Na Slovensko dorazila družina trenéra Svatopluka Kosíka ve značně prořídlém složení. Z nejrůznějších důvodů absentovali Korotvička, Bauer, Flamík, Šimeček, Peš nebo Šťastný.

I tak se Drtičům podařilo dostat brzy do vedení. Už ve druhé minutě se prosadil dlouhán Hrtús. V posledním dějství přidali další trefy Špok s Holým. Mezitím však domácí napnuly síť za hodonínským gólmanem hned sedmkrát.

„Úsek od sedmadvacáté do čtyřiatřicáté minuty by Drtiči nejradši vymazali z dějin zápasu. Osudná sedmiminutovka stála Hodonín dobrý výsledek,“ komentují herní výpadek webové stránky oranžovomodrého klubu. Tehdy tým totiž inkasoval rovných pět branek.

Jinou písničku zanotovali Hodonínští v neděli na ledě břeclavských Lvů. Střeleckou potenci předvedl hlavně L'ubomír Vaškovič, který se blýskl čtyřmi góly. Důrazně o sobě dával vědět i bek Lukáš Komárek, jenž několikrát ostře sestřelil domácí útočníky.

V posledních sekundách utkání viděli diváci i trestné střílení. O jeho proměnění se postaral Martin Hollý a uzavřel tak skóre na definitivních 6:2.