Drtiči připravili Nymburku první domácí porážku

Nymburk – Hodonínští hokejisté připravili o domácí neporazitelnost další druholigový tým. Po brněnské Technici si Drtiči skvěle počínali i na ledě Nymburka, ze střední Čech si přivezli tři body za vysokou výhru 7:2. O výsledku zápasu rozhodl závěr druhé třetiny, kdy domácí inkasovali během minuty a půl tři branky.

31.10.2011

Hodonínští Drtiči - ilustrační fotografie.Foto: DENÍK/Libor Kopl

Elitní hodonínské komando Peš – Jurásek – Rehuš se podepsala hned pod pět gólů. Čtyři gólové asistence si do statistik zapsal obránce Hlavačka. Dva góly vstřelil Martin Špok, kterému asistoval Hollý

Nymburk nezačal špatně a už v 6. minutě Weissova střela olízla břevno Peksovy branky. Na konci sedmé minuty se však nechal vyloučit Tondr a hosté šli zásluhou přesné teče Rehuše do vedení. Nymburk odpověděl také v přesilovce. Sedlák našel krásně volného Vaľka a ten vyrovnal.

Na začátku druhé části spálili hosté dvě velké šance, naopak domácí Sedlák si zopakoval spolupráci s Vaľkem a Nymburk vedl 2:1. Hosté ovšem dokazovali svoji převahu, nutili domácí k chybám a po jedné takové vyrovnal Jurásek. Krátce na to se nechal vyloučit domácí kapitán Sedlák a hosté opět trestali. Peš zůstal zcela sám před Kociánem a nadvakrát procpal puk za záda bezmocného gólmana. Hra se na obou stranách otevřela a obě mužstva si připravila několik šancí, leč bez gólového efektu. Ve 37. minutě se však opět nechal hloupě vyloučit Tondr a hosté opět jeho faul potrestali gólem. Vzápětí se Tondr nechal lacino obehrát na útočné modré a Hodonínští z protiútoku dva na jednoho vstřelili pátou branku. To ale nebylo vše, protože ještě před přestávkou zasadil značně otřeseným nymburským hokejistům šestou ránu Špok.

Poslední třetina se tak dohrávala jen z povinnosti. O výsledku bylo rozhodnuto. Neškodní domácí nevyužili ve třetí třetině ani jednu ze čtyř přesilovek, naopak hosté po dalších zmatcích v nymburské obraně přidali sedmou branku.

NED Hockey Nymburk – SHK Hodonín 2:7 (1:1, 1:5, 0:1)

Branky: 15. Vaľko (Sedlák), 25. Vaľko (Sedlák) – 9. Rehuš (Hlavačka, Jurásek), 28. Jurásek (Peš, Rehuš), 30. Peš (Jurásek, Hlavačka), 39. Špok (Hollý, Fiedler), 40. Jurásek (Hlavačka, Rehuš), 40. Špok (Hollý, Miklík), 54. Jurásek (Rehuš, Hlavačka). Rozhodčí: Veinfurter – Potůček, Tasch. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:3. Diváci: 300. Střely na branku: 30:41. Nymburk: Kocián (Rückl) – Drak, Šefl, Knesl, Sem, Cicvárek, Tondr – Dvořák, Weiss, Martinec – Vaľko, Sedlák, Šimek – Velechovský, Tregl, Rys – Němeček.

Hodonín: Peksa (Šenk) – Hlavačka, Svoboda, Pokorný, Barták, Okuliar, Gróf, Miklík – Peš, Jurásek, Rehuš – Hoza, Korotvička, Špok – Tomi, Hollý, Fiedler.

31.10.2011 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Švadlena 12 200 Kč Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 13500 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště: J.Skácelova 1547, 696 62 Strážnice. Práce pouze na ranní směnu, pracovní doba od 6:00 do 14:00 hod. Jedná se o šití hotových výrobků, je možné se domluvit i na zkrácené pracovní době. Kontakt na tel. 518 332 039 nebo osobně Po-Pá od 8:00 do 13.30 hod.. Pracoviště: Arimo spol. s r.o., J. Skácela, č.p. 1547, 696 62 Strážnice. Informace: Jitka Binderová, +420 518 332 039. Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 12 500 Kč Pomocní pracovníci v rostlinné výrobě zemědělský dělník/ce v rostlinné výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12500 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Pracoviště: Těšice 164, 696 19 Mikulčice. Práce v zahradnictví, na poli, v sadech a vinicích. Stravenky.. Pracoviště: Zp mikulčice a.s., 696 19 Mikulčice. Informace: Ivana Ilčíková, +420 724 149 543. Obchod - Obchod Vedoucí prodejny, provozu 20 000 Kč Vedoucí pracovních týmů v prodejnách prodavač/ka kol, vedoucí prodejny. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště: Úprkova 678, 696 62 Strážnice. Do cykloprodejny přijmeme zaměstnance na plný nebo zkrácený úvazek. Požadujeme alespoň střední odborné vzdělání s maturitou.Vhodné pro osoby s částečným inval. důchodem. Nástup ihned. Znalost cyklistického sortimentu a servisu výhodou, ne podmínkou. Mzda až Kč 20.000,--/měsíc. Kontakt na tel. 775 757 744, na mail: straznice072@seznam.cz. Pracoviště: Mototrading, spol. s r.o. - strážnice, Úprkova, č.p. 678, 696 62 Strážnice. Informace: Lenka Drexlerová, +420 775 757 744. Výroba - Výroba Montážní dělník 14 500 Kč Montážní dělníci elektronických zařízení operátor/ka výroby. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 14500 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Pracoviště: Sportovní 1441, 696 81 Bzenec. Flexibilitu pro nepřetržitý/třísměnný provoz, manuální zručnost, smysl pro týmovou práci, zodpovědnost. Náplň práce: základní obsluha strojů - nakládání vykládání materiálů, vizuální kontrola výrobků. Zázemí stabilní prosperující firmy, mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti pracovního zařazení, příplatek za přesčas 50 %, stabilizační příplatek, firemní dopravu do zaměstnání a zpět, dotované závodní stravování v areálu společnosti, možnost odborného a karierního růstu. Kontakt: osobně vždy ve čtvrtek v 10:00 hod.. Pracoviště: Avx czech republic s.r.o.-01, Sportovní, č.p. 1441, 696 81 Bzenec. Informace: Lenka Matušinová, +420 575 757 933.

Medailisté z otevřeného mistrovství Slovinska Alexandr Lucký, Tibor Kubík, Alexandr Harca a Dominik Kubeš, v dolní řadě zleva trenér Martin Vališ a reprezentant ČR Jakub Šimčík.
3

Hodonínští zápasníci Harca a Šimčík zvítězili na turnaji ve Slovinsku

Ivan Bilský patří mezi významné ratíškovické postavy. Vždyť byl u většiny úspěchů fotbalového Baníku
2

Ivan Bilský. Žákovský mistr republiky oslavil osmdesátku

Gurmánské lahůdky k fotbalovým derniérám? V Bystrci třeba grilovaný bůček

Jižní Morava /GASTROTIPY NA ZÁPASY/ – Pro mnohé fanoušky patří k fotbalu, stejně jako góly a ofsajdy, dobré jídlo a pivo. Na stadionech po celém kraji je nabízí kluby v hospodách přímo ve fotbalovém areálu. Deník Rovnost proto přináší tipy na občerstvení při nejbližších fotbalových zápasech.