.

Bobři se skvěle předvedli v posledním domácím zápase proti Plamenům ze Žďáru nad Sázavou. Valaši sice od úvodu utkání otáčeli nepříznivé skóre, ale nakonec vytěžili vítězství 8:2 a přesvědčivě tak získali další tři body do tabulky. Produktivitu mužstva vyšperkoval svou první brankou mezi muži Šimon Kuchařík.

Asistent trenéra HC Bobři Valašské Meziříčí Lukáš Plšek byl samozřejmě s předvedenou hrou i výsledkem nadmíru spokojený. „Hodnocení je jen pozitivní. Dali jsme osm gólů a hlavně máme radost z toho, že čtyři góly dali mladí kluci Paťava, Andris a Kuchařík. Na zápas jsme se připravovali hodně po psychické stránce, protože jsme chtěli uspět a přiblížit se špičce tabulky. Radost trvá samozřejmě jen do půlnoci, pak už myslíme na dalšího soupeře - páteční zápas v Hodoníně, odkud bychom si chtěli určitě nějaké body odvézt,“ uvedl na klubovém webu někdejší výborný gólman.